Jump to content
Local

Alexx_Lviv

Muggles
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Alexx_Lviv last won the day on September 10 2018

Alexx_Lviv had the most liked content!

Community Reputation

6 Обычный

About Alexx_Lviv

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

151 profile views
 1. Alexx_Lviv

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Сьогодні зустрілись підрядник, нач.жек,, та представник з ЛМР , підрядник визнав що неправий з таким монтажем та обіцяє в найближчі дні виправити. КС після отримання моїх фото теж були шоковані, як сказали в телефонній розмові і зі свого боку обіцяли контролювати це до останнього.
 2. Alexx_Lviv

  Прокладка кабелю "майстрами"

  ^^ Це саме те що я вимагаю і намагаюсь донести до деяких дописувачів тут які доводять що так нереально. 100500 тобі лайків друже за таку картинку.
 3. Alexx_Lviv

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Тобто ви таки любитель сопель. Откуда такой глупый вывод? 'Коныкы' это когда жильцы, пользующиеся услугами этого же провайдера, вызывают полицию и какие-то комиссии что б демонтировать кабеля провайдера.Ну да, удачи. Глядишь спецтариф для дома нарисуется(гривен так по 200, связано со сложностями в проведении работ), или просто свернут обслуживание. Как МТС. Друже ми живемо у Львові, тут не прийнято халтурити. А якщо схалтурили - тоді будь-ласка виправи. І на це є методи впливу - скарги на гарячу лінію міста, провайдеру, жеку, поліцію. В сумі це дає результат. І ми не живемо в жопі як деякі регіони. Тут бачу набігли мабуть такі ж самі підрядчики в яких рукожопи зі сраки ростуть і говорять що тут все ок. Подобаються такі соплі? - набий собі їх в своїй квартирі, а не на сходовій клітці. І апропо - ніхто нікуди з будинку не піде, надто багато абонентів, дешевше замінити цей бок і вибачитись. А так і буде зроблено.
 4. Alexx_Lviv

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Саме цікаве що будинок кабельований ще Білайном, який як ви знаєте став Київстаром років так 10 тому. Навіщо вони кабелюють його знову, х.з, пояснень я так і не отримав від КС. Київстаром і я користуюсь. Багатьом дописувачам бучу до вподоби така робота підрядчика, можливо самі підрядчики тут і відписуються. Яка проблема була завести кабель в білий короб і завести то все акуратно під стелею? І не потрібно обходити ті два ригеля, якщо б кабель був в коробі то його і не видно було б. Але ж ні, треба зробити соплі по стінах і робити все це без жодних документів та підписаних погоджень, які планувалось підписати заднім числом. Може ви в свому будинку і дозволяєте срати вам на голову, у мене в підїзді таке точно не проканає. Проінформую і покажу сподіваюсь на наступний тиждень як це все буде демонтовано і зроблене згідно норм.
 5. Alexx_Lviv

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Завтра буде комісія у складі мешканців, жек, управління транспорту та звязку ЛМР, підрядчика та Київстару. Попередньо є рішення все це демонтувати та прокласти як я і пропонував на фото вище.
 6. Alexx_Lviv

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Може я не перфекціоніст, але блжад, хіба цей кабель не має бути прокладений під потолком рівненько, а потім спущений перпендикулярно в ящик? Зараз він на стіні закріплений гірляндою, яку зірвати може дитина( висота 170-180 см від підлоги) . Таке враження що всі в захваті від такого розміщення дротів. Хочу щоб було ось так як червона траекторія, чи я чогось фантастичного вимагаю?
 7. Alexx_Lviv

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Це точно Київстар, робочі були в спецодягу брендованому і кол-центр підтвердив що роботи справді мають проводитись. Чи має хтось тут ссилки на представників Київстару, мені порадили ваш форум, сказали що КИївстар моніторить його і звертає увагу на такі речі.
 8. Alexx_Lviv

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Я мешкаю в цьому будинку і мені воно навіть візуально не подобається. Кабель висить в досяжності рукою, аби як закріплений в стіні. Це точно не по нормах, на перших поверхах прокладені кабелі Укртелекому - акуратно попри стелю, рівно в натяжку. Порушення точно є - так кабель не може бути прокладений.
 9. Підкажіть як наказати майстрів за таку роботу? Скарга на Київстар відправлена, підрядчик жодних документів на роботу не має, була викликана поліція. Розкажіть як воно має бути по стандарту і згідно яких нормативів щоб тикнути ними підрядчику, бо за його словами це так ок.
×