Jump to content

Продам зварювальний апарат INNO View 3


Recommended Posts

Вітаю.

 

Продається вживаний зварювальний апарат INNO View 3

повністю робочи, постійне обслуговування. стоять наві електроди. 

в комплекті:

1. апарат

2. Кейс

3. дві батареї

4. блок живлення

5. оригінальний зколювач з новим лезом

6. дві пари нових електродів

 

ціна 1500$

 

IMG_0243.thumb.JPG.3d479af665b2aeeb2d94123c958e104b.JPG

IMG_0242.thumb.JPG.f2554ea1a4ca919e1969e032d90bdd1c.JPG

IMG_0241.thumb.JPG.9499b6ff091713479b1f4c64291cd044.JPG

Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By Mykola_
      Senter st3100g лёгкое бу 338 сварок
      Цена 30000 грн адекватный торг 
      Подробное описание http://www.momm.com.ua/apparaty-dlja-svarki-optovolokna/763-svarochnyj-apparat-st3100g.html



    • By Inna13
      Signal Fire AI-9 з ПДВ 54000 грн. Новий з гарантією:
      час зварювання – 5 секунд; час термоусадки - 15 секунд; ємна батарея, одного заряду вистачає приблизно 200 зварок; зручна конструкція, якісні деталі; вбудований візуальний локатор дефектів (VFL); вбудований вимірник оптичної потужності; "Розумний замок" - можливість заблокувати апарат від несанкціонованих робіт на ньому.  
      Зварювальний апарат зроблений з використанням якісних матеріалів та комплектуючих. Корпус виготовлений із авіаційного алюмінію. Пристрій відповідає всім стандартам зварювання та експлуатації оптичного волокна 802.3z, 1000BaseLX та 1000BaseSX.
       
      ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ SIGNAL FIRE AI-9:
      Використовувані волокна: CM(G.652, G.657), MM(G.651), DS(G.657), NZDS(G.655), Згасання: SM - 0.025dB, MM - 0.01dB, DS-0.04dB, NZDS - 0.04dB, Зіставлення оптичних волокон по сердечнику з автофокусом, Ручне налаштування\підстроювання співвісності волокон, Нагрівання камери для термоусадки 15 сек, Час зварювання 5 сек, Промисловий 4х ядерний процесор забезпечує зварювальнику велику швидкість роботи, кращі показники на ринку, Контроль у реальному часі калібрування та функції ARC, Екран TFT 5,1 дюйм кольоровий, Оновлення програмного забезпечення через Bluetooth, Синхронізація з телефоном через Bluetooth, Синхронізація з хмарою, Вбудований акумулятор, що знімається, на 7800 мА, час заряду не більше 3,5 години, Кількість пайок з термоусадкою на одному заряді батареї 200, Після 50 000 зварювань екран рекомендується змінювати, Підтримуваний розмір волокна 80 - 150 мкм  
      Наш сайт miatis.com.ua
      Номер телефону +38 (093) 177-65-25

    • By LENS
      Продам сварочный аппарат Signalfire AI-8с
      Был куплен, но в использовании не был - всего сварено 18 сварок в момент тестов (см Фото)
      Состояние нового устройства. Полный комплект.

      Цена: 45000 грн
      Связь через ЛС
       
      подробное описание:
      https://lanmarket.ua/svarochnye-apparaty/ai-8c/
      https://ua.setevoe.com.ua/instrument/signal-fire-ai-8c.html
       





    • By Tux
      Продав сварочный аппарат Inno Instrument View 3. В комплекте:
      Сварочный аппарат Скалыватель INNO Instrument VF-15H Стриппер Ripley FO 103 Кейс Покупался и обслуживался в компании Deps. Фото прикреплены. Комплект находится в Киеве.
      Цена 1100$.










    • By Global_networks
      Продаю качественный японский сварочный аппарат для оптоволокна, Fitel S177A.
      Состояние хорошее, рабочее.
      Надежный аппарат, выполняет стыковку и сварку непосредственно по сердцевине волокна, автоматическая проверка качества сварки.
      Отлично подходит для сварки всех типов волокон.
      Имеет небольшие габариты и малый вес, удобен в использовании для монтажа любых оптических линий связи.
      В комплекте :
      - фирменный кейс для переноски,
      -зарядное устройство.
      -скалыватель
      -два стриппера
      -емкость для спирта
      -гильзы, салфетки.
      Полный комплект готовый к выполнению сварочных работ.
       
      35000грн

      В подарок стриппер для FTTH кабеля.

      Цена договорная. Детали в личку. 





×
×
  • Create New...