Jump to content

ppv

Сitizens
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Плохой

About ppv

 • Rank
  Точу Зубы
 • Birthday 12/05/1984

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

1,393 profile views
 1. Потрібно було витерти одну мережу, всі абоненти з неї були перенесені в іншу. Але світить що 6 IP зайняті, хоча вона повністю вільна. ID Мережа/CID RВсього IP Використано IP ▾ Вільно IPСервіс 6 172.16.70.0/23 506 6 500 Підкажіть як правильно це підчистити щоб видалити мережу.
 2. Проглянув FAQ і Ubilling Wiki. Зацікавило питання чи є в Ubilling якась реалізація reCAPTCHA, чи потрібно додавати руцями, (для прикладу для форми подачі заявок чи для кабінету користувача)?
 3. Ви мене трохи не зрозуміли. Я все озав просто через cron. /etc/crontab. і там все такого типу /usr/local/bin/curl -o /dev/null "http://127.0.0.1/billing/?module=remoteapi&key=ваш_серийник&action=swping" Воно так в мене було зроблено давно і працювало собі, до певного моменту. По статистиці обладнання доречі теж воно не проходило. Тільки коли табун вимкнений. Але для тесту я переробив тільки що oltpoll через ubapi і дійсно, запрацювало навіть з включеним табуном. Значить перекину все на ubapi. Щиро дякую за підказки!
 4. Так там все добре, але зробив chmod a+x /bin/ubapi -rwxr-xr-x 1 root wheel 407 Aug 7 2020 ubapi* Але я не використовую обгортку, я робив давно через cron, працювало та й не чіпав. /usr/local/bin/curl -o /dev/null "http://127.0.0.1/billing/?module=remoteapi&key=ваш_серийник&action=oltpoll" Все працює крім oltpoll Але і примусовий опит не працює без табуна працює.
 5. Так, опитує, дякую. То виходить воно в мене ще з релізу 1.2.8 почало поганенько працювати після того де багато в ПОНизатор було оновлень.
 6. Доброго дня, не працює примусовий опит OLT. Якщо оновлювати дані для даного ОЛТ то все норм. Була версія білінгу 1.3.3, вчора оновив до 1.3.6 нічого не змінилось. Чи може я щось пропустив в оновленях що треба було доналаштувати? Підкажіть будь ласка, хочу знати на що звернути увагу. Через крон теж не згрібає сигнали, хоча бачу регламенти проходять. Олт BDCOM різного типу. До білінгу давно не дивився, незнаю точно коли проблема появилась.
 7. Та не шукаю, тому дякую що нагадали за реалізацію
 8. Ні ну я звісно попробую, як буде час. Абоненти зрозуміло що попадати будуть на який перший той і тато. Але я так розумію вони дьоргати іп будуть всі з одного пулу абонентам? Мене тільки це цікавило. Чесно кажучи про кастом я трохи забув що він існує , і думав чи буде воно працювати якщо 2 наси окремі з вказуванням на один пул.
 9. Ну за кастомні настройки я знаю, читав але не спробував, мене цікавить зі сторони балансування навантаження на nas.
 10. Цікаво а чи реально, реалізація кучаген, тип підключення pppoe, nas на різних іп. Але якщо брати з одного пулу іп абонентам. Розумію що збочена реалізація але цікаво все ж).
 11. Про POD зрозуміло. А хіба не мала б спрацьовувати тут дісконект (CoA Disconnect + CoA Connect), при зміні іп адреси ? Хоча якщо не спрацьовує значить не має. Ок спробую ще інші варіанти на вихідних.
 12. Вибачаюсь можливо за дурне питання, але трохи не зрозумів що ви маєте на увазі?
 13. А як робите скидання сесії при зміні іп?
 14. Ну поки що ні, ))))). Відому все працює безвідмовно. Але от такі дрібні нюанси є )
×
×
 • Create New...