Jump to content
Local

romanugli

Muggles
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About romanugli

  • Rank
    Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Знову є в наявності нові МК 40 пар, ціна 240грн. за пару!!!
  2. Знову є в наявності нові МК 70 пар, ціна 250грн. за пару!!!
  3. Продам PICOTEL EPON OLT SFP PX20++ НОВІ В наявності 6 штук Ціна 1000грн./шт.
  4. Немає Знову є в наявності нові МК 50 пар, ціна 240грн. за пару!
  5. Нова ціна 240грн. за пару!!!!!
  6. Нова ціна 260грн. за пару!!!!!
  7. Куплю нерабочий ОЛТ BDCOM 3310 нужно корпус и плату, мой олт залило дождем и сгорели пон порты. Также куплю нерабочие Онушки, желательно BDCOM или Picotel.
  8. Продам нові медіаконвертери RCI 902W-FE-20-R/T - 50пар - 300грн./пара Відправлю наложкою по всій Україні тел. о-97-о4о-8з-з4
  9. Продам: Edge-Core ECS4120-28F(новий в коробці, повний комплект, в роботі взагалі не був) - 9500грн.-3шт. (при купівлі трьох разом-ціна 9000грн.) SFP модуль(виробник RCI) WDM 3км 1,25G SC 1310/1550 одноволоконі (нові) - 50пар - 105грн. \ Шт. PICOTEL EPON OLT SFP PX20++ 1.25G Tx1490nm 20км(нові) - 5пар. - 900грн./шт. Медіаконвертери RCI 902W-FE-20-R/T (нові)- 50пар - 320грн./пара Відправлю наложкою по всій Україні тел. о-97-о4о-8з-з4
  10. Розпродам залишки складу: ОЛТ, комутатори, подільники, сфп ОЛТ: BD COM P3310B (в роботі були 1,5 роки, все працює) в наявності 2шт - 10000грн./шт. Комутатори: D-link DES-3200-28F rev.C1 - 3шт. - 4000 грн. \ Шт. Edge-Core ECS4120-28F(новий в коробці, повний комплект, в роботі взагалі не був) - 10500грн. SFP модуль(виробник RCI) WDM 3км 1,25G SC 1310/1550 одноволоконі (нові) - 40пар - 120грн. \ Шт. SFP модуль (виробник RCI) WDM-SM-0220 SC 20км 1,25G одноволоконі (нові) 1пара -400грн. PICOTEL EPON OLT SFP PX20++ 1.25G Tx1490nm 20км(нові) - 10шт. - 1100грн./шт. сплітери з конекторами: 1/2 SC/UPC - 20шт- 20шт/85грн 1/4 SC/UPC - 20шт- 15шт/120грн 1/8 SC/UPC - 20шт- 10шт/140грн Патчкорд оптический SC/UPC-SC/UPC 3м. - 30шт. - 22грн./шт. Пигтейл sc/upc - 1.5m - 20шт. 10 грн./шт. Оптический адаптер SC/SC - 200шт. - 3грн./шт. PICOTEL EPON OLT SFP PX20++ 1.25G Tx1490nm 20км - 10шт. - 1100грн./шт. Медіаконвертери RCI 902W-FE-20-R/T - 20пар - 180грн./шт. ONU Picotel PU-E810 EPON (1GE RJ45, ZTE) - 20шт. - 300грн./шт. Оптический бокс RCI MDU 208B новий - 25шт. -200грн. \ Шт. Анкерный зажим FST -600шт. - 7 грн./шт. Все крім комутаторів нове!!! в роботі не було, можливий торг по будь-якій позиції, якщо брати все зразу то буде вагома знижка. тел. о-97-о4о-8з-з4
×