Jump to content
Local

Internetophon

Muggles
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About Internetophon

 • Rank
  Пролетал Мимо
 1. Internetophon

  Diall - Internetophone www.diall.com.ua

  Це цікаве зауваження і багато народу дійсно цього бояться, але давайте подумаємо. 1) Явно рекламна стаття про Діалл було опубліковано в "Компьютерному Обозрении" за 24 травня цього року з назвою "ІР - телефония лед тронулся". Я не думаю, що одне з найшанованіших компютерних видань так би себе підставляло. 2) На сайті Diall.com.ua , досить докладно описано, що являє з себе ця послуга, наголос робиться на тому, що все робиться по-білому. 3) Я особисто зустрічався з людиною, яка безпосередньо є власником компаніі, що організувала цю послугу. Ця людина має досить тривалий досвіт роботи з найбільшими Українськими провайдерами. До речі Воля зараз цю послугу здається тестує в своїй корпоративній мережі, цілком можливо, що вона її буде з часом пропонувати своїм абонентам, також в цьому проекті беруть певну участь Адамант і Техносистеми. 4) Я все таки думаю, що ми живемо в цивілізованій країні, і якщо ця послуга корисна для користувачів, то вона буде впроваджуватися, і Укртелеком нічого не зробить, бо з здоровим глуздом сперечатися важко. Пропагуючи цю послугу я даю шанс домашнім мережам, які зрозуміють її перспективність на короткий час здобути конкурентні переваги, а це не мало в наш час. За своїм досвідом можу сказати, що багато моїх користувачів мені вдячні.
 2. Internetophon

  Diall - Internetophone www.diall.com.ua

  Я згоден є аналогі (хоча б скайп), але я не думаю, що там всі тарифи дешевше. Наприклад на Київськи телофони 6 коп (1 цент), у скайпа 10 центів. Далі серверна частина цієї проги знахдиться на Леонтовіча, тобто всі дзвінки по Україні ідуть через укр.нет в той час як інші проги використовують закордонні канали, для наших реалій це значна перевага. Для відкриття рахунку Діал достатньо лише купити карточку, в той час як інші сервіси вимагають переводів через валютну картку мінімум Віза Класік, відкриття й обсліговування таких карток не безкоштовне, та й за переводи треба платити комісію нашим банкам. Тобто Діал не ексклюзивний сервіс, але я переконаний, що свою нішу він займе, і для домашніх мереж це послуга я думаю буде дуже корисною.
 3. Internetophon

  Diall - Internetophone www.diall.com.ua

  Невже ця тема нікому не цікава? Не вірю!
 4. Читаючи "Компьютерное обозрение" за 24 травня, зацікавився статтею "ІР - телефонія лед тронулся", в якій розповідаються про послугу Діал, яка нагадує Скайп й інші ІР телефонні послуги, але має вагомі переваги, для поширення серед користувачів укрнета. Ззовні це проста прога - дзвонилка, яка дозволяє вам дзвонити через інет всім, в кого вона є, але Перевага полягає в тому, що крім цього вона дозволяє дзвонити на міські та міжміськи телефони за тарифами Укртелекома. Простий інтерфейс та налаштування, поповнення рахунку через інет або картками все це робить її дуже привабливою. Я в цей же день звязався з розробником цієї послуги й придбав собі картку для тестування, маю сказати, що результати просто супер - коли я з компа можу дзвонити на міськи телефони і якість звязку значно краще ніж Укртелекомівський. А далі саме цікаве, знаючи, що бажаючих мати дома телефон, навіть в Київі не кажачи вже про регіони значно вища за можливості Укртелекома та й ціна яку він пропонує багатьох відлякує(840 грн.), я в оголошеннях на підключення моєї мережі вказую це як додаткову безкоштовну послугу, і треба зазначити що за 10 днів до мене звернулося вже 12 чоловік на підключення, яких зацікавила ця послуга. І це в Київі думаю в регіонах популяризація такої послуги дасть новий поштовх, для розвитку Домашніх мереж. Певним недоліком є те, що звязок з міськими телефонами має односторонній характер, тобто користовачам Діалл не можна позвонити з укртелекомівського телефона, але з компа на комп звони скільки хочеш. Але в перспективі думаю можливо зробити так, щоб звязок був двустороннім. Кого цікавить більш детальна інформація можна дізнатися на сайті www.diall.com.ua . Або зателефонувавши за тел. 8-066-290-69-16 , зі мною можна домовитися і про купівлю карток.
×