Jump to content

Recommended Posts

Доброго времени суток! После перехода на кучаген имеется следующая проблема: при смене мак-адреса у абонента в таблице mlg_reply происходит не замена поля username, а создаётся дубликат с новым мак-адресом. Если я включу опцию MULTIGEN_UNTIMEOUT, будут ли удаляться старые записи по указанному таймауту?

19 часов назад, smersh сказав:

Если я включу опцию MULTIGEN_UNTIMEOUT, будут ли удаляться старые записи по указанному таймауту?

Нет, не будут. Непонятно почему вы так решили.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Imam
      Вітаю.
      Допоможіть, якщо ваша ласка, з такою конфігурацією мультигена.

Наскільки я розумію, то мікротік і вухом не поведе, віддати/отримати налаштування
      якщо його не смикнути за Radius DHCP. 
      З одним роутером від мікротік питань немає, все працює (якщо вимкнути DHCP на Ubilling та включити його у роутера) .
      Але ж у мене тих роутерів аж три.
      1 - То специ всякіх там Viber, Facebook, Yotube та інших
      2 - Геймери (там пінги на разі головне)
      3 - Комерси MeDOK, школи з онлайн навчанням та інше
      Користувачі підключені через ОЛТи та мають внутрішню ІР адресацію.
      P.S. З Mikrotik API звичайно ж все працює, хоч і тормозить, але ж хочется multigen
    • By ppv
      КучаГен не розривається сесія на mikrotik при зміні IP адреси абоненту. Тип підключення pppoe.
      */2 * * * * /bin/ubapi "multigen"  - відпрацьовує добре, при зміні тарифу, рахунку все працює.
      alter.ini   
      MULTIGEN_POD_ON_IP_CHANGE=1

Форум передивлявся, може щось пропустив, чи все так задумано?
    • By ppv
      Підкажіть, як правильно витягувати неактивних користувачів з address-list DENY. При налаштуваннях нище при зміні балансу на позитивний сесія не розривається, відповідно користувач не перепідключається з іншими параметрами.  Скеруйте в правильному напрямку якщо хтось реалізовував.  Білінг тестовий, цікава реалізація.

• By Andrey75
      Всем доброго дня!
      не могу разобраться:
      создал NAS для работы с cisco, в нем есть например два атрибута:

когда очищаем все атрибуты и делаем регенерацию в  mlg_reply есть оба, но после повторной регенерации (либо кнопкой в управлении NAS, либо через crontab) остается один.
      как я понял остается один атрибут из всех с одинаковым значением "Атрибут" в таблице, не зависимо от отличий в "операторах" и "значениях"
      NAS:

все еще в процессе настройки

• By zxtaras
      Колеги вітаю, підскажіть будь ласка що потрібно змінити в налаштуваннях  ubilling щоб при зв'язці multigen+mikrotik pppoe  на один логін одночасно підключало тільки одну сесію pppoe ?На фото підключено під одним логіном  три різних пристроя як це можна виправити?
  • Create New...