Jump to content

Продам Патчкорды, Пигтейлы, Адаптеры, Гильзы, SFP модули, Медиаконверторы, Оптические Розетки, Спалайс Кассеты.


Recommended Posts

Патчкорды

1) Патчкорд SC/UPC-SC/UPC 3mm 1m Simplex — 22грн/шт.

2) Патчкорд SC/UPC-SC/UPC 3mm 3m Simplex — 26грн/шт.

 

Пигтейл

1) Пигтейл SC/UPC 1,5m — 12,50грн/шт.

 

Адаптер

1 )Адаптер SC/UPC Simplex — 3,75грн/шт.

 

Комплектующие

1) Гильзы 45,60мм — 60коп/шт.

2) Оптическая розетка FOR-02 (мини бокс) — 16,50 грн/шт.

3) Сплайс-кассета FOB 009 - 23грн/шт. (с Крышкой)

4) Коннектор RJ45 - 100шт — 100грн

5) Скотчлок для Витой пары - 100шт - 100грн

 

Медиаконверторы

1) Медиаконвертор (б/у) 100 Мбит/сек SC/UPC 1310nm, 1550nm 20км+БП — 150грн/шт. | Новые Медиаконверторы — 540грн/пара

2) Медиаконвертор (б/у) 1 Гбит/сек под SFP (без БП) — 370 грн/шт.

 

Модули SFP WDM

1) 1,25 Gb 3km SC (б/у) 1310, 1550nm — 125грн/шт.

2) 1,25 Gb 20km SC (б/у) 1310, 1550nm — 180грн/шт.

3) 1,25 Gb 40km SC (б/у) 1310, 1550nm — 340грн/шт.

4) 1,25 Gb 80km SC (б/у) 1310, 1550nm — 600грн/шт.

 

Модули SFP CWDM (Новые)

SFP 1G CWDM 40км 1270-1610 - 1150грн

SFP 1G CWDM 80км 1270-1610 - 1250грн

SFP 1G CWDM 120км 1270-1610 - 1550грн

SFP 1G CWDM 150км 1470-1610 - 2525грн

Фильтры CWDM 1270-1610nm (LC/UPC) - 625грн

 

SFP CWDM (б/у)

SFP 1G 80км 1610,1550, 1510, 1490,1430 — 900грн/шт.

SFP+ 10G 40км: 1510 — 6500грн/шт.

SFP+ 10G 80км: 1550, 1590 — 6500грн/шт.

 

При больших объемах возможна скидка.

Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By GekaPeka
      Кабель прямого соединения FoxGate SFP+/SFP+ DAC - 1Cu 10G
      Новый, 1шт, 800 грн.
    • By Inna13
      Наша компанія має стаж роботи понад 15 років. У нас є дві форми оплати з ПДВ та ФОП, гарантія на товар. Найкращі ціни. В наявності і під замовлення. Picotel, Ubiquiti, BDCOM, C-DATA, Picotel, RCI та інші
    • By Diter_ua
      Edge-Core ECS4510-28F – має 28 портів, з них 22 SFP порта 100FX/1000Base-X, 2 комбінованих порта - 1000Base-T/SFP, 2 10G SFP + порта і опційно 2 10G SFP + порта, які можна додати використовуючи модуль розширення EM4510-10GSFP +
       
      хотелка 15.000 грн

    • By Костопашка
      Продам б/у SFP WDM 1G 3km без DDM - по 40 грн/шт
      Продам б/у SFP WDM 1G 20km без DDM - по 50 грн/шт
      Есть более 400 шт разных брендов
      95% сняты с рабочих узлов.
    • By ronex
      Всім доброго дня.
      Дано: 
      Заходить інтернет по оптиці через термінал Picotel PU-E710 (провайдер 3dcom, Київська обл.), далі на маршрутизатор і роздача інтернету через Wi-Fi, ~5-7 клієнтів, тариф 50 МБіт/с.
      Потрібно:
      Хочу встановити один маршрутизатор з SFP портом і модулем, щоб відмовитись від терміналу, тобто все завести на один пристрій + ДБЖ. Дивлюсь в сторону MikroTik hAP ac + SFP модуль.
       
      Прошу порадити, який SFP модуль краще використовувати для такої задачі (модель, виробник, з провайдером поки що не спілкувався).
×
×
  • Create New...