Jump to content
Local

testinua

Сitizens
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16 Очень плохой

About testinua

 • Rank
  Точу Зубы

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

337 profile views
 1. testinua

  Що потрібно ще?

  Дякую за поради. Так мені всі радять. Хочеться перейти на оптику, але такого бюджету на сьогодні немає. Реєстрація в НКРЗ - це виключно документи з одноразовим платежем? чи відрахування потрібно робити на протязі якогось періоду? Цікавився на WIFI - там там оформлення не дуже й дороге, в 8-10к грн вписатись можна, але турбує те, що потрібно щомісяця платити за БС + клієнта. Купуєш ліценцію + висновок + витрати на транспорт членів НКРЗ + ще всякі грн за всіляку маячню... У результаті, щоб виходити на 0 у витратах/доходах потрібно абонбаза за 500...
 2. testinua

  Що потрібно ще?

  Доброго дня. Працюю як ФОП 2 група оподаткування, орендую канал в Укр-телекома (варіантів інших не маю). Мережа невелика + 150 абонентів. Більше документів не маю. Мережа працює на мильницях, з подачею живлення в 36В. На опорах кабелів не маю. Виключно 4 багатоповерхівки на сьогодні (дуже маленьке містечко). Вся мережа на крученій парі. Які документі потрібні, щоб це було максимально легально? Дякую.
 3. testinua

  Фото з swf

  Дякую за допомогу. :-)
 4. testinua

  Фото з swf

  Дякую, але при виставленні в 100% масштаб - загрузка починається з видимої частини зображення.
 5. testinua

  Фото з swf

  Яким чином можна завантажити фото з такий сайтів?
 6. testinua

  ORDER BY чим лікується

  Пишіть, це все що вам дано, але коли розум не сформувався при народженні - цього не виправити.
 7. testinua

  ORDER BY чим лікується

  Да, так і буду робити - це найбільш раціональне рішення. Дякую всім на поради :-) Відповідь легше знайти в мозговому штурмі. А ще питання до Lynx100 - навіщо було -1 ставити? Ненавиджу таких людей, дарма немає такої функції, як бан персони на тему.
 8. testinua

  ORDER BY чим лікується

  дійсно, індекси всеодно дадут те й результат. В комірках присутні виключно числові значення, але вони всі з плавоючою комою. Якщо перевести тип в DEC - чи не вирішить це цю проблему? а потім на виході при потребі різати числа після коми, наприклад зробити DEC(3,5)? Так данні не пошкодяться теоретично, і теоретично сортування sql буде таким як треба?
 9. testinua

  ORDER BY чим лікується

  Скільки відповідей. Знаю, що тип таблиці не отпимізований, але як вже є... Думаю зробити скриптом сортування після виборки, але це костиль, а не рішення... ЦМС самопал і це є проблема. Думав, що можна і VARCHAR змусити рахувати не по першому числу (чи іншому при збігу перших)... Den_LocalNet так і є, якщо зміни тим - то все що не INT буде в дупі, а мені ці приколи і гемор не потрібен. Якщо додати індекси: CREATE INDEX weight ON table(weight); чи не будуть вилазити якісь косяки в результаті? А потім використати сортування по індексам - чи має життя такий варіант?
 10. testinua

  ORDER BY чим лікується

  Вітаю. SQL: SELECT * FROM table ORDER BY weight DESC; Умова: в колонці weight (VARCHAR(3)) містяться данні: 10, 119, 290, 90. Результат: 90,290,110,10. Питання: Чому виводиться 90 як найбільше значення? Логічно, що воно так працює, але яким чином змусити рахувати по загальній сумі комірки? Дякую
 11. testinua

  Приторговують юбілінгом =)

  Й таке буває, хоча я не чуть не здивований. Перепилити тей же UB під себе можна, і продати його - також можна. Маю купу досвіду, коли продають "унікальну, нано розробку ЦМС, яка дасть вам..." (догонить і ще раз дасть), й коли її починаєш юзати чи писати під неї - а то OpenCart чи ЕCom до того ж криво перероблене, в коді 1001 непотрібні функції й кб гімнокода. Але одні "персони" продають, а другі - купують. В народі є таке повір'я: "Скупий платить двічі" - воно як ніколи сьогодні діє. P.S. дотримуюсь принципу: все що можеш - роби сам, що не можеш - шукаю хто може, або викорисутовуй free на свій страх.
 12. testinua

  Nginx - не стартує

  після uname -r це 2.6.32-042stab112.15.
 13. testinua

  Nginx - не стартує

  Збірка? компеляція адміна? Весь час працюю виключно з FreeBSD - то моє поле, а тут в Linux-ах як баран... а функціонал cpan та perl в бсдях і лінуксах став уже різним ? до чого це?
 14. testinua

  Nginx - не стартує

  Збірка? компеляція адміна? Весь час працюю виключно з FreeBSD - то моє поле, а тут в Linux-ах як баран...
 15. testinua

  Nginx - не стартує

  yum install perl-Exporter - це я вже поставив, що вилікувало помилку про Can't locate Exporter.pm. Ставив nginx стандартно, по мануалу: yum install nginx -y. Потім подумав, що краще поставити без флагу -y, але нічого цікавого, окрім питання "Встановити це все?" не з'явилось. Для цікавості поставлю собі цей CentOS і спробую зробити цей ланцюг Nginx + php + MySQL(i). А то мені щось підсказую, що система цього VDSa кривенька.
×