Jump to content

nickstav

Muggles
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Обычный

About nickstav

 • Rank
  Первая Кровь
 • Birthday 12/02/1978

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Киев

Recent Profile Visitors

1,842 profile views
 1. В ПП відповів. Питання вже вирішене. Тема закрита.
 2. Для побудови PON мережі потрібен монтажник для роботи на опорах. Локально. Київська обл. Деталі в особисті повідомленя
 3. Доброго Дня Є такий MPS. Може в когось є мануал або фото в шкафу. Де буде зрозумуло монтаж в тому числі з розташуванням Type HGL 046
 4. Пропоную - сварка оптоволокна Волс (ODF муфти бокси) PON. Монтаж ВОК Ціна залежить від обсяга та складності робіт. Київ і область.
 5. Пропоную - сварка оптоволокна Волс (ODF муфти бокси) PON. Монтаж ВОЛЗ - опори, канализация ТК Ціна залежить від обсяга та складності робіт. Київ і область.
 6. Пропоную - сварка оптоволокна Волс (ODF муфти бокси) PON. Ціна залежить від обсяга та складності робіт. Київ і область.
 7. Надаємо послуги зі зварки оптоволокна PON Київ, область. Ціна договірна! Залежить від багатьох факторів та складності роботи. Оплата як із ПДВ, так і Без. Також надаємо послуги з монтажу та проектування скс. Досвід роботи 15 років. Телефонуйте, пишіть, домовлятимемося
 8. Надаємо послуги з протяжки ВОК в ККЕ Київ, область. Ціна договірна! Оплата як із ПДВ, так і Без.
 9. Оказываю услуги по сварке оптоволокна Киев, область. Цена договорная! Сварка муфт, ODF, оконцовка оптоволокна Монтаж ВОЛС - опори, канализация ТК Монтаж СКС
 10. Пропоную - сварка оптоволокна Волс (ODF муфти бокси) PON. Ціна залежить від обсяга та складності робіт. Київ і область.
 11. Сварка ВОЛС PON монтаж Пропоную - сварка оптоволокна Волс (ODF муфти бокси) PON. Ціна залежить від обсяга та складності робіт. Київ і область.
 12. Пропоную - сварка оптоволокна Волс (ODF муфти бокси) PON. Ціна залежить від обсяга та складності робіт. Київ і область.
 13. Пропоную - сварка оптоволокна Волс (ODF муфти бокси) PON. Ціна залежить від обсяга та складності робіт. Київ і область.
 14. Предлагаю. Сварка ВОЛС PON монтаж. Измерение ВОЛС рефлектометром. Киев и область
×
×
 • Create New...