Перейти до

Dolik

Сitizens
  • Всього повідомлень

    254
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано Dolik

  1. Dolik

    одинаковые маки на свичах

    або переливали флеш. мак вроді там прописаний.
  2. аналогічно
  3. А в 60 і 80 не тестили на цій відстані? При навантаженні 120мб., пінги не піднімаються? При 60 і 80 ширині каналу погіршується трансміт, тому і залишили на 20. Наразі більше ніж 200 Мбіт не потрібно. При навантаженні 50 Мбіт пінг 2 м/c, 120 Мбіт пінг 4-6 м/c яка версія OS ? Скиньте будь ласка експорт БС. Дякую
  4. Dolik

    куплю POE panel

    можна закривати тему. вже придбав
  5. Dolik

    куплю POE panel

    вгору
  6. по 280 грн 10 бухт ?
  7. дам 1600 грн
  8. стоїть на 12км з Рокетдішами, частоти зашумлені дуже, але 100/20 мб дує на 40Мгц на 60, 80 шось тяжко
  9. Dolik

    Продам Свич ZTE ZXR 10 2920 и 2928

    ZTE ZXR 10 2928 всі 3 шт з СФП ?
  10. Dolik

    RB912 + ip packing

    unpack=simple на всіх решта "none"
  11. Dolik

    RB912 + ip packing

    Що саме, там багато всього? точки на яких налаштовується пакування бачать одна одну
  12. Dolik

    RB912 + ip packing

    включений, і точки бачать одна одну
  13. Dolik

    Qinq

    мені так і не вийшло розібратись з КінК і длінках(((
  14. Dolik

    RB912 + ip packing

    питання в тому щоб налаштувати пакування, але не в тому чи воно потрібне !!!
  15. Dolik

    RB912 + ip packing

    з чого ви взяли що вони вже упаковані? зі центрального роутера виходить наприклад 4000 пакетів і за мостом ті самі 4000 пакетів
  16. Dolik

    RB912 + ip packing

    до того був проблемний лінк, і одного разу вперся в полку, налаштувавши пакування він попер як має бути, і так ще працював десь близько року, потім замінили на краще обладнання.
  17. Dolik

    RB912 + ip packing

    так і налаштував, але шо на вході, шо на виході одинакова кількість пакетів
  18. Dolik

    RB912 + ip packing

    вірю, перевіряв особисто
  19. Dolik

    RB912 + ip packing

    більшу пропускну здатність по пакетах і відповідно швидкість збільшиться
  20. Dolik

    RB912 + ip packing

    Поможіть розібратись не вдається налаштувати пакування пакетів. налаштування АП у файлі. Клієнт налаштований ідентично. Пробував піднімати OSPF все одно не перепаковує. OS 5.26
  21. Куплю ПОЕ панель 4-8 портів. потрібно 2-6 шт залежно від ціни.
  22. 2х2, біметал, зовн.
  23. Dolik

    Работает ли AirMax в Nanostation2.

    так wimaxx і не писав іменно про 2,4 а про всю серію "М"
×
×
  • Створити нове...