Перейти до

Допомога ЗСУ. Відправлення старого але робочого обладнання (свічі, роутери, пк, упси... ітн) військовим.


Рекомендованные сообщения

Колись давно займався мережевим бізнесом й в мене лишалась на умовному складі певна кількість старого, але робочого обладнання. Читаючи свій Фейсбук,  звернув увагу на одних волонтерів, що робили запити на різні залізяки для військових, роутери, ПС, ноути, упси ітд. Згадав, що в мене є старі залишки, сфоткав що було, й запитав, чи не треба їм таке. Запитали у військових, сказали що знадобиться. Відправив їм, вони зробили пост подяки https://www.facebook.com/krasalexander/posts/pfbid02ZJhM74G4SAiUHpvJ3ceKy9nrtjuf7pGbp7W95157Gcc1aEpMoL1fTZqJxY1MkrQwl . Подумав, що у відвідувачів цього сайту, теж можуть бути залишки старого робочого обладнання, яке вже не використовується, але може бути корисним для військових.   Можете напряму волонтерам писати, або тут, якщо зручніше, далі я їм відпишу. Якщо  треба буде допомога з оплатою відправлення, думаю, зможу допомогти.  Спільною допомогою будемо наближати нашу перемогу. 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Доброго дня всім.

Для військовослужбовців ДПСУ у Волинській області потрібна допомога, можливо хтось має в залишках і може надати:

Mikrotik hAP (можна з горілими портами)

Пачка конекторів RJ-45

Пачка скотчлоків

 

 

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...

Доброго дня! Для потреб Корпусу резерву ЗСУ потрібні 3 комутатори 24, а краще 48 портів 3 рівня з vlan.

Только что, Ansid сказал:

Доброго дня! Для потреб Корпусу резерву ЗСУ потрібні 3 комутатори 24, а краще 48 портів 3 рівня з vlan.

Контактна особа: Андрій +380996274281 ansid9849777@gmail.com

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Молодці. А я для ЗСУ шукаю антени на 5,8 Ггц і кабель 50 Ом rg 8, подібний, чи фідерний щоб мале затухання мав на 5,8 ггц, поділіться хто має? мій номер 0637766025 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 weeks later...
В 02.11.2022 в 08:09, Ansid сказал:

Доброго дня! Для потреб Корпусу резерву ЗСУ потрібні 3 комутатори 24, а краще 48 портів 3 рівня з vlan.

Контактна особа: Андрій +380996274281 ansid9849777@gmail.com

Відправлено і вже отримано:
- 48-портовий гігабітний керований комутатор - HP 2920-48G 48 Port Gigabit Managed Switch J9728A
- 24-портовий гігабітний керований комутатор - 3COM 2928-SFP plus (він же HP V1910-24G/3CRBSG2893) JE006A
- 16-портовий тупий свіч 100mbit
- 2 клавіатури USB
- 10 vga кабелів до моніторів

Відредаговано New_Angel
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 02.11.2022 в 08:09, Ansid сказал:

Доброго дня! Для потреб Корпусу резерву ЗСУ потрібні 3 комутатори 24, а краще 48 портів 3 рівня з vlan.

Контактна особа: Андрій +380996274281 ansid9849777@gmail.com

Відправлено і вже отримано:
- 48-портовий гігабітний керований комутатор - HP 2920-48G 48 Port Gigabit Managed Switch J9728A
- 24-портовий гігабітний керований комутатор - 3COM 2928-SFP plus (він же HP V1910-24G/3CRBSG2893) JE006A
- 16-портовий тупий свіч 100mbit
- 2 клавіатури USB
- 10 vga кабелів до моніторів

Відредаговано New_Angel
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, New_Angel сказал:

Відправлено і вже отримано:
- 48-портовий гігабітний керований комутатор - HP 2920-48G 48 Port Gigabit Managed Switch J9728A
- 24-портовий гігабітний керований комутатор - 3COM 2928-SFP plus (він же HP V1910-24G/3CRBSG2893) JE006A
- 16-портовий тупий свіч 100mbit
- 2 клавіатури USB
- 10 vga кабелів до моніторів

Дуже вдячні! Комутатори вже в роботі! Слава Україні!

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...
В 26.02.2024 в 08:24, Ansid сказав:

Панове, доброго часу! Їдемо на схід, маємо потребу в керованих комутаторах 24, а краще 48 портів. 

es3552m?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від GDDRX
      Шановні пані та панове!
      Я займаюсь волонтерством в справі 3D друку в "ДрукАрмії".
      Ми друкуємо нашим захисникам повністю на БЕЗОПЛАТНІЙ основі всілякі "цукерки", все перечислити не можу, але трошки списку: хвостовики, бімби для дронів, комплектуючі для скидів для дронів, комплектуючі для модифікацій озброєння, медичні моди, стартові платформи для дронів та інше.
      Сам по собі 3D друк повільна справа, тим паче, якщо принтер дешевий, тому наразі я збираю на принтер, який друкує швидше приблизно в х3-х4 разів.
      Загалом нас вже біля 2000 людей, які займаються цією справою і друкують 24/7. Завдань багато.

      Тому, хто може допомогти зі збором - буду вдячний. На перший принтак апу (який на фото зліва) - зібрав в комюніті по знайомим, але зараз важче справи у всіх, тому роблю пост тут.
      Неважливо, чи ви скинете 5 грн чи 100 грн - любий внесок то є добре.

      Всі документи по витратам (звітність, чеки, інвойси) - я надаю. На цьому ресурсі я не так давно, але є на ОС з позитивними відгуками і стажем профілю з 2011 року.

      Також буду вдячний за розповсюдження інформації про ДА військовим, так як не всі військові ще в курсі, більшість купує все у бариг на лохюа з цінниками х5-х10.

      Банка моно:
      https://send.monobank.ua/jar/7sR69Q11Y

      Номер картки банки:
      5375411207641262

      Всім дякую, нижче пост про саму ДрукАрмію, лінк на інше. 
       
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
       

      ДрукАрмія — платформа на якій військові можуть безкоштовно отримати:
      - скиди для дронів
      - частини FPV-дронів
      - кронштейни під скиди різних система
      - хвости та носовички
      - інерційні наколювачі
      - макети мін та гранат
      - стартові платформи
      - інноваційні боєприпаси різних модифікацій
      - перископи
      - захист стіків апаратури
      - тримачі для планшетів та інше
      - принади як для військових, так і для парамедиків, послуги ремонту Starlink та дронів.

      Реєстрація (для замовлення потрібно реєструватись як "Військовий", пройти веріфікацію і тоді можна замовляти):
      https://app.drukarmy.org.ua/inv/3vcw7yh1

      Офіційний канал (Що саме ми друкуємо є тут, так як нам не дозволено викладати фото моделей так і виробів в публічний доступ):
      https://t.me/drukarmy

      p.S.> Надіюсь адміністрація по сраці не надає за топік, так як ми всі допомагаємо чим можемо в даний час.
    • Від KPT-8
      Наша майстерня займається модифікацією серійних антен для роботи з безпілотниками на фронті.
      Цікавлять антени здатні працювати на частотах 1.2-1.6 Ghz, 2.4-2.5 GHz, 3.3-3.8 GHz, 4.0-4.9 GHz та 5.2-5.9 GHz.
      Можливо у вас лежать без діла антени які ви могли б пожертвувати для ЗСУ.
      А також б/в батареї від ноутбуків.

      Особливо цікавлять рефлектори:
      Reflector SXT 25
      Reflector SXT 30
       
      Якісний кабель.
      8d-fb і його аналоги.
      7d-fb
      5d-fb
       
      Конектори.
      N-type мама - u.fl (ufl, ipex, ipx). Довжина оптимальна 20см. Але можна коротші і довші. Теж підуть. Кабель RG178 (1.8-1.85мм) або краще RG316 (цей рідкісний). Кріплення на гайку або фланець на 4 отвори.
      N-type мама - mcx. Довжини, які є. RG178 або краще. Бажано кріплення під гайку (фланець-гайка). Або фланець (рідкісний). Якщо немає, то можна N-type папа.
      N-type мама - mmcx. Довжини, які є. RG178 або краще.Бажано кріплення під гайку (фланець-гайка). Або фланець (рідкісний). Якщо немає, то можна N-type папа.
      TNC мама - mmcx. Довжина оптимальна 20см. Але можна коротші і довші. Теж підуть. Кабель RG178 (1.8-1.85мм) або краще RG316 (цей рідкісний). Кріплення на гайку або фланець на 4 отвори.
       
      Кріплення антени на щоглу.
      Кулькове кріплення антени.
       
      Будемо дуже вдячні.

      Також розглянемо варіант з викупом ваших б/в антен.
       



    • Від qwarty
      Доброго дня.
      Чи може хтось пожертувати чи продати по символічній ціні розумний гігабітний свіч для потреб зсу?
      Мідь, мінімум 8 портів. Основна задача розрулити влани.
      Дякую.
       
×
×
  • Створити нове...