Jump to content
Local

ua.feldsher

Сitizens
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Обычный

About ua.feldsher

 • Rank
  Точу Зубы
 • Birthday December 21

Контакты

 • ICQ
  367132419
 • Skype
  feldsher2008

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Интересы
  Сети и коммуникации. Видеонаблюдение. Программирование.

Recent Profile Visitors

1578 profile views
 1. ua.feldsher

  BDCOM IPv6 нет связности по L2

  Запускав ipv6 на різних олтах. Скрізь працювало нормально. Не проходить тільки там, де за ону стоїть "мильниця"(тплінк). ЗІ. Так, маю гріх, є ще кілька не доведених "до ума" напрямків.
 2. ua.feldsher

  Халява

  Я ще трохи накопав. Свічі не маю часу пеервіряти. Якщо цікавить якийсь, можу відправити 2, про всяк випадок. ТАкож є антені, з "бошками" 5 ггц. Американки - алюмінієві(шкода на металобрухт). Тарілки - нанобрідж, і нанобім. 4612, і togerSwitc знімалися з мережі в робочому стані. В звязку з переходом на ПОН
 3. ua.feldsher

  Халява

  Має бути робочим. Там вже позамовляли багато. Як лишиться, я вам парочку відправлю. Нагадайте будьласка у вівторок.
 4. ua.feldsher

  Халява

  Кому нужно? Свичи "полурабочие". С бытыми портами. Есть полностью рабочие, но со своими проблемами.
 5. Менше ніж /64 SLAAC не вміє роздати. Ну, і для формування унікального ІР, на базі мак адреси. Здається десь вище вже описували. Отправлено с моего ASUS_X00TD через Tapatalk
 6. Згідно останніх рекомендацій, вистачає /64. Не зрозумів, що Ви мали на увазі про "бриджить".
 7. Чому через другу....? там галка є, "через існуючу"
 8. Я з Мікротіка делігую /64 із описаного пула /48 через pppoe/ -> Роутер клієнта приймає префікс /64 через рррое зʼєднання, вішає його на внутрішній інтерфейс роутера, а вмикає DHCPv6/SLAAC - Тестувалося і працює у такій схемі. Інші не пробував. Без допналаштувань таки не працюють. Із тих що я брав для тесту, галка в6 завжди знята була.
 9. Windows/Linux/Android - думаю не важливо(У мене запрацювало на всьому, навіть на ХР). Більша проблема саме у 100500 клієнтських роутерів, які не вміють IPv6. І впровадження можливе тільки поступово. Починаючи зі списка рекомендованих роутерів(100% перевірених на сумісність). ЗІ: Старі ж по трошки виходять із стою. Треба міняти на "потрібні". Процес довгий, але ІМХО, провайдер має бути готовий.
 10. TP-link N450/ Двухдіапазонний арчер не завівся.... і старіша модельки.... 841, 940 теж. Можливо треба було гратися із прошивками, але я не став.
 11. Зараз не маю де глянути. Завтра відпишуся. Отправлено с моего ASUS_X00TD через Tapatalk
 12. Так, схоже. Але якщо задача стоїть запустити, і розібратися в роботі, то мабуть це один із найпростіших шляхів. Ну, і як варіант, інвестиція на майбутнє. Якщо реально почнуть торгувати, то буде чим :-). Через місяць після отримання префіксу і налаштування бордеру все проанонсувалося.(аплінки треба пінати, бо автоматизації по в6 поки нема, роблять руками). Зараз працює в тестовому режимі. На 20-25 роутерів (мікротік) делігую по /64. А вони вже в середину хомнет роздають по slaac. Із тплінків, завелася лише одна моделька, на старій прошивці(але глибоко не копав). Трафіку поки не багато, близько 50 мбіт. В основному ютуб. Зі: весь фулвью в6 ~75к префіксів. Отправлено с моего ASUS_X00TD через Tapatalk
 13. Підтримую. Я також звертався до них. Допомогли у отриманні статуса ЛІР, та власної АС. Якщо з фінансами важко, то вони також виступають тунельним брокером(безкоштовно). ЗІ: не реклама. Але реально допомагають у продвиганні в6. Отправлено с моего ASUS_X00TD через Tapatalk
 14. ua.feldsher

  NAT?

  З ФріБсд не знайомий. Але мабуть у МТ так само, атавізм тримається з старих версій. Ткніть, будьласка, пальцем, про що почитати. Що то за механізм?
 15. ua.feldsher

  NAT?

  65535:1000=65 портів на хом'яка. Тобто один хом'як тримає не більше 65 конектів. Воно дійсно працює? Я підрізав, тестово до 200. Все що нижче, це недоінет. По пів сторінки грузить. Ютуб лагає. Зараз 32 на одну білу. Скарг взагалі нема.
×