Усім привіт. Стосовно варити чи ні в холод вирішувати тому хто платить гроші. Компанія в якій я працюю практикує оптику в дім не по пону, а старим перевіреним методом гс-муфта-муфта...муфта-клієнт. Обєм роботи надзвичайно великий, оскільки проектний відділ не володіє взагалі інформацією про кількість волокон на магістралях їх там 5 чоловік, хоча вони і мідної частини не знають), а головний інженер в армії котив квадратне та носив кругле...підозрюю що не один десяток років. Тому і варимо кожного дня на вулиці, за декілька років от мої спостереження, якщо варити при -5 і нижче волокна зачистити складно, лак знімається погано, для того щоб уникнути затяжок в муфтах рекомендую використовувати муфти з підложкою, але і це лише для першого вводу, тому що подальші бокові, і на підложці виламати усі вертикальні фіксатори, це нам дасть від 10 до 20 см вільного ходу волокнам, часто виручає. Варимо часто в сугробах не жаліючи техніку...японцем варимо по сугробам а китаєць в теплому сейфі гріється та час відчасу на кроси виїжаї...тому що як я вже сказав головний інженер у нас просто бомба. Цього року обладнали службову машину і частково задовільнили наші природні потреби відносно тепла...але 70% муфт знаходяться в таких місцях де зимою не підїхати, також багато муфт, завдяки лінійникам досить короткі по запасам та в машину не затянеш. Кожної зими приблизно 20 днів на лікарняному...
Тому прикупив я собі німця та роблю самостійні кроки щоб не хворіти )