Voldo
МаглыТип контенту
Профили
Форум
Календарь
Все, що було написано Voldo
-
За клієнт-ізоляцію не скажу, в даній темі я новачок. БС зараз має 172.26.0.5
-
На даний момент працює значно краще, дякую tolyamak) Зменшив на 12 метрів кабель+ допомога Толіка з адресацією та налаштування мікротіка, і зараз працює набагато стабільніше. Але іноді раптово падає у всіх швидкість до 1мб і росте пінг до 200-300 мс. Після перезавантаження БС стає все в нормі.
-
тобто? Зараз працює без збоїв, більше 36 годин. 178.20.0.1 не може бути бо це глобальна адреса, заміни на 172.20.0.1 клієнтів також змінювати на 172.20.0.xx?
-
тобто? Зараз працює без збоїв, більше 36 годин.
-
178.20.0.1 Базова станція. По WIFI підключитись до БС не маю можливості. Як буде наступний збій, скину сигнали і т.д. На даний момент після перезавантаження, працює майже 12 годин.
-
Рівні сигналу та логи. tolyamak, дякую, подивлюсь. Безымянный.bmp log.zip
-
Доброго вечора. Встановив обладнання фірми Ligowave DLB2M-90 в якості БС та DLB propeller 2 для клієнтів. В принципі працює все добре, трафік балансує нормально, зараз клієнтів не багато, 8, але є певні проблеми з відключенням клієнтів. Ситуація така: все працює нормально, і не зрозуміло по якій причині відвалюються всі клієнти, трафік на них не йде, зайти через БС я також не можу, і не пінгуються. Після перезавантаження БС все працює в нормі. Періодичність відключення буває різною, від години-двух, до 25 і більше годин. Раніш збої були частіше, але тоді стояли клієнські точки серії APC і DLB в режимі сумісності, після заміни всії клієнтів на DLB стало працювати стабільніше, але збої такі бувають. Дякую за допомогу
-
Дякую за відповідь Буду консультуватися з юристом
- 25 ответов
-
це вони і приходили
- 25 ответов
-
Дякую,дуже очевидна відповідь. Потрібний варіант без демонтажу. Демонтаж -це добрий шматок роботи,за який я повинен знов оплачувати як за демонтаж і монтаж. + час,вже є підключені абоненти А ще є зем.кодекс України, в якому сказано: Стаття 121 ЗКУ установлює норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам: а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара; в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара; г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара. Тобто під пункт г, потрапляє і мачта. які ще будуть міркування?
- 25 ответов
-
Доброго дня. Зіткнувся з наступною проблемою, може хтось порадить щось в даній ситуації. Вирішив зайнятися провайдерством. Де я мешкаю високі ліса, і був тільки один вихід, ставити мачту на 36 метрів. Після всього зробленого, розпочав оформляти документи. Зробились документи, але постало питання в тому, що земля, на якій вона поставлена, взята мною в оренду, тобто не приватизована. Вирішив, щоб в майбутньому не виникало ніяких питань зайнятися приватизацією. Приїхала до мене служба з землеустрію, походили, поміряли всю мою територію і потім сказали, що частина землі, на якій знаходиться мачта не підлягає приватизації, тому ще це ніби підлягає під комерційну діяльність, і потрібно заключати окремий договір з головою селищної ради. Тобто в будь-якому випадку, чи я буду приватизовувати землю чи ні, окремий договір потрібний на взяття оренди даної ділянки землі під ком. діяльність. Звісно, якщо я складаю договір оренди з селищною радою я буду платити якісь кошти. Ще сказали, от якби не було цієї вишки, тоді без питань можна було б це все приватизувати, а там далі що хоч те і став. Підскажіть, будь-ласка, що краще зробити в даному випадку. Дякую
- 25 ответов
