Jump to content
Local
Sign in to follow this  
Адаптер

Продам патчкорды и пигтейлы

Recommended Posts

Продам пачкорды SC/UPC-SC/UPS-3м-16грн

Пигтейл SC/UPC-1.5м-8грн

тел.0930690304

Edited by Адаптер

Share this post


Link to post
Share on other sites
В 24.06.2020 в 13:29, Адаптер сказал:

Продам пачкорды SC/UPC-SC/UPS-3м-16грн

Пигтейл SC/UPC-1.5м-8грн

тел.0930690304

можно фото?

Share this post


Link to post
Share on other sites

видно сделать фото проблема...

Share this post


Link to post
Share on other sites
В 30.06.2020 в 17:41, a_n_h сказал:

видно сделать фото проблема...

Скиньте вайбер перекину,с компа не могу загрузить....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By malenkuy
      Продам
       
      Патч-корди клієнські(зовнішні) SC/UPC-SC/UPC
      Тип кабелю:
      (круглий діелектрик ТУМЕН ОКТк(1,0) ДП1Е1):

      Довжини і ціна:
      25м-172грн
      30м-187грн
      50м-245грн
      75м-317грн
      100м-390грн
      125м-462грн
      150м-535грн
      175м-607грн
      200м-680грн
      250м-825грн
       
      Виготовлю під замовлення різні довжини!
      Патч-корд зовнішній - відрізок оптичного волокна, застосовується для комутації волокон лінійного кабелю і підключення обладнання. 
      Діаметр захисного покриття 5мм
      Тип коннектора SC, SC 
      Тип полірування UPC
       
      Тел 0674054292
      Viber 0674054292
      Telegram 0674054292
       
       




    • By mad_bird
      Продам оптичні патчкорди sc/upc-sc/upc 3м.
      В наявності 500шт
      1шт/30грн
      Відправлю будьяким перевізником, як наложеним платежем, так і по передоплаті на картку приват.
      За додатковою інформацією пишіть в приват,
      Або пишіть у viber:0732274073
      Місцезнаходження м.Тернопіль



    • By Nicki67
      куплю оптические патчкорды sc/upc-sc/upc 1м 3mm, пока 50 шт (впредь на постоянной основе) . Предложения, пожалуйста, в личку. 
    • By Nicer
      ПРОДАМ: Патч-корд Simplex Single Mode SC/UPC-SC/UPC 1м по 25грн
    • By Адаптер
      Продам Cor-X Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC
      Цена 32грн
       

×