Jump to content

testinua

Сitizens
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-16 Очень плохой

About testinua

 • Rank
  Точу Зубы

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

799 profile views
 1. Дякую за поради. Так мені всі радять. Хочеться перейти на оптику, але такого бюджету на сьогодні немає. Реєстрація в НКРЗ - це виключно документи з одноразовим платежем? чи відрахування потрібно робити на протязі якогось періоду? Цікавився на WIFI - там там оформлення не дуже й дороге, в 8-10к грн вписатись можна, але турбує те, що потрібно щомісяця платити за БС + клієнта. Купуєш ліценцію + висновок + витрати на транспорт членів НКРЗ + ще всякі грн за всіляку маячню... У результаті, щоб виходити на 0 у витратах/доходах потрібно абонбаза за 500...
 2. Доброго дня. Працюю як ФОП 2 група оподаткування, орендую канал в Укр-телекома (варіантів інших не маю). Мережа невелика + 150 абонентів. Більше документів не маю. Мережа працює на мильницях, з подачею живлення в 36В. На опорах кабелів не маю. Виключно 4 багатоповерхівки на сьогодні (дуже маленьке містечко). Вся мережа на крученій парі. Які документі потрібні, щоб це було максимально легально? Дякую.
 3. Дякую за допомогу. :-)
 4. Дякую, але при виставленні в 100% масштаб - загрузка починається з видимої частини зображення.
 5. Яким чином можна завантажити фото з такий сайтів?
 6. Пишіть, це все що вам дано, але коли розум не сформувався при народженні - цього не виправити.
 7. Да, так і буду робити - це найбільш раціональне рішення. Дякую всім на поради :-) Відповідь легше знайти в мозговому штурмі. А ще питання до Lynx100 - навіщо було -1 ставити? Ненавиджу таких людей, дарма немає такої функції, як бан персони на тему.
 8. дійсно, індекси всеодно дадут те й результат. В комірках присутні виключно числові значення, але вони всі з плавоючою комою. Якщо перевести тип в DEC - чи не вирішить це цю проблему? а потім на виході при потребі різати числа після коми, наприклад зробити DEC(3,5)? Так данні не пошкодяться теоретично, і теоретично сортування sql буде таким як треба?
 9. Скільки відповідей. Знаю, що тип таблиці не отпимізований, але як вже є... Думаю зробити скриптом сортування після виборки, але це костиль, а не рішення... ЦМС самопал і це є проблема. Думав, що можна і VARCHAR змусити рахувати не по першому числу (чи іншому при збігу перших)... Den_LocalNet так і є, якщо зміни тим - то все що не INT буде в дупі, а мені ці приколи і гемор не потрібен. Якщо додати індекси: CREATE INDEX weight ON table(weight); чи не будуть вилазити якісь косяки в результаті? А потім використати сортування по індексам - чи має життя такий варіант?
 10. Вітаю. SQL: SELECT * FROM table ORDER BY weight DESC; Умова: в колонці weight (VARCHAR(3)) містяться данні: 10, 119, 290, 90. Результат: 90,290,110,10. Питання: Чому виводиться 90 як найбільше значення? Логічно, що воно так працює, але яким чином змусити рахувати по загальній сумі комірки? Дякую
 11. Й таке буває, хоча я не чуть не здивований. Перепилити тей же UB під себе можна, і продати його - також можна. Маю купу досвіду, коли продають "унікальну, нано розробку ЦМС, яка дасть вам..." (догонить і ще раз дасть), й коли її починаєш юзати чи писати під неї - а то OpenCart чи ЕCom до того ж криво перероблене, в коді 1001 непотрібні функції й кб гімнокода. Але одні "персони" продають, а другі - купують. В народі є таке повір'я: "Скупий платить двічі" - воно як ніколи сьогодні діє. P.S. дотримуюсь принципу: все що можеш - роби сам, що не можеш - шукаю хто може, або викорисутовуй free н
 12. після uname -r це 2.6.32-042stab112.15.
 13. Збірка? компеляція адміна? Весь час працюю виключно з FreeBSD - то моє поле, а тут в Linux-ах як баран... а функціонал cpan та perl в бсдях і лінуксах став уже різним ? до чого це?
 14. Збірка? компеляція адміна? Весь час працюю виключно з FreeBSD - то моє поле, а тут в Linux-ах як баран...
 15. yum install perl-Exporter - це я вже поставив, що вилікувало помилку про Can't locate Exporter.pm. Ставив nginx стандартно, по мануалу: yum install nginx -y. Потім подумав, що краще поставити без флагу -y, але нічого цікавого, окрім питання "Встановити це все?" не з'явилось. Для цікавості поставлю собі цей CentOS і спробую зробити цей ланцюг Nginx + php + MySQL(i). А то мені щось підсказую, що система цього VDSa кривенька.
×
×
 • Create New...