Jump to content
Local

Rico3110

Muggles
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

9 Обычный

3 Followers

About Rico3110

  • Rank
    Пролетал Мимо
  • Birthday 09/04/1990

Информация

  • Пол
    Мужчина

Recent Profile Visitors

9082 profile views
  1. Rico3110

    Продам sfp:3km,10km,20km,40km,80km,10g,pon sfp

    UP!!! Наявність кількість та ціну уточнюйте в приватних повідомленнях.
  2. ОНОВЛЕНО: Делители (сплиттера) для PON (на кількості замовленого знижки): 1260-1650 не оконеченные: PLC сплитер 1/3 (0.9mm) неоконеченый – 100 грн/шт. PLC сплитер 1/4 (0.25mm) неоконеченый – 90грн/шт. PLC сплитер 1/4 (0.9mm) неоконеченый – 95 грн/шт. PLC сплитер 1/5 (0.9mm) неоконеченый – 110 грн/шт. PLC сплитер 1/6 (0.9mm) неоконеченый – 115 грн/шт. PLC сплитер 1/8(0.25mm) неоконеченый – 107 грн/шт. PLC сплитер 1/8 (0.9mm) неоконеченый – 115грн/шт. PLC сплитер 1/16 (0.25mm) неоконеченый – 175 грн/шт. PLC сплитер 1/16 (0.9mm) неоконеченый - ‎185 грн/шт. PLC сплитер 1/32 (0.9mm) неоконеченый - ‎350 грн/шт. % делитель неоконеченый - 95/5; 90/10; 85/15; 80/20; 75/25; 70/30; 65/35; 60/40; 55/45; 50/50 - 55грн/шт 1260-1650 оконеченные SC/UPC: PLC сплитер 1/4-SC/UPC оконцованный - 110грн/шт. PLC сплитер 1/8-SC/UPC оконцованный - 125грн/шт. PLC сплитер 1/12-SC/UPC оконцованный - 150грн/шт. PLC сплитер 1/16-SC/UPC оконцованный - 250грн/шт. PLC сплитер 1/32-SC/UPC оконцованный - 620грн/шт. % делитель оконцованный - 95/5; 90/10; 85/15; 80/20; 75/25; 70/30; 65/35; 60/40; 55/45; 50/50 - 65 грн/шт PLC сплиттер кассетного типа (+пустые коробки для делителя): PLC Splitter (делитель) 1x4 в кассете оконеченный SC (5шт адаптеров sc-upc в комплекте) - 125грн/шт PLC Splitter (делитель) 1x8 в кассете оконеченный SC (9шт адаптеров sc-upc в комплекте) - 130грн/шт ( при більшому замовленні ціна 90грн/шт) PLC Splitter (делитель) 1x16 в кассете оконеченный SC (17шт адаптеров sc-upc в комплекте) - 260грн/шт Також в наявності дільники (окінцьовані зелені) sc/apc (%,1/2,1/4,1/8,1/16,1/32), по кількості, наявності та ціні уточнюйте. Fast Connector Cor-X sc-upc - 14 грн/шт. Кабель FTTH (по цінах та наявності уточнювати перед замовленням): INFOCORD FTTH-1Fl (кабель, белого цвета, с металлическими элементами, безгалогенная негорючая оболочка, для разводки в помещениях, размер 2х3 мм, 1 волокно G.652) - бухта/1000м - 1500 грн/бухта INFOCORD FTTH-1FW (подвесной FTTH кабель с выносной стальной оцинкованной проволокой (1мм), силовые элементы проволока (2шт), 1 волокно (G.652) - бухта/1000м - 1800 грн/бухта INFOCORD FTTH-2FW (подвесной FTTH кабель с выносной стальной оцинкованной проволокой (1мм), силовые элементы проволока (2шт), 2 волокна (G.652) - бухта/1000м - 2000 грн/бухта Finmark FTTH001-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 1850 грн/бухта Finmark FTTH002-SM18 (на трьох стальках) 1 бухта/1000м - 2100 грн/бухта Finmark FTTH004-SM18 (на трьох стальках) 1 бухта/1000м - 3000 грн/бухта Finmark FTTH001-SM02 (на двох стальках) 1000м - 1300 грн/бухта Finmark FTTH002-SM02 (на двох стальках) 1 бухта/1000м - 1900 грн/бухта Finmark FTTH004-SM02 (на двох стальках) 1 бухта/1000м - 2600 грн/бухта Нові патчкорди FTTH (плоский діелектрик) Cor-X sc-upc/sc-upc: 50,75,100,125,150,200,250 метражів - 2,2грн/м (по наявності патчкордів уточнювати в Л.С., при більшому замовленні знижки) Нові патчкорди SC/UPC,SC/APC, FC/UPC ТУМЕН ОКТк(1,0) ДП1Е1 (круглий діелектрик 5мм) від 25м до 300м - під замовлення (фото та вартість в ЛС) Є куски б/у та нові FTTH 11км з одним/двома конекторами, без конекторів: ціна від 60коп/метр (детальніше опишу скину список в Л.С.) Нові куски (круглий діелектрик): 1волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.) FinMark UT001-SM-15 ADSS - 1000м - 3 грн/м Патчкорди круглий діелектрик: ОКТ-Д (0,5)-1е SC/UPC-SC/UPC – 175м -1шт – 3 грн/м; 2 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.) FinMark UT002-SM-15 ADSS - 500м - 3.5 грн/м FinMark UT002-SM-15 ADSS - 500м - 3.5 грн/м 4 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.) FinMark UT004-SM-15 ADSS - 500м - 3,7 грн/м FinMark UT004-SM-15 ADSS - 640м - 3,7 грн/м FinMark UT004-SM-15 ADSS - 4000м - 3,7 грн/м 8 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.) FinMark UT008-SM-15 ADSS - 4000м - 5,3 грн/м ОЦПС Южкабель 8вол - 100м - 4грн/м 12 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.): RCI S-CFP(NA)FPf-012 E9/125 (діелектрик усилений 3 туби по 4вол) - 91м - 4 грн/м Extralink – 114м – 4,5 грн/м FinMark UT012-SM-16 ADSS - 4000м - 6 грн/м 24 волоконні: FinMark UT024-SM-15 ADSS - 93м - 7 грн/м FinMark UT024-SM-15 ADSS - 125м - 8 грн/м FinMark UT024-SM-15 ADSS - 460м - 9грн/м. FinMark UT024-SM-15 ADSS - 502м - 9грн/м FinMark UT024-SM-15 ADSS - 510м - 9грн/м. FinMark UT024-SM-15 ADSS - 1000м - 9грн/м. FinMark UT024-SM-15 ADSS - 4000м - 9грн/м. Грунт/каналізація (по більших кусках оптики, та іншої волоконності пишіть в Л.С.): відрізаємо потрібні Вам куски з бухт новий 4 одномодовых волокна G.652D, растягивающее усилие 1.5кН, монотуб, гофроброня, 2 стержня (сталь 1,2мм) - 5,9грн/м новий 8 одномодовых волокон G.652D, растягивающее усилие 1.5кН, монотуб, гофроброня, 2 стержня (сталь 1,2мм) - 7,2грн/м новий 12 одномодовых волокон G.652D, растягивающее усилие 1.5кН, монотуб, гофроброня, 2 стержня (сталь 1,2мм) - 9грн/м новий 16 одномодовых волокон ITU-T G. 652D, растягивающее усилие 1.5кН, политуб, гофроброня, 2 стержня (сталь 1,2мм) - 13,6грн/м новий 24 одномодовых волокна G.652D, растягивающее усилие 1.5кН, монотуб, гофроброня, 2 стержня (сталь 1,2мм) - 13,8грн/м новий 48 одномодовых волокон ITU-T G. 652D, растягивающее усилие 1.5кН, гофроброня, гель, металлический центральный силовой элемент - 26.5грн/м б/у 16вол одесса - 100м - 7,5 грн/м б/у 16вол одесса - 420м - 9 грн/м б/у 24вол мк - 277м - 12 грн/м новий октбг 4*12 - 4150м - 20грн/м новий октбг 4*12 - 140м - 13грн/м новий октбг 2*12 - 500м - 17грн/м новий октбг 2*12 - 640м - 17грн/м новий октбг 2*12 - 704м - 17грн/м новий 24вол Finmark LT024-SM-05 - 230м - 14грн/м новий 96вол ОКЛБг-3-ДА (2,7) 2П-8*12 Е1 -305м - 26 грн/м Б/У куски оптики діелектрики: 4 волоконні: Южкабель 12 - 205м - 3 грн/м 12 волоконні: TKO 12 - 69м - 3.5 грн/м Finmark 12 - 348м - 4.7 грн/м TKO 12 - 390м - 4.8 грн/м TKO 12 - 925м - 5 грн/м 24 волоконні: RCI20м,TKO22м,TKO23м,RCI24м,Одеса24м,TKO24м,RCI25м,TKO29м,RCI30м,RCI30м,Одеса32м,ТКО30м,ТКО30м,TKO31м,TKO33м,ТКО33м,TKO34м,TKO34м - 1 грн/м Южкабель – 35м - 2 грн/м (підвіс діелектрик) Одескабель – 39м - 2 грн/м TKO 24 - 60м - 3 грн/м TKO 24 - 61м - 3 грн/м ТKO 24 - 63м - 3 грн/м TKO 24 - 66м - 3 грн/м TKO 24 - 148м - 6 грн/м 32 волоконні (стальний підвіс/трос): GYFT8Y 32B1 - 65м - 5грн/м GYFT8Y 32B1 - 136м - 8грн/м 48 волоконні: RCI 48 - 58м - 6грн/м 64 волоконні: Comscope 64 - 110м - 9грн/м Знижки на куски оптики, більш детальніше відповім в Л.С.
  3. UP!!! По наявності виробників (моделей), ціні та кількості уточнювати в Л.С.
  4. UP!!! нова РШ 600×2 кроссова - 1шт - 3000 грн б/у Шафа 42 u 600х600х2000 з блоком вентиляторів і термостатом - 1шт - 5500 грн
  5. UP!!! По ціні кількості та наявності уточнювати в Л.С. За іншими типами: касет, патчкордів, та пігтейлів пишіть в приват.
  6. UP!!! Наявність, кількість та вартість уточнюйте в Л.С.
  7. Rico3110

    Продам виту пару

    UP!!! По наявності, ціні і кількості іншої витої пари уточнювати в Л.С., при більшому замовленні ціна нижча!
×