Jump to content

Подрядчик на строительство PON сети в Одесской области


Recommended Posts

В поисках подрядчика для строительства пон сети, в Одесской области в ЧС.  на данный момент есть 2 проекта 100 и 80 км соответственно. Интересуют сроки и цена под ключ, траверсы, боксы, разварки и т.д. 

Андрей 0949514780. 

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Ермолаев
   На постійну роботу потрібен спеціаліст з будівництва інтернет мереж та підключення абонентів за технологією PON.
    
   Вимоги:
   - розуміння роботи інтернет мереж та принципи будівництва інтернет мереж за технологією PON та по стандарту Ethernet;
   - вміння роботи на зварювальному апараті ВОЛЗ;
   - вміння налаштування обладнання L1/L2/L3;
   - власне авто.
    
   Обов'язки:
   - будівництво мережі за технологією PON та по стандарту Ethernet;
   - підключення абонентів за технологією PON та по стандарту Ethernet;
   - обслуговування абонентів;
   - обслуговування мереж та усунення аварій.
    
   Заробітна плата по домовленості.
    
   Контактна особа: 0971404632 Олександр
  • By Serrg
   Продам 4шт новых ону.
   цена: 400грн/шт

  • By Serrg
   Продам оптические модули. 
    
   SFP PON (+ ++ +++) - 400-700 грн. шт.
    
   SC,1g,1310;1550  20 км (производители разные) - 200 грн. шт.
    
   SC,1g,1310;1550 3км (производители разные) - 80грн. шт. 
    


  • By azimut
   Вітання. Продам підсилювач сигналу Arcotel WE1550-220V-22-8. 
   Використовувався в стійці близько року.  Причини а продажі,відмова від проекту.  Є коробка, пломби  на місці, ключі документи в наявності. Кого цікавить звертайтеся.
    
   Ціну можна обговорювати.   Розрахунок за домовленістю.
   0934043036
  • By gviabcua
   Grusher - це повністю автономна комплексна система діагностики, моніторингу, резервування та звітності у вашій мережі орієнтована на максимальну продуктивність з мінімально використаними ресурсами.
   Grusher має підтримку та інтеграцію API з такими популярними в Україні продуктами як Zabbix та UserSide, має редактор мапи ВОЛЗ, моніторинг тригерів, створення користувацьких дашбордів, завдання, персоналізація та ін.
   Крім того Grusher має власне API, що забезпечить його інтеграцію з будь-якими іншими системами, що є у вас в організації.
   Система підтримує хмарне оновлення компонентів та бази обладнання.
    
   Система є безкоштовною для використання
    
   Основні характеристики (дуже коротко):
   Модуль "Devices" (перелік підтримуваних пристроїв) контроль, моніторинг, управління пристроями в мережі автододавання та автозаміна пристроїв та даних в системі отримання метрик пристрою сповіщення про проблеми автоприв’язка абонента до порту ethernet / ONU на основі MAC-адреси / ONU картка пристрою з можливістю відображення багатьох даних (стани портів, завантаженість абонентами, навантаження на пристрій, сигнали SFP, ONU, графіки та ін.) моніторинг живлення Модуль "PON" (на даний час підтримка BDCOM, ZTE, CDATA, GCOM, HUAWEI, NOKIA - список постійно розширюється) отримання метрик з ONU, моніторинг доступності логування та визначення потенційних проблем як на ONU так і на дереві сповіщення про проблеми Модуль "Резервне копіювання конфігурацій пристроїв" отримання та збереження резервних копій пристрою контроль версій та змін Модуль "SFP" отримання метрик з SFP модулів усіх пристроїв Модуль "ВОЛЗ/Вузли зв'язку" редактор об'єктів на мапі редактор ВОЛЗ вузли зв'язку підмодуль "Структурні схеми" + моніторинг доступності Модуль "Завдання" призначення персоналу на роботи типи, групи, шаблони завдань прикріплення адрес, абонентів, вузлів зв'язку Модуль "Білінг" підтримка будь-якого білінгу (синхронізація на основі типових скриптів) перелік адрес, абонентів підтримка геокординат для адрес, ONU та пристроїв Модуль "Користувачі" розмежування прав доступу по групах і персонально Модуль "Dashboard" створення персоналізованих dashboard Модуль "Події" виведення проблем та тригерів (як у Zabbix) внутрішня система спливаючих сповіщень, побудована з використанням веб-сокетів. Це дозволяє миттєво отримувати сповіщення одночасно всім користувачам без додаткових запитів на сервер внутрішній автономний сервіс розсилання сповіщень в Telegram та на пошту Модуль "Статистика" Безліч графіків та статистичної інформації Модуль "Інше" API SYSLOG Синхронізація ВОЛЗ USERSIDE Підтримка Zabbix API Внутрішній планувальник Налаштування системи через веб-інтерфейс Контроль навантаження сервера Контроль виконання служб HouseKeeper HistoryTrends та багато іншого. В планах розширення функціоналу
    
   Більше інформації    Changelog   Документація   Умови використання (Terms of use)
    
   З питань інтеграції системи в свою мережу звертайтесь https://t.me/gviabcua   https://t.me/grusher_gviabcua
    
   Система надається безкоштовно (є і платні версії). Обов'язково необхідно мати ліцензію на користування ПЗ. Ліцензія дозволяє підтримувати систему в актуальному стані та оновлювати бази обладнання. Отримати можна у автора ПЗ ПЗ надається в повній комплектації без урізання функціоналу при активній ліцензії.  
×
×
 • Create New...