Перейти к содержимому

Kozak1704

Маглы
  • Публикации

    10
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Kozak1704's Achievements

Пролетал Мимо

Пролетал Мимо (1/9)

-2

Репутация

  1. є
  2. nightfly Я поки що не збираюсь проводить сеть. Я просто бажаю навчитись!!!
  3. Aivan Приклади:схем,планів... Все що може буде корисне для мого питаня
  4. А література якась є?Бо в неті кроме форума я нічого не знайшов?
  5. Romeshik скіки у тебе підключено люд.
  6. дякую!!! Як ви думаєте за перші 1-3 місяця скіки людей підключеться? дякую!!! Як ви думаєте за перші 1-3 місяця скіки людей підключеться?
  7. Я новачок.Я не знаю скіки це все коштує. Маю бажання дістати знання але нажаль не знайшов ніякої літератури.
  8. ну приблизно?
  9. А який мінімальний потрібно?
  10. Допоможіть будь-ласка у проведення інтернету у населеному пункті де 12 5-ти етажок(1000-1200 квартир).Конкурентів поки що нема.Оптоволокна нема.Через Укртелеком можна підключитися?Що для цьогь потріно? Як ви думаєте це вигідно?
  11. Russel06 привіт.Ти на форумі писав що ти бажаєш провести нет у смт , а у мене така сама ситуація(900 кв.+300кв. окремо за 500-1000 метрів )Але я поки що немаю знань про сеті та створеннн провайдерів.Будь-ласка поділися досвідом та інформацією.

×
×
  • Создать...