Jump to content
Local

malenkuy

Muggles
  • Content Count

    0
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

5 Обычный

About malenkuy

  • Rank
    Пролетал Мимо
  • Birthday 05/18/1988

Контакты

  • MSN
    моб. тел. 0674054292
  • Skype
    malenkuy5

Информация

  • Пол
    Мужчина
  • Город
    Тернопіль

Recent Profile Visitors

2129 profile views
  1. Продам Траверсу Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 42см по 25грн/шт Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 50см по 26,5грн/шт Профіль Т30(30х30х1,75мм) 50см по 28,5грн/шт В комплект входить: - шпилька оцинкована М8 - 67см. -траверса - 42см або 50см -гайка - 2шт. - шайба - 2шт.
  2. ок нет КПВонг-НF-ВП(350), оранжевий, негорючий 4*2*0,51 305м. В наявності 20 бухт. 1 бухта/1950грн Відправка: Нова пошта, Делівері, або самовивіз м. Тернопіль. Тел 0674054292 Viber 0674054292 Telegram 0674054292 Оптата: Готівка, безготівка(ФОП)
  3. malenkuy

    Продам EPON SFP C++ (Нові і б.у)

    1. SOURCE EPON-OLT-PX20+ б.у -28шт по 350грн ---------- 2.SOURCE EPON-OLT-PX20+ нові -19шт по 500грн ---------- 3.EPON-OLT-PX20++ DDM нові -17шт по 850грн ---------- 4.EPON-OLT-PX20+++ нові -6шт по 950грн ---------- 5.HUAWEI GPON-OLT-GLASS C+ нові -6шт по 500грн ---------- 6.ZTE GPON-OLT-GLASS C++ DDM нові -27шт по 800грн
  4. Продам Траверсу Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 42см по 25грн/шт Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 50см по 26,5грн/шт Профіль Т30(30х30х1,75мм) 50см по 28,5грн/шт В комплект входить: - шпилька оцинкована М8 - 67см. -траверса - 42см або 50см -гайка - 2шт. - шайба - 2шт.
  5. Продам Оптичний кабель Одеса ТУМЕН (діелектрик) Круглий діелектрик: ТУМЕН ОКТк(0,5)ДП1Е1- 2,4грн/м --------- ТУМЕН ОКТк(1,0)ДП1Е1- 2,71грн/м --------- ТУМЕН ОКТк(1,0)ДП2Е1-3,07грн/м ---------- ТУМЕН ОКТк(1,0)ДП4Е1-3,91грн/м ---------- ТУМЕН ОКТк(1,0)ДП8Е1-5,72грн/м ---------- ТУМЕН ОКТк(1,0)ДП12Е1-6,80грн/м ________________________ ПЛОСКИЙ ДІЕЛЕКТРИК: ТУМЕН ОКТп(1,0)ДП1Е1- 2,39грн/м ТУМЕН ОКТп(1,0)ДП2Е1-2,92грн/м ТУМЕН ОКТп(1,0)ДП4Е1-3,68грн/м ----------------------- ВИТА ПАРА (МІДЬ): КВПВ (350) 4х2х0,50 (U/UTP cat.5E) внутр.--5,81грн/м (для внутрішніх робіт). -------- КВПП (100) 4х2х0,50 (U/UTP cat.5Е) наружн.--6,07грн/м (для зовнішніх робіт). -------- КВППт (100) 4х2х0,50 (U/UTP cat.5Е) наружн. трос--9,74грн/м (з підвісом(трос) для зовнішніх робіт) Давжини уточняйте в день замовлення! Контакти: тел 0674054292 viber 0674054292 Telegram 0674054292 Skype: malenkuy5 Email address: malenkuy88@gmail.com Email address: malenkuy_88@ukr.net
  6. Патч-корди клієнські(зовнішні) SC/UPC-SC/UPC Тип кабелю: (круглий діелектрик ТУМЕН ОКТк(1,0) ДП1Е1): Довжини і ціна: 25м-172грн 30м-187грн 50м-245грн 75м-317грн 100м-390грн 125м-462грн 150м-535грн 175м-607грн 200м-680грн 250м-825грн Виготовлю під замовлення різні довжини! Патч-корд зовнішній - відрізок оптичного волокна, застосовується для комутації волокон лінійного кабелю і підключення обладнання. Діаметр захисного покриття 5мм Тип коннектора SC, SC Тип полірування UPC Тел 0674054292 Viber 0674054292 Telegram 0674054292
  7. Продам Траверсу Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 42см по 25грн/шт Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 50см по 26,5грн/шт Профіль Т30(30х30х1,75мм) 50см по 28,5грн/шт В комплект входить: - шпилька оцинкована М8 - 67см. -траверса - 42см або 50см -гайка - 2шт. - шайба - 2шт.
  8. malenkuy

    Продам Ok-net КПВ-ВП 2х2х0,5мм 305м.

    МІДЬ: 1.Ok net КПВ-ВП 2*2*0,5 500м(внутрішній) 15бухт. 1бухта/1100грн
  9. Продам Траверсу Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 42см по 25грн/шт Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 50см по 26,5грн/шт Профіль Т30(30х30х1,75мм) 50см по 28,5грн/шт В комплект входить: - шпилька оцинкована М8 - 67см. -траверса - 42см або 50см -гайка - 2шт. - шайба - 2шт.
  10. ок нет КПВонг-НF-ВП(350), оранжевий, негорючий 4*2*0,51 305м. В наявності 20 бухт. 1 бухта/1950грн Відправка: Нова пошта, Делівері, або самовивіз м. Тернопіль. Тел 0674054292 Viber 0674054292 Telegram 0674054292 Оптата: Готівка, безготівка(ФОП)
  11. Продам Траверсу Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 42см по 25грн/шт Профіль Т20 (30х20х1,2мм) 50см по 26,5грн/шт Профіль Т30(30х30х1,75мм) 50см по 28,5грн/шт В комплект входить: - шпилька оцинкована М8 - 67см. -траверса - 42см або 50см -гайка - 2шт. - шайба - 2шт.
  12. malenkuy

    Коммутатори L2, L3, 100mb, 1000mb, 10000mb

    Добрий день. нажаль не зможу допомогти.
  13. malenkuy

    Продам EPON SFP C++ (Нові і б.у)

    FOXGATE gepon sfp+++ нема? немає таких.
×