Перейти до

Что делать с конкурентами?


Рекомендованные сообщения

Народ доброго вечора, чого вечора так як я тількишо обнаружив дещо і мене також заділо. Вот така ситуація значить 5 лет назад була в мене маленька сетка сам я її строїв і ще пару челов чистий ІНТУЗІАСМ потім самосоюою я начав нет роздавати в сетці на 25 чел де 4 дома було 50% я построїв і 50% построїли тоже як я на той час думав "мої друзі" Значить така зараз ситуація. Посрався я з ними і забрав свій кусок сетки розвинувся трошки попідключав пару десятків домів а вони так і осталися з тими 2 домами. І вот сьогодні почали вони підключати сосідній дом третій там якась 1 людина захтіла вони взяли ключі на 10 етажі в людини відкрили кинули кабель і відкрили мій ящик (він був повністю на замок не закритий тому що як небуло потреба бо підїзд моєї дівчини яка теж живе на 9 етажі в цьому подєзді і сам чердак закритий був на замак бо там кладовка в мужика з 10 етажа) значить так дивлюся пропав лінк прихожу вже стемніло бо дома занят був, а там нікого криша открита тех етаж откритий замка нігде невидно і нікого немае піднімаюся на тех етаж а там ящик вообще навстіж відкритий в ящику стоїть 1 конвертор 1 свіч, свіч робить бо сетка по домі е а конвертор неробить несвітиться оптичний лінк.

 

І сам вопрос дайте може якусь мисль що з тими скотами робити як боротися як реагувати?? дякую за розуміння

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

та знаю я що неправ що замок непоставив там ітак ящик то вообще із жесті цинкової поставив просто щоб не валялося на чердаку так як прикинув що подезд дівчини та щей в мужика кладовка разне барахло лежить прям на тех етажі значить постоянно закрито і все тихо мирно

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

завтра буде виясняти що накоїли якщощо то буду міліцію визивати раз до ящика лізли відкрили то й пальчики лишили а значить можна доказати їхню вину

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
І сам вопрос дайте може якусь мисль що з тими скотами робити як боротися як реагувати?? дякую за розуміння

замки вешать

Если оптический линк не горит, какие нафиг замки, это ж понятно, шо оптику порезали!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Колян воно то думаю шо так і е но всетаки надіюся но те що просто вродіби поврідили начкорд (він в мене тоненький там стоїть не толстий ) а може й конвертор щось вже нето бо коли оптіку включаю і перд конвертором ним в розні сторони тим пачкордом тикаю якби під разним углом то бувае ламвочка засвічуеться і пропадае

 

На Бл# суки слов немае для вираженіч

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...