Jump to content

Аліна

Muggles
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About Аліна

  • Rank
    Пролетал Мимо
  1. Продам 1. Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/APC Жовтий LSZH, Singlemode G.657.A2 (SM), Simplex, 3мм Довжини і ціна: Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/APC 3мм - 5 м — 46 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/APC 3мм - 3 м — 40 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/APC 3мм - 15 м — 79 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/APC 3мм - 10 м — 63 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/APC 3мм - 1 м — 33 грн Характеристики: Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC Втрати при вставці: ≤0.1db Втрати на відбиття: UPC: ≤ -50, APC: ≤ -55 Робоча температу
  2. Продам Пігтейли оптичні, білий LSZH, Singlemode G.657.A2 (SM), Simplex, 0,9мм Довжини і ціна: Пігтейл оптичний SC/UPC - 1,5 м — 22 грн Пігтейл оптичний SC/APC - 1,5 м — 23 грн Пігтейл оптичний LC/UPC - 1,5 м — 22 грн Пігтейл оптичний LC/APC - 1,5 м — 19 грн Пігтейл оптичний FC/UPC - 1,5 м — 23 грн Пігтейл оптичний FC/APC - 1,5 м — 23 грн Характеристики: Тип оптичного волокна: OS2 Внесені втрати конектору: ≤0.1дБ Втрати на відбиття: UPC: ≤ -50, APC: ≤ -55 Робоча температура: -20 ~ +50 (°С) К
  3. Продам Пігтейли білі Simplex G.652D, 0,9 мм, LSZH, SM (Одномодові 9/125мкм) Довжини і ціна: Пігтейл оптичний SC/UPC - 1,5 м — 22 грн Пігтейл оптичний SC/APC - 1,5 м — 23 грн Пігтейл оптичний LC/UPC - 1,5 м — 22 грн Пігтейл оптичний LC/APC - 1,5 м — 19 грн Пігтейл оптичний FC/UPC - 1,5 м — 23 грн Пігтейл оптичний FC/APC - 1,5 м — 23 грн Характеристики: Внесені втрати конектору: ≤0.1дБ Втрати на відбиття: ≥-50 дБ Робоча температура: -20 ~ +50 (°С) Кількість в упаковці: 1шт Матеріал оболонки:
  4. Продам Патч-корди внутрішні SC/UPC-SC/UPC LSZH Simplex G.652D SM (Single mode 9/125µ) Довжини і ціна: Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3мм - 3 м –– 40 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3мм - 1 м –– 33 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3мм - 5 м –– 46 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3мм - 10 м –– 63 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC 3мм - 15 м –– 79 грн Патч-корд оптичний SC/UPC-SC/UPC 2мм - 1 м –– 33 грн Характеристики: Тип конектора: SC/UPC-SC/UPC Втрати при вставці: ≤0.1db
×
×
  • Create New...