Jump to content

pavloptrovich

Muggles
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

2 Обычный

1 Follower

About pavloptrovich

  • Rank
    Пролетал Мимо
  • Birthday April 9

Информация

  • Пол
    Мужчина
  • Город
    Львов

Контакты

  • Skype
    pavlopetrovich6

Recent Profile Visitors

1,602 profile views
  1. Ціна 3000 грн. Кріплення автомобільне для драбини RHINO SAFECLAMP. Ці кріплення забезпечать безпроблемну та швидку фіксацію драбини на даху кожного легкового автомобіля та вантажівки, що також захищає драбину під час транспортування. Виготовлені з дуже міцних композитних матеріалів та гаків з нержавіючої сталі, виробник гарантує довгий термін служби та стійкість до корозії. В комплект входить: 2 x тримачі SafeClamp; 2 х ключі; 2 x Кріпильні гвинти; 2 х різьбові упори. Відео огляд - https://www.youtube.com/watch?v=NuUJ79ohOf4&ab_ch
  2. В наявності! Патчкорд Extralight 1kN SC/UPC 25 метрів 185 грн Патчкорд Extralight 1kN SC/UPC 50 метрів 265 грн Патчкорд Extralight 1kN SC/UPC 75 метрів 350 грн Патчкорд Extralight 1kN SC/UPC 100 метрів 440 грн Патчкорд Extralight 1kN SC/UPC 125 метрів 525 грн Патчкорд Extralight 1kN SC/UPC 150 метрів 610 грн Патчкорд Extralight 1kN SC/UPC 175 метрів 695 грн Патчкорд Extralight 1kN SC/UPC 200 метрів 780 грн
  3. В наявності Комутатор OLT ZTE C320 Chassis Плата ZTE PRAM C320 (плата живлення) Плата ZTE SMXA/3 C320 (аплінк 10G) Плата ZTE GTGH (16 Gpon) C300, C320 (sfp C++ ) Плата ZTE GTGO (8 Gpon) C300, C320 (sfp C++ ) Плата ZTE ETGH (16 Epon) C300, C320 Плата ZTE ETGO (8 Epon) C300, C320
  4. В наявності Комутатор OLT ZTE C320 Chassis Плата ZTE PRAM C320 (плата живлення) Плата ZTE SMXA/3 C320 (аплінк 10G) Плата ZTE GTGH (16 Gpon) C300, C320 (sfp C++ ) Плата ZTE GTGO (8 Gpon) C300, C320 (sfp C++ ) Плата ZTE ETGH (16 Epon) C300, C320 Плата ZTE ETGO (8 Epon) C300, C320
  5. В наявності OLT ZTE C320, PRAM, SMXA/3, GTGH (SFP++), GTGO, ETGH. Все в наявності. Можливий продаж з ПДВ
×
×
  • Create New...