Jump to content

Александр_VOLS

Muggles
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Обычный

About Александр_VOLS

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Доброго дня, колеги! Генеральний підрядник Vodafon шукає кваліфікованих та відповідальних інженерів в галузі телекомунікацій на постійну роботу (в штат) або outsource. Обов'язки: проєктування телекомунікаційних мереж -за технологією xPON (ККЕ, опори, багатоквартирні будинки). Всі форми трудових відносин. За деталями телефонуйте або пишіть - +380632915076 Олександр (Telegram, Viber та WhatsApp).
 2. Доброго дня! Шукаємо бригади для будівництва та підключень абонентів за технологією GPON. Розглядаємо різні види співробітництва: підряд, офіційне працевлаштування та інше. Місце роботи місто Київ (лівий берег). Обєми великі. Всі деталі по телефоону +380632915076 (Олександр).
 3. Доброго дня! Компанія "ПроектБудАльянс" підрядник Київстар "Домашній інтернет" шукає оптичну бригаду для виконання аварійно-відновлювальних та монтажних робіт на мереж FTTB. Готові взяти на постійній основі, субпідрядник та інше. В разі необхідності надаємо всі матеріали та інструмент. Компенсуємо транспортні витрати. Для зв'язку - 0632915076 Олександр.
×
×
 • Create New...