Пошук по сайту
Результати пошуку за тегами 'zte zxd2400'.
Найдено 1 результат
-
Сижу - нікого не трогаю - дівки за перегородкою ведуть шумну розмову про мужиків - ну а що їм робити . Включив Пающие труси і вирішив написати Вам. Другим стандартом живлення в телекомунікаційних пристроях після 220 вольт перемінного струму є 48 вольт постійного. Про пристрої які перетворюють 220 вольт в 48 і буде вестись розмова в даній гілочці. Нас знову надурили - ці блоки налаштовані не на 48 вольт а на 52 . тому що в буфері стоять можуть стояти свинцеві батареї на 48 вольт (12вольт*4) що також є не правильним так як 52 вольта / 4 = 13 вольт А свинцева батарея (по теорії) хоче мати на постійну підпитку на рівні 13.8 вольта. що в переводі на весь блок батарей 13.8*4=55.2 вольта. Але з практики відомо що при виставлені на батареї 13.8 вольта приведе до досить швидкого виходу батарей з ладу так як ця напруга є максимальною і після досягнення варто відключити батарею і дати їй спокій От виробники виставляють 13 вольт а поруч на блоці живлення є опори з допомогою яких можна виставити напругу яка вам потрібна а також виставити струм який буде видавати цей блок живлення - так як вони спокійно можуть працювати в паралель - коли декілька блоків без всяких розділювальних пристроїв працюють на одне навантаження. От така передмова. А тепер перейдемо до самої теми Купили якось ZTE ZXD2400 він виявився не робочим - мене зацікавило і поліз в інтернет шукати схему . І найшов http://www.crystalradio.cn/thread-404155-1-1.html Як ви зрозуміли що вся схемотехніка описана спрощеною китайською мовою от це і викликало моє бажання написати тут ..... продовження слідує .....
