Перейти до

Рекомендованные сообщения

Кріплення драбини на авто.
Зручне, швидко закріпляється і швидко знімається драбина. Дуже зручно для тих, чия робота пов'язана з постійним зніманням драбини.
Стандартні розміри під трисекційну драбину, але можливе виготовлення за вашими розмірами.
Є отвори для можливості замикання закріпленої драбини навісним замком.
Ціна за пару (2 шт.) -1000грн.
Саморобне, аналог "заводського".
Роблю по замовленню, тому якщо в даний момент не буде готового, то відправка за 3 дні.
При потребі більшої кількості, пишіть.

На дзвінки не відповідаю (вибачайте, робота), контакт через повдомлення (олх, вайбер, вацап, телеграм)
можна оформити через олх-доставку https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/krplennya-drabini-na-avto-IDPiAiO.html?bs=olx_pro_listing

3.jpg

1.1.jpg 1.3.jpg 1.5.jpg

1з.jpg

1.4.jpg

Відредаговано Євгеній
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Купляв такі кріплення у Кривому Розі, я так розумію що ті що ці саморобні.

Слабке місце - різьба.

Не пройшло півроку активного користування, як на одному кріпленні сожрало різьбу, не трималося, докинув пару товстих шайб, ще походило.

Потім на другому кріпленні теж саме.

Можливо, саме ті що я купив, були зі слабкого металу.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
21 час назад, Туйон сказав:

Купляв такі кріплення у Кривому Розі, я так розумію що ті що ці саморобні.

Слабке місце - різьба.

Не пройшло півроку активного користування, як на одному кріпленні сожрало різьбу, не трималося, докинув пару товстих шайб, ще походило.

Потім на другому кріпленні теж саме.

Можливо, саме ті що я купив, були зі слабкого металу.

 

Звичайно моє - саморобне :) То ж так і написано ;)
А т
е, що ви купували десь якусь халтуру,  абсолютно не означає, що всі інші в світі такі самі :) Можете для підтвердження своїх слів (і мені для цікавості) скинути фото ваших? Порівняємо.
Я тим, що на фото (де на машині сфоткано), користуюсь три роки, і ніяких проблем :) Бо я їх робив для себе ;) І після того роблю такі самі на продаж, для людей, як для себе

ПиСи: і, якщо чесно, я навіть не уяляю, як потрібно їх експлуатувати, щоб різьба не витримувала... Звісно, якщо ви їх затягували, наче лещата на верстаку в гаражі, тоді не дивно... Тоді, певно, і перекладини багажника теж гнулись (бачив такі в людей, котрі сили в руках не відчувають)...Бо для закріплення драбини достатньо ледве-ледве підтягнути, і воно вже нікуди не дінеться... Або там дійсно була якась повна халтура, ане кріплення..

 

Відредаговано Євгеній
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Євгеній сказал:

А те, що ви купували десь якусь халтуру,  абсолютно не означає, що всі інші в світі такі самі :) Можете для підтвердження своїх слів (і мені для цікавості) скинути фото ваших? Порівняємо.

Якщо не забуду - скину. 

1 час назад, Євгеній сказал:

якщо чесно, я навіть не уяляю, як потрібно їх експлуатувати, щоб різьба не витримувала... Звісно, якщо ви їх затягували, наче лещата на верстаку в гаражі, тоді не дивно... Тоді, певно, і перекладини багажника теж гнулись (бачив такі в людей, котрі сили в руках не відчувають)...

Та я не перетягивав щоб прям ппц міцно, але звісно свободно драбина не шаталась по перекладинам.

Перекладини не погнулись.

А різьбу з'їло.... (

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, Туйон сказав:

Якщо не забуду - скину. 

Та я не перетягивав щоб прям ппц міцно, але звісно свободно драбина не шаталась по перекладинам.

Перекладини не погнулись.

А різьбу з'їло.... (

купуйте моє - в мене воно надійне ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Приїхали мені торцеві пластикові заглушки, тому трішки модифікував
v4_1.thumb.jpg.3534ab8ac6a9dfbdcb041b73539ca149.jpgv4_2.thumb.jpg.a12f655c5d9639046ab82533a54cf2c2.jpgv4_3.thumb.jpg.9d298467bb27164943da1fe5f1fb2572.jpg

 

Вірніше, так і було задумано від початку.

І в "фабричних" так реалізовано. Але в моїх, на відміну від "фабричних", гаки захищені поліпропіленовим шлангом, і це зменшує ймовірність лишити подряпини на даху автомобіля.

ПиСи: замок в комплекті не йде :))

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
35 минут назад, forsak сказав:

Доброго вечора, кріплення отримав, кошти скидав на перід, все ок дякую! Воно гарної якості!

Дякую і вам за замовлення, і радий, що сподобалось 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...
Опубліковано: (відредаговано)

Розміри під стандартну трисекційну драбину, а саме:

- ширина між обмежувачами 36,5см;

- корисна робоча висота шпильки ~32см.

Якщо хочете закріпляти дві драбини (одна на другу), то шпильку потрібно довшу, вказуйте це при замовленні (+100грн).

Також можливе виготовлення і поперечної прижимної планки за вашими розмірами (+200грн).

розміри.jpg

 

Якщо, наприклад, вам потрібно закріпити лише дві секції трисекційної драбини (зняли, наприклад, і лишили верхню секцію), то можна закріпляти не по ширині (бо ширина другої секції, зазвичай, ~40см), а повздовж, на сходинки.
1367315988_.thumb.jpg.a8691f2e35352b11a7044bff6add3031.jpg

Відредаговано Євгеній
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...