Jump to content

zxtaras

Muggles
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Обычный

About zxtaras

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Якшо у вас перший нас генерує атрибути для цьго користувача то просто в другому насі лишіть атрибути пустими тільки додайте сервіс, або заводьте абонентів в іншу мережу для другого насу відмінну від тієї що видає перший нас
 2. Можливо комусь знадобиться тому лишу тут. переходим у /usr/local/etc/raddb/mods-config/sql/main/mysql/queries.conf розкоментовуєм simul_count_query = "\ SELECT COUNT(*) \ FROM ${acct_table1} \ WHERE username = '%{SQL-User-Name}' \ AND acctstoptime IS NULL" зберігаєм переходим у /usr/local/etc/raddb/sites-enabled/default провіряем чи розкоментовано sql в секціях accounting, session,Post-Auth-Type розкоментовуєм , закоментовуєм #dutmp в секції session. зберігаєм додаєм в nas сценарій check атрибут Simultaneous-Use оператор :
 3. Дякую за відповідь але це рішення допоможе тільки якшо запит на підключення буде з однакового мак адреса ,якщо запит на підключення буде з різних мак адрес абоненти спокійно підключаться.Цікавить чи Ubilling вміє відхиляти запити на підключення якщо під цим логіном уже підключений абонент?
 4. Колеги вітаю, підскажіть будь ласка що потрібно змінити в налаштуваннях ubilling щоб при зв'язці multigen+mikrotik pppoe на один логін одночасно підключало тільки одну сесію pppoe ?На фото підключено під одним логіном три різних пристроя як це можна виправити?
×
×
 • Create New...