Jump to content

infernohellfire

Muggles
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About infernohellfire

 • Rank
  Пролетал Мимо
 • Birthday 10/18/1991

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

563 profile views
 1. JK BMS + WT32-ETH01 ESP32 + ESPHOME https://github.com/syssi/esphome-jk-bms З'єднання з BMS по кабелю (можна bluetooth), до мережі по Ethernet, потім дані можна передавати на сервер Zabix. Можу допомогти тільки віддалено, так як і сам на службі.
 2. Доброго дня всім. Для військовослужбовців ДПСУ у Волинській області потрібна допомога, можливо хтось має в залишках і може надати: Mikrotik hAP (можна з горілими портами) Пачка конекторів RJ-45 Пачка скотчлоків
 3. Можливо маєте Netis WF2409E ?
 4. Доброго дня. Теж цікавить BDCOM 3310C.
 5. Така ситуація: Є 2 OLTа P3310C, з різними прошивками, купувалися в різний час, конфіг можна сказати однаковий (копіювався з одного на інший та вносилися зміни). Одночасно на обох в веб інтерфейсі зникли колонки Vendor ID та Model ID в розділі ONU Interface State. Потім через декілька місяців на одному з OLTів вони повернулися назад, а на іншому так і нема. Не помітив зразу як вони пропадали/з'являлися тому не скажу чи робилися в той момент якісь налаштування чи маніпуляції з прошивкою. Можливо хтось стикався з таким ?
 6. Якраз сьогодні був в місцевому РЕМ і запитав про цін на підвіс. Рівненська область, Рівненський район. 1 опора = 16 грн./місяць. +500 грн. огляд та визначення технічної можливості (за 1 км. я так розумію). +витрати на технічну документацію (ціну не озвучили).
 7. Куплю кусок оптики 12 волокон (можливий варіант і на більшу кількість), в грунт/канал 175 метрів +-.
 8. Я вас змушую купувати ? Ну подивіться ціну на langlobal
 9. Раз ціна занадто висока і стільки коштує новий, ціну завжди можуть запропонувати покупці. Торг не забороняється. Ціну знижую до 1000 грн.
 10. Добре, де продається ? Я знайшов їх в продажі взагалі. Відштовхувався від ціни RB260GS в 1000 грн котрих в продажі повно.
 11. Продам керований комутатор з підтримкою Passive PoE, використовується 1,5 року. Надійний як камінь! Ніколи ніяких проблем і спонтанних перезавантажень. Повний комплект. Ціна 1300 грн, можливий ТОРГ (пропозиції в ЛС).
 12. Продам Mikrotik RB433 + комплектуючі. Працює як домашня базова станція трохи більше року, за весь період роботи жодних проблем. RB433 x 1 RB433 Indoor Unit x 1 R52HN x 1 Pigtail RP-SMA to MMCX x 2 Грозозахист mcWit 100-PoE x 1 Ціна 2000 грн. + безкоштовна доставка НП при 100% передоплаті. Можливий торг (пропозиції в ЛС).
×
×
 • Create New...