Jump to content

mgo

Сitizens
 • Content Count

  804
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

mgo last won the day on October 12 2023

mgo had the most liked content!

Community Reputation

20 Очень хороший

About mgo

 • Rank
  Вампиреныш

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

3,538 profile views
 1. Cisco ASR 1002X є кілька штук. На однім не стартує сесія по ip subscriber routed initiator unclassified ip-address Про старт сесії коли пакет проходить інтерфейс вкурсі, топто пінгати треба IP на іншому інтерфейсі щоб стартувала сесія. Конфіг скопіював, нагло файлом на двох працює, на треті по настрою. На скріні, те що прилетіло на білінг. Буває radiusd -X на стороні білінгу взагалі мовчить, нічого ASR йому не шле. Раз навіть запустилося, потім потухло( Що цікаво сесії піднімаються по initiator static ip subscriber
 2. ONU це продовження ОЛТ, доріжки з друкованої плати трохи подовжили оптикою.
 3. На 1.2.5 p2 без патчів smxa фтп не працює. 1.2.5 Р3 працює без патчів. Фтп сервер перевірте, логін з паролем має бути.
 4. а пробовали ресетить порты, ребутать чисто карту а не весь олт? Пробував, після reset card дзвінки на сапорт активно ростутть і олт таки бутав.
 5. Буває щось схоже, ребут олт помагає
 6. А я думав у мене глюки, від шасі до шасі поведінка різна на одні прошивці і патчах і з тим самим конфігом. ZTE C320+ETTO 125P2 на одному шасі все їде, на другому все їде, на третому час від часу від/до певних мак адрес перестає ходити трафік, потім відновлюється і так по колу, поки не перезагружу. Працює два дні, а може і два тижні потім знов глюк ловить.
 7. Підводний камінь Віруючим потрібно поставити свічку в храмі, атеїстам гемороїдальну.
 8. Проблема - рандомний абонент десь раз у тиждень перестає пінгатися з сервера 10G Абонент каже то є то нема інтету по настрою, або повністю тухне, як кому повезе. В момент коли інет у абонента не працює arping працює. Пробував ресет роутера, ресет в білінгу, заміну ОНУ, arp -d IP_абонента - не помагає. Шейпер є адекватно призначений. Що ще можна глянути? Переводжу абонента на інший NAS, там все ок. NAS rscript на freeBSD 12.1 10G мережева, тюнінг від Pautiina, вілани у бріджі. ~ 1000 абонентів і 1,6G жує трафіку, у піку ще гіг
 9. брідж і є одним із тих костилів
 10. аннамберед ціско На влан одну мережу по феншую буде і буде маршурутизація між вланами, до цього треба стремится. але будувалось все в перемішку і влом це все приводити до ума.
 11. це круто але тестити на 1500 живих абонентах це все з гугла якось нехочеться робочого тюнінгу на 10Г немаєте?
 12. ничо підкажіть що можна потюнити
 13. до 10Г влани де розтеговуєте? у мене під 100 вланів аннамберед ліпити хіба
×
×
 • Create New...