Перейти до

miwania-1985

Маглы
  • Всього повідомлень

    92
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано miwania-1985

  1. Я ходив вже до тих в кого беру нет. Сказали що якщо вони беруть під себе тоді треба їм давати 60% від місячного обороту. Мені здається що це маразм за такі відсотки.
  2. miwania-1985

    Bullet

    Я сьогодні пройшовся по цих абонентах і обнаружил вірус TrojanVkontakte. коли я закинув його до себе на комп в мене перестав працювати нет. скайп працює а нету нема і не пінгується. Після того почистив всі компи антивірусом Майкрософт і вже слава Богу нет працює стабільно 6 годин без ніодного глюка. Буду надіятись що питання закрили. Дякую всім за обговорення.
  3. miwania-1985

    Bullet

    Пробела в тому що все працювало добре 2 місяця і аж тепер почали вилазити такі проблеми. А не може бути таке що фірма яка надає мені інтернет щось замутила.
  4. miwania-1985

    Bullet

    Свіч я вже міняв. А що таке флуд.
  5. miwania-1985

    Bullet

    Підкажіть плиз. Інтернет получаю я через Bullet2 якщо я підключаюся напряму до Bullet2 тоді все ок. а якщо від Bullet2 я даю кабель до свіча D-link DES108 тоді інтернет працює але часто пропадає і знову може появитися а може і не появитися. Вирішую проблему перезагрузкою Bullet2.Коли пропадає нет я пінгу і він пінгується через раз. Підкажіть мені щось будь ласка бо я підключив до свіча вже 4 чол і реально зараз починаються проблеми. Bullet2 виставив в режимі Роутера також на ньому підняв DNS.
  6. http://www.epravda.com.ua/news/2010/12/22/263249/
  7. Цікаво а мені видадуть ліцезію на Приватного Підприємця (ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ) чи я повинен бути як юр лицо
  8. Купувати "Укртелеком" будуть австрійці. Оновлено Єдину заявку на участь у конкурсі з приватизації ВАТ "Укртелеком" подала українська компанія "ЕСУ", дочка австрійської інвесткомпанії EPIC. Про це повідомив глава Фонду держмайна Олександр Рябченко на прес-конференції в Києві у вівторок, передає "Інтерфакс". "Ця компанія вчора ввечері подала заявку і всі необхідні документи", - сказав він. Австрійська EPIC, приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена в 1989-1991 роках для надання консалтингових та інвестиційних послуг в процесі проведення приватизації в Центральній і Східній Європі. Керуючими партнерами EPIC є Пітер Гольдшайдер, Гюстав Вюрмбек і Франц Ланшутцер. EPIC до кінця 2006 року була великим акціонером ВАТ "Кінто" - найбільшої української компанії з управління активами публічних інвестиційних фондів, що брала активну участь у приватизації в країні. Крім того, в липні 2006 року EPIC став інвестором компанії RBScom, що спеціалізується на обслуговуванні операторів мобільного зв'язку, яка потім була перейменована в EPIC Services Ukraine. До основних видів діяльності компанії відносяться: розгортання і модернізація мереж мобільних операторів, технічна підтримка, мережеві сервіси, поставка обладнання та логістичні послуги. ESU має філії в Одесі, Львові, Донецьку і Харкові, центри обслуговування в Чернівцях, Івано-Франківську, Кіровограді, Ужгороді, Миколаєві і Херсоні. Крім того, на початку 2010 року EPIC створила партнерство з турецьким інвестиційним будинком Crescent Capital, що спеціалізується на наданні послуг інвестбанкінгу в сфері інфраструктури та енергетики, для надання консалтингових послуг турецьким компаніям, що інвестують в Центральну і Східну Європу. Джерело "Економічної правди" в АМКУ повідомило, що українська компанія "ЕСУ", дочка австрійської інвесткомпанії EPIC, може виконувати замовлення бізнесмена Ріната Ахметова, власника СКМ. Нагадаємо, що сьогодні видання "Комерсант Україна"повідомило, посилаючись на власні джерела у ФДМ, що заявку на участь у приватизації "Укртелекому" подала компанія, пов'язана з СКМ. СКМ, Ріната Ахметова, заявила, що не подавала заявки на участь в приватизації "Укртелекому".
  9. Тобто мені потрібно лописати від діяльності : ЗДІЙСНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ У СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ. Скажіть будь ласка а ця діяльність йде під єдиним податком?????
  10. Дякую
  11. А може відкрити нового ПП з Діяльність зв'язку
  12. Виходить що я немаю права займатися діяльність у сфері інформатизації а перереєструватися на діяльності у сфері телекомунікацій.
  13. Якщо можна текст закону Документ 1280-15, поточна редакцiя вiд 27.07.2010 так такого немає.
  14. Я розумію що тут багато піднімалися таких тем але відповіді на моє питання я неможу знайти
  15. коли я реєструва ПП державний, я пояснив чим я хочу займатися мені сказали що це діяльність у сфері інформатизіції. Якщо так тоді мені потрібно відкрити новий квебет. А що ви скеажете нарахунок цього Ліцензуванню підлягають такі види діяльності у сфері телекомунікацій: 1) надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого; міжміського; міжнародного; 1-1) надання послуг фіксованого телефонного зв'язку з використанням безпроводового доступу до телекомунікаційної мережі з правом технічного обслуговування і надання в користування каналів електрозв'язку: місцевого; міжміського; міжнародного; ( Частину третю статті 42 доповнено пунктом 1-1 згідно із Законом N 1876-IV ( 1876-15 ) від 24.06.2004 ) 2) надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку; 3) надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації телекомунікаційних мереж, мереж ефірного теле- та радіомовлення, проводового радіомовлення та телемереж; ( Пункт 3 частини третьої статті 42 в редакції Закону N 3380-IV ( 3380-15 ) від 19.01.2006 ) 4) надання в користування каналів електрозв'язку: місцевих; міжміських; міжнародних. ( Частину третю статті 42 доповнено пунктом 4 згідно із Законом N 3380-IV ( 3380-15 ) від 19.01.2006 )
  16. скажіть будь ласка чи потрібна зараз ліцензія на діяльніст у сфері інформатизації. Просто є мережа і я незнаю чи потрібно мені виробляти ліцензію на неї. Я знаю що на форумі піднімалося багато тем але хотілося почути щось нове наскільки я з наю поміняли закон.Дякую
  17. А я підключив 8 абонентів і в кожного поставив прогу netlimiter 3 і забив швидкість. Головне щоб непопався "хакер" бо сам розумаєш коли він відключить обмеження. А так працює нормально тобі на школу піде але треба гарно все зробити.
  18. А взагалі до когось що небудь прийшло. Бо я прошу вже 3 день і ніфіга. Чому всі просять а ніхто не пише чи получили чи ні. відпишіть хто небудь хто получив і будьте добрі відпишіть мені в лічку. Дякую
  19. підскажіть де конкретно шукати я 2 день на форумі ще незнаю де точно шукати і пожалуйста без грубості
  20. скажіть будь ласка а якщо в мене діяльність у сфері інформатизації по новому кодексу буду не наєдиному податку??? і яку суму портібно буде платити в місяць.Дякую
  21. и мне в личку, пожалуйста
×
×
  • Створити нове...