olapchuk Опубликовано: 15 червня, 2020 Опубликовано: 15 червня, 2020 Доброї ночі Питання, може хтось під скаже як заставити cluster proxmox не перезавантажуватися якщо в нього проблеми з quorum. А то сьогодні так сталося що осталася сама по собі одна нода і тут вона вирішила перезавантажитися, є можливо, опція, яка не дає перезавантажитися при втраті quorum. Знаю що в кластері такого не рекомендовано робити але все таки треба.
mr.Scamp Опубліковано: 16 червня, 2020 Опубліковано: 16 червня, 2020 Зазвичай допомагає pvecm expected 1, інфа по постійному сеттінгу ось тут https://pve.proxmox.com/wiki/Two-Node_High_Availability_Cluster#Configuring_Fencing Але по-хорошому, раджу додати 3тю ноду в кластер.
Рекомендованные сообщения
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВхід
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас