Jump to content

mgo

Сitizens
 • Content Count

  802
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mgo last won the day on August 20 2016

mgo had the most liked content!

Community Reputation

19 Хороший

About mgo

 • Rank
  Вампиреныш

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

2,600 profile views
 1. На 1.2.5 p2 без патчів smxa фтп не працює. 1.2.5 Р3 працює без патчів. Фтп сервер перевірте, логін з паролем має бути.
 2. а пробовали ресетить порты, ребутать чисто карту а не весь олт? Пробував, після reset card дзвінки на сапорт активно ростутть і олт таки бутав.
 3. Буває щось схоже, ребут олт помагає
 4. А я думав у мене глюки, від шасі до шасі поведінка різна на одні прошивці і патчах і з тим самим конфігом. ZTE C320+ETTO 125P2 на одному шасі все їде, на другому все їде, на третому час від часу від/до певних мак адрес перестає ходити трафік, потім відновлюється і так по колу, поки не перезагружу. Працює два дні, а може і два тижні потім знов глюк ловить.
 5. Підводний камінь Віруючим потрібно поставити свічку в храмі, атеїстам гемороїдальну.
 6. Проблема - рандомний абонент десь раз у тиждень перестає пінгатися з сервера 10G Абонент каже то є то нема інтету по настрою, або повністю тухне, як кому повезе. В момент коли інет у абонента не працює arping працює. Пробував ресет роутера, ресет в білінгу, заміну ОНУ, arp -d IP_абонента - не помагає. Шейпер є адекватно призначений. Що ще можна глянути? Переводжу абонента на інший NAS, там все ок. NAS rscript на freeBSD 12.1 10G мережева, тюнінг від Pautiina, вілани у бріджі. ~ 1000 абонентів і 1,6G жує трафіку, у піку ще гіг
 7. брідж і є одним із тих костилів
 8. аннамберед ціско На влан одну мережу по феншую буде і буде маршурутизація між вланами, до цього треба стремится. але будувалось все в перемішку і влом це все приводити до ума.
 9. це круто але тестити на 1500 живих абонентах це все з гугла якось нехочеться робочого тюнінгу на 10Г немаєте?
 10. ничо підкажіть що можна потюнити
 11. до 10Г влани де розтеговуєте? у мене під 100 вланів аннамберед ліпити хіба
 12. дякую, білінг на freebsd їде, хочу 10Г на freebsd ну хоть 4-5🙄
×
×
 • Create New...