Jump to content
Local

Beetle0510

Muggles
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

4 Обычный

About Beetle0510

  • Rank
    Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Beetle0510

    продам виту пару

    UP!!! В наявності вита пара мідь/біметал/з підвісом - зовнішня, внутрішня. Пишіть в приватні повідомлення для уточнення.
  2. Beetle0510

    продам ONU EPON,GPON

    UP!!!
  3. Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.
  4. Beetle0510

    продам Edge-Core

    UP!!!
  5. Beetle0510

    Продам Juniper EX4500 ( L3, 40 port sfp+)

    UP!!! - Juniper EX4500 (L3, 40 port sfp+) - 550$/шт
  6. UP!!! Продам новые остатки с пигтейлов SC/UPC - 5 грн/шт (длина 30-45см) також в наявності: пігтейл sc/upc 1,5м - 10грн/шт; пігтейл fc/upc 1,5м - 21шт - 10грн/шт; пігтейл sc/apc 1,5м - 10грн/шт; пігтейл fc/apc 1,5м - 45шт - 10грн/шт; При більшому замовленні ціна нижча!
  7. Продам инжектор PoE Planet POE-400-EU (в комплекті з блоком живлення) - 500грн/шт
  8. Beetle0510

    Продам Cisco

    UP!!! При більшій кількості замовлених свічів ціна договірна!!! Також в наявності інші моделі Cisco, при потребі пишіть в приватні повідомленні, вартість коммутаторів уточнюйте (Л.С.)
  9. Beetle0510

    продам OLT BDCOM

    UP!!! також в наявності: б/у OLT EPON SPECTRA P844ES+2AC 8пон портів (в комплекті з SFP Epon C++ - 4шт) - 700$/шт б/у GPON OLT BDCOM GP3600-16 - 1шт - 1900$ новий OLT BDCOM P3608-2TE (гарантія 1рік) - 2шт - 21000грн
  10. UP!!! Кількість, наявність, вартість дільників уточнюйте в приватних повідомленнях!
  11. UP!!! Кількість 30шт ціна 330$/шт - при замовленні всіх торг.
×