Перейти к содержимому
Local

Rico3110

Маглы
  • Публикации

    0
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

1 Обычный

О Rico3110

  • Звание
    Пролетал Мимо
  • День рождения 04.09.1990

Информация

  • Пол
    Мужчина

Посетители профиля

4 563 просмотра профиля
  1. Rico3110

    Продам sfp:3km,10km,20km,40km,80km,10g,pon sfp

    SFP: 1) 3km 1.25gb SC (б/у) - 1310; 1550 - 120грн/шт (нові різні фірми 160грн/шт) 20km 1.25gb SC (б/у) - 1310; 1550 - 170грн/шт( з DDM - 250грн/шт) 20km 155mb SC (нові з DDM) - 1310-4шт; 1550-3шт - 200грн/шт 20km 155mb SC (б/у) -1550 - 150грн/шт 40km 1.25gb SC - 4шт-1550 - 250грн/шт 120km 1.25gb LC - 3шт-1490 - 800грн/шт 10G 10km LC-LC (двохволоконні) - 65$/пара 2) 10км 1.25gb LC DDM (б/у) (одноволоконні) - 2шт - 1310; 1шт - 1550 - 130грн/шт SFP модуля GBIC, GSX+ (850nm) двохволоконні, та одноволоконні 3) б/у GEPON/EPON SFP Foxgate,Step4Net - 650грн/шт нові Picotel EPON OLT SFP PX20++ - 1шт - 1000грн/шт нові GEPON SFP Foxgate C++ 20SC – 3шт - 950грн/шт Наявність та кількість перед замовленням уточнювати.
  2. Rico3110

    Продам ONU (абонентские терминалы) GEPON, EPON

    ОНОВЛЕНО: Нові EPON,GEPON ONU (абонентські термінали, на кількості від 20шт ціна договірна): 1) PICOTEL 1GE EPON PU-1501BD – 88шт - 330грн/шт 2) 3K GEPON ONU SFG12 - 40шт - 330грн/шт 3) ALCATEL LUCENT GPON ONU I-010G - 8шт - 400грн/шт 4) BDCOM GEPON ONU P1501C1 - 1шт - 400грн/шт 5) BDCOM GPON ONU GP1501DR - 10шт - 400грн/шт
  3. Rico3110

    Продам виту пару

    UP!!! + в наявності патч-корди Ethernet (RJ45) CAT5E UTP 0.5m (8 жильний, мідний, червоні/жовті) - 200шт - 20грн/шт
×