Тип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Anteny24
-
Від 500 мб Пропозиції в лічку , або нижче в темі. Дякую
-
Аплінк м . Шумск Тернопільська обл.
тема ответил в Anteny24 пользователя Anteny24 в Пошук провайдера
Цікавить також м. Ізяслав Хмельницька обл. -
Цікавить 500 мб Пропозиції в лічку , або ж для самореклами нижче в темі.
-
1) Реєтруєте ФОП 2) Реєструєтесь провайдером в нкрз , для цього спочатку заключаєте договір з оператором на канал який в нього купляєте+оренда приміщення комерц. призн 3) Заява заява в обленерго з переліком нас пунктів де буде підвівс оптики. 4) З працівником РЕМу їдете і показуєте де і на яких опорах буде висіти ваше волокно 5) Чекаєте на висновки , шукаєте проектантів які зроблять проект , тут на форумі їх багато =) 6) Заключаєте договір і вйо до роботи =) Це так якшо скороченому вигляді=)
-
Потрібен проектант з ліцензією
тема ответил в Anteny24 пользователя Anteny24 в Вакансії. Робота. Курси.
відповів в лічку -
Усім доброї пори доби , у звязку з новшествами які запровадили наші електрики потрібні проекти на підвіс ВОЛЗ . Пропоцизії в лічку , або для самореклами нижче в темі . Дякую
-
Шукаю аплінк в м. Староконстянтинів цікавить 500 мб Пропозиції в лічку. Дякую
-
Продам обладнання для мереж PON SPLITER 1.Splitter 1/8 sc/upc 900um 1,5m - 14 USD 2.Splitter 1/2 sc/upc 900um 1,5m - 7.5 USD 3.Splitter 1/4 sc/upc 900um 1,5m - 10 USD 4.Splitter 1/16 sc/upc 900um 1,5m - 24 USD 5.Splitter 1/8 no connector 250um - 6.3 USD ONU Huaweii HG8245 - 75 USD ZTE F401 - 45 USD Bdcom P1501C1 - 45 USD OLT Modul do OLT SFP Hisense 20km+ - 49 USD ZTE C300 KIT - 4305 USD including GTGO and ETGO board ZTE C220 KIT include 2 EPFC board - 2460 USD BDcom P3310B - 990USD P3608 - 2120 USD P3616-2TE - 3100 USD Контакти: 0973302962 anteny_24 PL -скайп
-
Ставив , я вже 19 дбм , і канал звужував і чого я тільки не робив , гріди також міняв. 28 дбм це вже останній крик душі , думав спалю нафіг це дерево Тільки от закрадається мисля шо це оці нові моделі грідів браковані , є ще лінк на таких же і також проблемний. А старих немає під рукою . Ефір чистий на цій частоті
-
Брав це під увагу але , є подібний лінк , правда на грідах ще ци "старших" де про пряму видимість навіть мови немає дераве будинки і тп , прокачую 30 а 30 і стабільно якість 98%.
-
В двох словах Є пряма видимість , (частково закриває одне дерево ) міняв вже все шо тільки можна , ніяк неможу зрозуміти чому при рівнях сихналу -62 , CCQ 70%? Шо я не так роблю ? Максимум шо прокачав тх 15 мб , rx 0,8 мб
-
Вывоз серверов за-границу
тема ответил в LUDACRIS2005 пользователя Anteny24 в Датацентри. Хостінг. Colocation.
Для повернення вату вам необхідно печатка на кордоні а без товару Вам її ніхто не поставить -
Вывоз серверов за-границу
тема ответил в LUDACRIS2005 пользователя Anteny24 в Датацентри. Хостінг. Colocation.
А головне оперативно без документів всяких і гемору -
Дивіться щоб піонери не знайшли рішення , проти ваших точок! Вже я дуже сильно сумніваюсь , що усі вони працють у відповідній частоті , обладнання сертифіковане , відповіний азимут , висота , не перевищуєте дозволеної потужності ... список можна продговжувати. Вот, и я им говорю, а они не верят. Я очень надеюсь, что когда то в надзор придет адекватный начальник, и кааааак напряжет всех, и кааак поснимают всех фонящих на 40 мгерц на максимально мощности, мешающих, неадекватных, и валящих арпу нелегалов. Эх, мечты. Я такой наивный Тільки тоді так звані легальні провайдери , відразу перетвореться в піонерів і ще гірших ніж самі піонери. Тільки не надо розказувать , шо усі БС у Вас білі і немає жодних косяків =) Вбиває той факт , що усі тут тролять піонерів , хоча 90 % усіх тут починали власне з цього і я в цьому числі . Якто кажуть забула свиня що свинею була =)
-
Так покажіть нам усім цей камбіум з 70 клієнтами!!
-
Чекаємо на результат
-
p.s. Loco на відстані до 2 км непогано справляється
-
По порше тут на форумі є багато людей котрі продають подібні девайси на 30 відсотків дешевше інтернет магазинів, і повірте левова частка форумчан купляють обладнання саме тут По друге є можливість вибору для прикладу візьмемо убнт локо стартує від 400 грн, закінчуємо бріджом це 650 грн.
-
На наге есть много полезной информации. Однако и здесь мы будем развивать эту тему. В частности, могу сказать то, чего на наге пока нет. В начале января будет прошивка с такой выходной мощностью в 5150-5850 Мгц , которая позволит работать СПЕ с интегрированной антенной на максимальной модуляции MCS15 на дальности от базы с родной секторной антенной- 6-7 км ( в LOS/NearLOS - частично закрытая зона Френеля) Тем самым будет в корне снята главная и единственная существующая на сегодняшний день принципиальная проблема Камбиум ePMP - это недостаточная мощность (для работы в условиях высоких помех) в лицензионном в Украине диапазоне 5150-5350 Мгц. Что касается количества клиентов и тарифов, то в 40 Мгц пропускная способность сектора - 170-180 Mbps на 50+ клиентах, в 20 Мгц -90 Mbps При переподписке 1 к 3, это тариф 10 Mbps для каждого из 50 клиентов в 40 МГц , и 5 Mbps на клиента в 20 Мгц при 50 клиентах или 5 Mbps в 40 Мгц при 100 клиентах. А вообще на Камбиум можно и , возможно, нужно IMHO давать безлимит. Высокий трафик у плохого клиента не положит сектор ( как это есть у ubnt/mt) , поэтому технической необходимости в ограничении скорости нет. Гарантию, что сектор имеет заявленную емкость 90/180 Mbps, дает Камбиум . Этому можно верить, поскольку за все время с 2000 г - то , что делала Моторола/Камбиум -было все точно так, как было написано в спецификациях . Кто сомневается, может подождать результатов эксплуатации. Сейчас, после двух месяцев с начала продаж, у некоторых провайдеров уже есть базы, набирающие по 20-30 клиентов. Мы постараемся получить статистику работы этих сетей и выложить скрины, в том числе здесь на форуме. Будемо тоді чекати тестів реальних пров. Точно можу зказати шо камбіум суттєво програє в ціновії політиці клієнських ЦПЕ мікротіку та УБНТ , відповідно важко заманити абонента , коли по віфі підключають за 600 грн вже а не буде абонентів котрі зможуть викласти мінімум 1300 грн за підключення, ніхто у Вас не купить цей камбіум. А якшо камбіум не вийде на ринок протягом 1-2 років пізніше він нікому вже не буде потрібним. Какие 1300 грн ? В Интернет магазинах ePMP клиента можно купить за 976 грн. И это розница поштучно . Оптом ( в том числе мелким) дешевле. А в сервис, который способен дать ePMP, можно продать клиентам намного дороже, чем на ubnt/mt. Клиент все же покупает сервис, а дешевое подключение ( типа на 200 грн дешевле) не будет конкурентным предложением, когда есть лучшая альтернатива. Клиенты все равно будут подключаться или потом переходить к провайдеру , у которого Камбиум с подключеним за 900 грн и с лучшим сервисом - высокая скорость с тарифами 5-10 Mbps, качество и стабильность, новые сервисы-такие как возможность просмотра HD фильмов он-лайн, тв каналов, игры без тормозов и др. Что значит Камбиум не выйдет на рынок в течении 1-2 годов? Он уже вышел в 5 Ггц, сертифицирован и внесен в Реестр, и в апреле будет в 2.4 Ггц. А кабель ? а бензин? а заплатита монтажнику? ось і маєте 1300 грн вартість підключення , ну нехай по мінімум 1200 , все одно дорого. А клієнти дууже часто взагалі не шарять шотаке мб/с =) їм головне шоб фільм в онліне можна було дивитись , а на 2 мб які дасть убнт, думаю спокійно можна і підключаться вони до цього хто дешевшим буде. Стосовно виходу на ринок так можу сказати шо густих у населених пунктах дуже активно опту тянуть, де піключення також в районі 1000 грн, а у глухих селах і мікротік непогано справльється з 15 абонами на базі,а вартість клієнського обладнання там в 2,5 рази менша. Особисто нічого немаю проти камбіум , і навіть надіюсь шо він дійсно буде таким як Ви його описуєте , тільки боюсь шо з такими цінами на ЦПЕ він просто незнайде свою нішу
-
На наге есть много полезной информации. Однако и здесь мы будем развивать эту тему. В частности, могу сказать то, чего на наге пока нет. В начале января будет прошивка с такой выходной мощностью в 5150-5850 Мгц , которая позволит работать СПЕ с интегрированной антенной на максимальной модуляции MCS15 на дальности от базы с родной секторной антенной- 6-7 км ( в LOS/NearLOS - частично закрытая зона Френеля) Тем самым будет в корне снята главная и единственная существующая на сегодняшний день принципиальная проблема Камбиум ePMP - это недостаточная мощность (для работы в условиях высоких помех) в лицензионном в Украине диапазоне 5150-5350 Мгц. Что касается количества клиентов и тарифов, то в 40 Мгц пропускная способность сектора - 170-180 Mbps на 50+ клиентах, в 20 Мгц -90 Mbps При переподписке 1 к 3, это тариф 10 Mbps для каждого из 50 клиентов в 40 МГц , и 5 Mbps на клиента в 20 Мгц при 50 клиентах или 5 Mbps в 40 Мгц при 100 клиентах. А вообще на Камбиум можно и , возможно, нужно IMHO давать безлимит. Высокий трафик у плохого клиента не положит сектор ( как это есть у ubnt/mt) , поэтому технической необходимости в ограничении скорости нет. Гарантию, что сектор имеет заявленную емкость 90/180 Mbps, дает Камбиум . Этому можно верить, поскольку за все время с 2000 г - то , что делала Моторола/Камбиум -было все точно так, как было написано в спецификациях . Кто сомневается, может подождать результатов эксплуатации. Сейчас, после двух месяцев с начала продаж, у некоторых провайдеров уже есть базы, набирающие по 20-30 клиентов. Мы постараемся получить статистику работы этих сетей и выложить скрины, в том числе здесь на форуме. Будемо тоді чекати тестів реальних пров. Точно можу зказати шо камбіум суттєво програє в ціновії політиці клієнських ЦПЕ мікротіку та УБНТ , відповідно важко заманити абонента , коли по віфі підключають за 600 грн вже а не буде абонентів котрі зможуть викласти мінімум 1300 грн за підключення, ніхто у Вас не купить цей камбіум. А якшо камбіум не вийде на ринок протягом 1-2 років пізніше він нікому вже не буде потрібним.
-
Питання сказати в лоб. Як максимальну кількість обонетнів візьме на себе ця магічна штуковина , з тарифами від 4- 10 мб?. І які гарантіїї Ви даєте шо вона буде поводити саме так як тут гарно описано? Від бази до останного клієнта 4 км , до деяких клієнті можливо не буде прямої видимості , або зона френеля частково закрита На даний момент стоїть питання між оптикою , або камбіум.
-
Незнаю Але бачив їх на БС в Україні
