Jump to content
Local

nebeldead

Muggles
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

nebeldead last won the day on September 9

nebeldead had the most liked content!

Community Reputation

9 Обычный

About nebeldead

 • Rank
  Пролетал Мимо

Контакты

 • ICQ
  499202457
 • Skype
  nebel-dead

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

525 profile views
 1. nebeldead

  Шукаю агрегатор

  Ця табличка пройдена по кілька разів ще півтора роки тому. Заглядаю туди щомісяця на предмет здешевлення комутаторів які б задовольнили потреби. Ще важливу роль також відіграє підтримка. Якщо вона вмерла, - сенс нагрібати десятки таких агрегаторів зменшується.
 2. nebeldead

  Шукаю агрегатор

  Колеги, а давайте ми гарненько посремся в іншій темі :-). Я особисто підкину кілька палок у вогнище. Мені теж болить Україна. Але в даний момент хотілось би знайти комутатор який би задовольняв вище вказані потреби і не дропав пакети при навантаженні в 700 мбіт на порт 😂
 3. nebeldead

  Шукаю агрегатор

  Що це і 🙂 Якщо Вам треба мідний комутатор під відповідальні сервіси - гляньте в сторону Cisco N3K-C3048TP
 4. От і дочекались. Так, на 20 хв. Але Ви платите не за 20хв. тицяння по клавішам. Для того, щоб вміти налаштувати і оптимізувати роботу даного ОЛТ'а, людина витрачала роки, щоб лопатити купу інфи про мережі в цілому і ще з місяць проб і помилок з налаштуванням в себе в мережі даної залізки. Це звісно в часи, коли вони тільки з'явились на ринку. Зараз то документації валом. Ви платите саме за цей час, при чому з колосальною знижкою :-)
 5. Якщо це всі хотілки, - то Cisco Nexus 3064 один з оптимальних варіантів. В сусідній темі шукаю за ширшим переліком вимог.
 6. Підкажіть ідальний агрегатор L2 (може хтось знайшов) :-) Хотілки: 2-4 SFP+ Uplink порти (XFP на крайній випадок) 20 або більше SFP портів 2-4 BASE-T порти Selective q-in-q (1000+ трансляцій) Пакетний буфер 2+ мб Робочий лічильник дискардів на портах Бажано 2 БЖ, 48В і 220В Ціна менше 1000$ або менше 40$ за downlink порт P.S. DGS-3130-54S тестим. Сирий як портова мадам. DGS-3420-28sc непоганий але ціна кусається BDCOM S3740F - ідеальний варіант якби залізо підтримувало лічильник дискардів. Був ряд комутаторів, що відкинули по різним причинам.
 7. Ruskat не страждайте хернею, докладіть трохи грошей і купіть собі нормальний брендовий сервер із стареньких. Такий у мене брав 150-200вт. Бо з самозборами награєтесь, змарнуєте час - потім і викинути жаль і приткнути нікуди буде, про продаж мовчу :-) P.S. Розділяйте сервіси - роутер/фаєрвол окрема залізка, публічний веб сервер - окрема, файлошара - окрема. Можна підняти гіпервізор і крутити все на ВМ.
 8. nebeldead

  Вопрос новичка

  ТС а Ви часом не в гуртожитках мережу хочете причесати? Бо дуже схоже :-D. Так ці часи минули вже років 10 тому)
 9. nebeldead

  Вопрос новичка

  ТС а Ви часом не в гуртожитках мережу хочете причесати? Бо дуже схоже :-D. Так ці часи минули вже років 10 тому)
 10. nebeldead

  Вопрос новичка

  TheShade Підготовка абонентської інфраструктури: вам треба: 3 такі ящики і 1 такий ( для центрального вузола, - сюди прийде оптоволоконна лінія від провайдера або кілька якщо потрібний резерв) Також 4 патч панелі (виберіть розмір в залежності від кількості абонентів) - поставляться в ящики. В ці патчпанелі зведете всі кабелі витої пари з кабінетів. Цим ви жили витої пари запресуєте в патчпанелі На даному етапі Ви звели і підготували абонентські лінії для комутацій в точки з комутаторами (ящики). Активне обладнання: По комутаторам Вам вистачить щось із D-Link серії DES на кшталт DES-1210-28/ME , модель вибирайте по кількості абонентів витої пари в будівлі (на OLX знайдете багато пропозицій) 4 шт. В якості роутера не пожалійте коштів та придбайте роутер із запасом на майбутнє. MikroTik RB4011iGS+RM Між комутаторами краще прокласти оптику якщо кабель йтиме ззовні будівлі. Налаштування всього цього добра - окрема тема. І так це перше, що треба для того, щоб допомогти ☺️ P.S. З Вас 40$ за консультацію ☺️
 11. Вірно кажете, а ще краще влаштуйтесь до них і навчіть як треба працювати, а то тарифи підвищили майже до економічно обґрунтованих, ще й послуги додаткові, за такі самі гроші як у конкурентів, вкатують в тариф. Ні сорому ні совісті! А кваліфікацію тих монтажників хто до Польщі та Словаччини з Чехією не виїхали і в столиці не працюють, думаю Вам не складно буде підняти :-). Все в Ваших руках!
 12. Я б і зараз сам на такі лекції походив :-)
 13. Продам BDCOM S2228F - 3500 грн.
 14. @lalabebe насправді @Dictator правий і Mikrotik LHG LTE kit доволі цікава штука в даній ситуації. Якщо будете будувати альтернативний канал собі від мобільщиків - він саме те. А я б на місці людини, що підключила Вас, ще і на башту Вашу вчепив 5G секторів пару штук :-), для сусідів.
 15. MikroTik LHG 5 1000 без б.ж. BDCOM S2228F 3500 Ubiquiti NanoBridge M2 1000 Ubiquiti NanoBridge M2 1000 Ubiquiti NanoBridge M2 (голова) 700
×