Перейти до

Стас

Маглы
  • Всього повідомлень

    10
  • Приєднався

  • Останній візит

Все, що було написано Стас

  1. Стас

    Netnumen , poisk ne rabotaet

    Як вирішили проблему?зараз стикнувся з таким...неможу знайти
  2. UP 3000грн./шт
  3. UP 3500грн./шт
  4. UP 3500грн./шт
  5. Доброго дня, куплю блок IPv4 адрес /22,/23,/24, пропонуйте що є. Тільки куплю. Оренда не цікавить.
  6. UP 3700грн./шт, 3500грн./від 5шт.
  7. UP 3700грн./шт, 3500грн./від 5шт.
  8. UP 3700грн./шт, 3500грн./від 5шт.
  9. Є в наявності свічі версії C1! ЦІНА для форумчан: 4000грн./шт. (комплектом з сфп/медіками хороші знижки) тел.(093)737-14-44 (068)449-12-13 Можлива будь яка комплектація.
  10. Не отвечает))) уже 2 месяца)
  11. Оновлення товару, приїхали свічі версії C1! ЦІНА: 4500грн. (комплектом з сфп хороші знижки) тел.(093)737-14-44 (068)449-12-13 Можлива будь яка комплектація.
  12. UP 21.09.2018 Все почищено і виглядає як нове. Не розбирались і ніколи не були в ремонті, всі пломби цілі. Є кількість
  13. Знову є в наявності, все робоче та в хорошому стані. Можлива будь яка комплектація (сфп, медіки, кабель) все в наявності. В комплекті кабель живлення та кріплення в стойку. Свічі зняті після модернізації мережі. ЦІНА: 4500грн. (комплектом з сфп хороші знижки) тел.(093)737-14-44 (068)449-12-13
  14. SFP є на продаж тільки 3км на данний момент...на 10 і більше тільки нові і тільки конкретно які цікавлять. Медіки різні є і багато...Alistar, Foxgate, TKO, STELS і ще інші виробники...ціна вказана, подивіться краще.
  15. Есть наличие. Новая цена - 4500грн - за свич. Количество - торг. Также в наличии SFP модули (1310/1550) - 80грн./шт. ,Медиаконвертеры 20km (1310/1550) - 100грн./шт.
  16. Стас

    Відновлення плат ZTE C220 EPFC/GCSA

    Так она не поднимается,просто мигает run зеленым быстро... когда вставляю в рабочее шаси где есть 1 плата управления и 10 плат поновских....когда саму плату в другое шаси где только одна ета плата она прекрасно работает, шаси с поновскими платами нельзя перегружать.
  17. Стас

    Відновлення плат ZTE C220 EPFC/GCSA

    Что вытянуть из шаси?
  18. Стас

    Відновлення плат ZTE C220 EPFC/GCSA

    как отдельно перегрузить плату? не совсем понимаю
  19. В наличии.
  20. Актуально.
  21. Стас

    Відновлення плат ZTE C220 EPFC/GCSA

    Тоесть нужна замена флешки?или только на програматор кинуть и все ок будет? Вставил саму плату в другое шасси, плата поднимается и все исправно работает. Вопрос: почему когда вставляю к рабочей olt она не поднимается а только мигает быстро RUN. Если что то случится оно переключет на етот мозг или нет?перегружать нету возможности так как забито все под завязку, много абонов.
  22. так же есть много медикиов, птом намного дешевле.
×
×
  • Створити нове...