Перейти до

Збір коштів на апгрейд принтеру / пластик для безоплатного друку цукерок ЗСУ


Рекомендованные сообщения

photo_2023-12-24_07-28-46.thumb.jpg.e24c409811045a1fdfca9a1dfe58ed8f.jpg

Шановні пані та панове!
Я займаюсь волонтерством в справі 3D друку в "ДрукАрмії".
Ми друкуємо нашим захисникам повністю на БЕЗОПЛАТНІЙ основі всілякі "цукерки", все перечислити не можу, але трошки списку: хвостовики, бімби для дронів, комплектуючі для скидів для дронів, комплектуючі для модифікацій озброєння, медичні моди, стартові платформи для дронів та інше.
Сам по собі 3D друк повільна справа, тим паче, якщо принтер дешевий, тому наразі я збираю на принтер, який друкує швидше приблизно в х3-х4 разів.
Загалом нас вже біля 2000 людей, які займаються цією справою і друкують 24/7. Завдань багато.

Тому, хто може допомогти зі збором - буду вдячний. На перший принтак апу (який на фото зліва) - зібрав в комюніті по знайомим, але зараз важче справи у всіх, тому роблю пост тут.
Неважливо, чи ви скинете 5 грн чи 100 грн - любий внесок то є добре.

Всі документи по витратам (звітність, чеки, інвойси) - я надаю. На цьому ресурсі я не так давно, але є на ОС з позитивними відгуками і стажем профілю з 2011 року.

Також буду вдячний за розповсюдження інформації про ДА військовим, так як не всі військові ще в курсі, більшість купує все у бариг на лохюа з цінниками х5-х10.

Банка моно:
https://send.monobank.ua/jar/7sR69Q11Y

Номер картки банки:
5375411207641262

Всім дякую, нижче пост про саму ДрукАрмію, лінк на інше. 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

photo_2023-12-24_07-37-40.thumb.jpg.90a7b802c6b37683dfb56975d769c7f7.jpg

ДрукАрмія — платформа на якій військові можуть безкоштовно отримати:
- скиди для дронів
- частини FPV-дронів
- кронштейни під скиди різних система
- хвости та носовички
- інерційні наколювачі
- макети мін та гранат
- стартові платформи
- інноваційні боєприпаси різних модифікацій
- перископи
- захист стіків апаратури
- тримачі для планшетів та інше
- принади як для військових, так і для парамедиків, послуги ремонту Starlink та дронів.

Реєстрація (для замовлення потрібно реєструватись як "Військовий", пройти веріфікацію і тоді можна замовляти):
https://app.drukarmy.org.ua/inv/3vcw7yh1

Офіційний канал (Що саме ми друкуємо є тут, так як нам не дозволено викладати фото моделей так і виробів в публічний доступ):
https://t.me/drukarmy

p.S.> Надіюсь адміністрація по сраці не надає за топік, так як ми всі допомагаємо чим можемо в даний час.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Откройте для себя наконец  литевой полеуретановый пластик https://prom.ua/Litevoj-poliuretanovyj-plastik.html
И литьевой силикон для изготовления многоразовых копировочных форм.. https://prom.ua/search?search_term=И литевой силикон для форм

Время изготовления (отвердевания) силиконовой формы 6-12 часов от марки и твердости силикона 
Причем формы можно ваять для отливки 10-20 деталей одновременно.
Время затердевания готового изделия из пластика , до вынимания из формы 1-2 минуты.
Тобиш 20 изделий в минуту с одной формы)
Точность коприрования оригинала-заготовки и чистота поверхности копии, сохранит все до микрон. Вплоть до мелких надписей на глянцевых поверхностях копируемого оригинала.)). Принтер за килобкс тут и рядом не стоял.
Автор сего поста  не раз использовал данную технологию для изготовления и копирования разных пластиковых деталей , шестерени., тяги , крепления , крышки итд , для разной бытовой техники.. 
Найдите наконец нормального технолога...
Как пример отливки , для понимания...

image.png.b2a8a1a5fa7b0fb93f4dd7c735ef7b03.png
Дурные затраты на массштабрование принтеров конечно видимо и приносят доход продавцам .., но по сути нужен один, для макетирования детали для отливочной формы.))
Производить же детали масово на принетрах это как по мне нечто...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, hex@set сказал:

Откройте для себя наконец  литевой полеуретановый пластик https://prom.ua/Litevoj-poliuretanovyj-plastik.html
И литьевой силикон для изготовления многоразовых копировочных форм.. https://prom.ua/search?search_term=И литевой силикон для форм

Время изготовления (отвердевания) силиконовой формы 6-12 часов от марки и твердости силикона 
Причем формы можно ваять для отливки 10-20 деталей одновременно.
Время затердевания готового изделия из пластика , до вынимания из формы 1-2 минуты.
Тобиш 20 изделий в минуту с одной формы)
Точность коприрования оригинала-заготовки и чистота поверхности копии, сохранит все до микрон. Вплоть до мелких надписей на глянцевых поверхностях копируемого оригинала.)). Принтер за килобкс тут и рядом не стоял.
Автор сего поста  не раз использовал данную технологию для изготовления и копирования разных пластиковых деталей , шестерени., тяги , крепления , крышки итд , для разной бытовой техники.. 
Найдите наконец нормального технолога...
Как пример отливки , для понимания...

image.png.b2a8a1a5fa7b0fb93f4dd7c735ef7b03.png
Дурные затраты на массштабрование принтеров конечно видимо и приносят доход продавцам .., но по сути нужен один, для макетирования детали для отливочной формы.))
Производить же детали масово на принетрах это как по мне нечто...

 

Собівартість 1 кг виробів х2 і більше ніж друк.

+ на ряду змін ревізій моделей. кожен раз потрібно створювати нову "матрицю".

+ думаю не кожен зможе цим займатись, а клікнути маусом і дивитись за процесом - є охочі )

 

Литі запчастини є, але не багато, на скільки мені відомо, то виготовляються на пресс-формі.

Якби все було б так просто - воно вже давно крутилось на цьому.

 

Можливо є нюанси, які нам не відомі.
Хз, я тільки друкую і моя задача, щоб виріб був без боків. 

 

p.S> Це питання на стрімах підіймалось наче.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
55 минут назад, GDDRX сказав:

 

1) Собівартість 1 кг виробів х2 і більше ніж друк.

2) + на ряду змін ревізій моделей. кожен раз потрібно створювати нову "матрицю".

3) + думаю не кожен зможе цим займатись, а клікнути маусом і дивитись за процесом - є охочі )

 

4) Литі запчастини є, але не багато, на скільки мені відомо, то виготовляються на пресс-формі.

5) Якби все було б так просто - воно вже давно крутилось на цьому.

 

6)Можливо є нюанси, які нам не відомі.
Хз, я тільки друкую і моя задача, щоб виріб був без боків. 

 

p.S> Це питання на стрімах підіймалось наче.

1) По себестоимости вы ошибаетесь. Не смотрите розницу на матералы.) Ну либо смотрите розницу там и там. Они практически одинковы. Отличие только в том, что литье не жрет еще и электроэнергию и не требует килобаксовых вложений в техническую часть .)
2) Для этого опять же нужен один принтер у когото , а не по 10-20 у всех) Тобиш выслать тому кто занимается литьем 10 образцов. И через 6-12 часов они смогут это воспроизводить по 10 шт в 5 минут.
3) Ну тут хз. "высокие технологии жрут деньги") Проверенные, жрут  мозг и руки.
4) Это разные процессы, И разные возможности.  Даже на автоматах литья под низким давлением простейшая прессформа дороже ваших 5-6 любительских принтеров. Сложная разьемная из нескольких частей обойдется вам как средненькое авто. Скорость и качество такого литья не поражает. Да и возможности форм ограничены жесткой конструкцией прессформы. Металл в пресформе всетаки не пластичный материал. Я это еще в 90х прожевал и выплюнул в ларьки огромным колличесвом бижутерии, заколок бабочек итд итп) А вы думаете куда подевались дешевые советские расчески, зубные щетки, линейки?.... А они тупо массово скупались и измельчались на сырье)) С гранулами простите тогда было туго...
Литье на темопласт автомате высокого давления , даст качество литья получше конечно, но дорого и опять же все теже ограничения..
5) Просто нет технолога, и организации процесса.
6) Конечно есть , практически все китайские игрушки детские это давно литье из полимера...)) Видимо таки дорого и нюансы..))

Шо только и где тут не подымалось.
А коитуса гляжу так и не было....
 

Відредаговано hex@set
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 28.12.2023 в 19:14, hex@set сказал:

пластиковых деталей , шестерени., тяги , крепления , крышки

ну литье двухкомпонентного полиуретана, литье низкого давления и литье высокого это вообще 3 большие разницы.

ффм печать подкупает для печати прототипов и широким выбором инженерных пластиков с различными характеристиками.

И ну да, покажите мне шестерню для например промышленной мясорубки из полиуретана, а я покажу свою из композитного полиамида с углеволокном. :) сравним какая пробегает дольше. Я делал я знаю.
Та и форму сделать, дегазационная камера нужна силикона. Но вынужден признать плюсов у литья много когда вопрос заходит про серию.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Никто и не спорит что три разницы, баловался всеми тремя.

И опять вы правы ,печать , она для печати единичных прототипов) А не серии.

По поводу вакуумной камеры, она не особо нужна для таких несложных деталей, достаточно отвибрировать форму ,или подогреть.

Нагрузочные шестерни для мясорубки отливал с наполнением пластиков медной или аллюмниевой пудры) Не помню чтобы потом когдато приходилось их менять. Кстати у мамы  шестерня в мрии 2 Работает и в хвост и в гриву с 80х) Никак не расстанется с этим агрегатом. Правда в те времена форму для шестени изготавливал из КЛТ-30. А отливалось из эпоксидки с все тойже алюминевой пудрой.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 часов назад, hex@set сказал:

Никто и не спорит что три разницы, баловался всеми тремя.

И опять вы правы ,печать , она для печати единичных прототипов) А не серии.

По поводу вакуумной камеры, она не особо нужна для таких несложных деталей, достаточно отвибрировать форму ,или подогреть.

Нагрузочные шестерни для мясорубки отливал с наполнением пластиков медной или аллюмниевой пудры) Не помню чтобы потом когдато приходилось их менять. Кстати у мамы  шестерня в мрии 2 Работает и в хвост и в гриву с 80х) Никак не расстанется с этим агрегатом. Правда в те времена форму для шестени изготавливал из КЛТ-30. А отливалось из эпоксидки с все тойже алюминевой пудрой.

Полиамид все же имеет ярко выраженную стойкость к абразивному истиранию. Образует защитный слой. Не сжирается при контакте с металлической шестерней + очень крепкий, вязкий, на разрыв, на слом,, восстанавливается после деформаций и не реагирует с кучей химии потому прекрасно бегает залитиый любой смазкой (аля солидол. литол) полностью. :). Ну и даже при очень больших минусах (криогенные технологии например) не меняет свойств. :) Но его можно лить под высоким давлением, там характеристики в разы выше чем печать.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 02.01.2024 в 14:39, maxx сказав:

Полиамид все же имеет ярко выраженную стойкость к абразивному истиранию. Образует защитный слой. Не сжирается при контакте с металлической шестерней + очень крепкий, вязкий, на разрыв, на слом,, восстанавливается после деформаций и не реагирует с кучей химии потому прекрасно бегает залитиый любой смазкой (аля солидол. литол) полностью. :). Ну и даже при очень больших минусах (криогенные технологии например) не меняет свойств. :) Но его можно лить под высоким давлением, там характеристики в разы выше чем печать.

К чему и кому был адресован этот ликбез по химии, непонятно.
И чем для данной задачи вообще интересны полиамиды?

Зы, убить день на качественное моделировние сложной шестеренки, и потом день на сушку и удаление влаги из материала, потом еще пол дня на ее печать.
Ды я ипав цей залипательный процесс. ))
Даже с восстановлением части утраченых зубьев процесс копирования и отливки при той же задаче займет часа 3-4)
Принтер дело хоршее , но печать на принтере в любом случае не годиться там где нужна прециззионная точность копии) 
Хотел бы я поглядеть как и с какого раза вы отпечатаете шестерню от программника, где при рабочем диаметре шестерни 16мм и ее толщине 1.2мм имеется всего то 148 косых зубьев)
Это вам уже не домашняя мясорубка где рабочие зазоры между шестеренками и их шаг и форма +\-  выполнены массштабе двух березовых лаптей по глобусу. И все это обильно залито смазкой на силиконах.
И врядли вам тут устойчивость полиамидов к солидолу или жидкому азоту чем-то поможет)
У каждой технологии и материалов есть свои плюсы минусы, ну и разумная сфера применения .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 часов назад, hex@set сказал:

К чему и кому был адресован этот ликбез по химии, непонятно.

та просто поговорить. :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

Роблю пост-звіт, так як оформили росрочку на суму яку не вистачало (на яку і дозбирую в банку), щоб забрати його швидше і він вже працював.
+ не хочеться, щоб загубилось нічого.
Притарабанили 05/01/2024.
Звіт/скріни оплати самого принтеру, людям за доставку з Польщі, і НП.

Якщо у вас є змога закинути копійку в банку - буду вдячний, а то ще закривати росрочку  😆

Вже два принтака працюють на допомогу ЗСУ. 🙃

p.S> Flybear Ghost 6 (той що на столі корч зліва ще є на фото) - проданий за проханням донатеру який повністю його купив за власні кошти мені, і замовлено з доплатою за його кошти ще один Bambu Lab P1S. За що йому дякую окремо. Чекаю поповнення №3.😋

photo_2024-01-05_18-52-21.jpg

photo_2024-01-05_18-52-29.jpg

photo_2024-01-05_18-52-31.jpg

photo_2024-01-05_18-52-34.jpg

photo_2024-01-05_18-52-36.jpg

2023-12-28_17-46.png

2023-12-28_12-05_1.png

2024-01-04_11-33.png

2024-01-04_11-34.png

photo_2024-01-05_18-52-38.jpg

photo_2024-01-05_18-54-14.jpg

photo_2024-01-23_08-25-36.jpg

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

photo_2024-03-04_18-08-56.thumb.jpg.da7ed5c7c3290d802f4024e7bd56b0ba.jpg

Реквізити для донатів на 3D філамент, для друку цукерок для ЗСУ  Прискорюй утилізацію підорусів 
Кошти будуть зніматись як тільки назбирається на більш-менш нормальне замовлення пластику.

MonoBank'a:
https://send.monobank.ua/jar/5WhNMP5aun

MonoBank'a картка банки:
5375 4112 1230 4336

USDT-TRC20
TP9ggckhv7FGz9UnqTQJyTkuZn54EtuqcK

ETH
0xeceae9e28c9b5ce19dfb755feee7bdac4be4633b

BTC
19JFagVADzV2FnxR2P3u4PaFKgNqnuHnhH

Чеки витрат в інста-шлаку:
@dme_0000

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від KPT-8
      Наша майстерня займається модифікацією серійних антен для роботи з безпілотниками на фронті.
      Цікавлять антени здатні працювати на частотах 1.2-1.6 Ghz, 2.4-2.5 GHz, 3.3-3.8 GHz, 4.0-4.9 GHz та 5.2-5.9 GHz.
      Можливо у вас лежать без діла антени які ви могли б пожертвувати для ЗСУ.
      А також б/в батареї від ноутбуків.

      Особливо цікавлять рефлектори:
      Reflector SXT 25
      Reflector SXT 30
       
      Якісний кабель.
      8d-fb і його аналоги.
      7d-fb
      5d-fb
       
      Конектори.
      N-type мама - u.fl (ufl, ipex, ipx). Довжина оптимальна 20см. Але можна коротші і довші. Теж підуть. Кабель RG178 (1.8-1.85мм) або краще RG316 (цей рідкісний). Кріплення на гайку або фланець на 4 отвори.
      N-type мама - mcx. Довжини, які є. RG178 або краще. Бажано кріплення під гайку (фланець-гайка). Або фланець (рідкісний). Якщо немає, то можна N-type папа.
      N-type мама - mmcx. Довжини, які є. RG178 або краще.Бажано кріплення під гайку (фланець-гайка). Або фланець (рідкісний). Якщо немає, то можна N-type папа.
      TNC мама - mmcx. Довжина оптимальна 20см. Але можна коротші і довші. Теж підуть. Кабель RG178 (1.8-1.85мм) або краще RG316 (цей рідкісний). Кріплення на гайку або фланець на 4 отвори.
       
      Кріплення антени на щоглу.
      Кулькове кріплення антени.
       
      Будемо дуже вдячні.

      Також розглянемо варіант з викупом ваших б/в антен.
       



    • Від Svitlofor
      Колись давно займався мережевим бізнесом й в мене лишалась на умовному складі певна кількість старого, але робочого обладнання. Читаючи свій Фейсбук,  звернув увагу на одних волонтерів, що робили запити на різні залізяки для військових, роутери, ПС, ноути, упси ітд. Згадав, що в мене є старі залишки, сфоткав що було, й запитав, чи не треба їм таке. Запитали у військових, сказали що знадобиться. Відправив їм, вони зробили пост подяки https://www.facebook.com/krasalexander/posts/pfbid02ZJhM74G4SAiUHpvJ3ceKy9nrtjuf7pGbp7W95157Gcc1aEpMoL1fTZqJxY1MkrQwl . Подумав, що у відвідувачів цього сайту, теж можуть бути залишки старого робочого обладнання, яке вже не використовується, але може бути корисним для військових.   Можете напряму волонтерам писати, або тут, якщо зручніше, далі я їм відпишу. Якщо  треба буде допомога з оплатою відправлення, думаю, зможу допомогти.  Спільною допомогою будемо наближати нашу перемогу. 
    • Від qwarty
      Доброго дня.
      Чи може хтось пожертувати чи продати по символічній ціні розумний гігабітний свіч для потреб зсу?
      Мідь, мінімум 8 портів. Основна задача розрулити влани.
      Дякую.
       
×
×
  • Створити нове...