Перейти к содержимому
Local

Rico3110

Маглы
  • Публикации

    0
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

3 Обычный

О Rico3110

  • Звание
    Пролетал Мимо
  • День рождения 04.09.1990

Информация

  • Пол
    Мужчина

Посетители профиля

5 173 просмотра профиля
  1. Коммутатори: Коммутатори: - нові OLT BDCOM:б/у 3310B/3310С/P3608-2TE/P3616-2TE - комутатор D-Link DES3200-28F/C1 - 13шт - 5500грн/шт - комутатор D-Link DES3200-28F/А1 - 1шт - 5000грн/шт - комутатор D-Link DES3028 - 1500грн/шт - комутатор D-Link DES3828 - 1шт - 1650грн/шт - комутатор D-Link DES3528 - 1шт - 1650грн/шт - комутатор D-Link DES3526 - 50шт - 1550грн/шт - комутатор D-Link DES1252 - 2500грн/шт - модуль Dem-301g - 2шт - 400грн/шт - комутатор D-Link DES1228me B1 - 1шт - 1900грн/шт - комутатор D-Link DES1228me B1 - 1шт (27,28 биті порти) - 1500грн/шт - комутатор D-Link DES3200 28/А1 - 2150грн/шт - комутатор D-Link DES3200 26/А1 - 1950грн/шт - комутатор D-Link DES3200 26/С1 - 1шт - 2400грн/шт - комутатор D-Link DES3200 10/A1 - 1шт - 1650грн/шт (+1шт з одним битим портом 100мгб - 1450грн) - комутатор D-Link DES3200 10/С1 - 12шт - 2100грн/шт - комутатор D-Link DGS3200 10/B1 - 1шт - 1850грн/шт - комутатор D-Link DGS3100 24TG - 4800грн/шт - комутатор D-Link DGS-3627G - 6200грн/шт (+1шт (без верхньої кришки) - 5000грн) - комутатор D-Link DGS-3120 24SC B1 - 1шт - 12000грн/шт - комутатор D-Link DGS-1510-28 - 1шт - 6500грн/шт - комутатор D-Link DGS-3620-28TC - 1шт - 27000грн/шт - комутатор D-Link DGS-3610-26G -1 шт - 10000грн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Edge-Core ES3510MA - 1275грн/шт - коммутатор Edge-core ECS4510-28F - 1шт - 9800грн/шт - коммутатор Edge-core ECS4120-28F - 1шт - 11300грн/шт - коммутатор Edge-core ES3510-28T - 1600грн/шт (+1шт (8битих портів 100мгб в одному слоті) - 900грн) - коммутатор Edge-core ES3528М - 1650грн/шт - коммутатор Edge-Core ES3526XA - 1400грн - коммутатор Edge-Core ES4612 - 3600грн/шт - коммутатор Foxgate S-6024-S2L2 (24порти 10/100Mbps, 2 порти GEthernet і 2порти 1000Mbps SFP) - 1шт - 1000грн - коммутатор Tp-link Tl-SG3210 (8 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбит/с),2 x SFP Gigabit) - 1шт - 1300грн - коммутатор Planet SGSW-24240 - 1шт - 6000грн ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - комутатор ZyXEL ES-3124f (Managed L4 Gigabit Fibre Network Switch 24-100mb SFP + 4Gig SFP) – 175$/шт; - комутатор ZyXEL ES-3124-4F - 3шт - 1500грн/шт - комутатор ZyXEL ES-2024А - 2шт - 1200грн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Alcatel 6224U – 175$/шт; - коммутатор Alcatel OmniStack ОS 6250-24М - 1550грн/шт - коммутатор Alcatel OmniStack LS6224 - 1500грн/шт - коммутатор Alcatel-Lucent OmniSwitch 6850-U24X 2xБП - 14000грн/шт ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор НР2510-24G - 2400грн/шт - коммутатор НР2510-48 - 70$/шт - коммутатор НР2610-48 - 2250грн/шт - коммутатор НР2620-48 - 3100грн/шт - коммутатор НР2810-24G - 75$/шт - коммутатор НР2810-48G - 4000рн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Linksys SRW224G4 - 1400грн/шт (+1шт (3битих порти 100мгб в одному слоті) - 900грн) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Netgear GSM7212 - 140$/шт - коммутатор Netgear ProSafe M5300-28GF3 - 600$ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор ZTE ZXR10 2928 - 1500грн/шт - коммутатор ZTE ZXR10 2920 (з сфп модулями) - 1300грн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Huawei S2326TP - 1500 грн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Dell 3548 - 65$/шт - коммутатор Dell N3024F - 600$/шт - коммутатор 10Gb*4 SFP+ Dell N7024F - 680$ - коммутатор Dell Networking N3024F, L3, 24x 1GbE SFP + 2x 10GbE SFP - 600$ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор CISCO N3K-C3064PQ-10GE - коммутатор CISCO 3560G-24-PS-S - 190$ - коммутатор CISCO 3560G-48-PS-S - 250$ - коммутатор CISCO WS-C3750G-48TS-E V04 - 5000грн/шт - коммутатор CISCO WS-C4948-10GE-S Catalyst 4948-10GE 48 Port Switch - 350$ (з модулями) - Juniper mx80 - 5000$ По наявності, ціні та кількості уточнювати в Л.С.
  2. ОНОВЛЕНО: Делители (сплиттера) для PON (на кількості замовленого знижки): 1260-1650 не оконеченные: PLC сплитер 1/4 (0.25mm) делитель PLC, 1/4, неоконеченый, 0,25мм, габариты 4*7*60мм - 3,45$/шт. PLC сплитер 1/4 (0.9mm) делитель PLC, 1/4, неоконеченый, 0,9мм, габариты 4*7*60мм - 3,85$/шт. PLC сплитер 1/8(0.25mm) делитель PLC, 1/8, неоконеченый, 0,25мм, габариты 4*7*60мм - 3,75$/шт. PLC сплитер 1/8 (0.9mm) делитель PLC, 1/8, неоконеченый, 0,9мм, габариты 4*7*60мм - 4,55$/шт. PLC сплитер 1/16 (0.25mm) делитель PLC, 1/16, неоконеченый, 0,25мм, габариты 4*7*60мм - 6,05$/шт. PLC сплитер 1/16 (0.9mm) делитель PLC, 1/16, неоконеченый, 0,9мм, габариты 4*11*60мм - ‎7$/шт. % делитель неоконеченый - 95/5; 90/10; 85/15; 80/20; 75/25; 70/30; 65/35; 60/40; 55/45; 50/50 - 2,5$/шт. 1260-1650 оконеченные SC/UPC: PLC сплитер 1/4-SC/UPC делитель PLC, 1/4, оконцованный SC/UPC, 0.9мм, габариты 4*7*60мм - 6$/шт. PLC сплитер 1/8-SC/UPC делитель PLC, 1/8, оконцованный SC/UPC, 0.9мм, габариты 4*7*60мм - 7.2$/шт. PLC сплитер 1/16-SC/UPC делитель PLC, 1/16, оконцованный SC/UPC, 0.9мм, габариты 4*11*60мм - 11,7$/шт. % делитель оконцованный - 95/5; 90/10; 85/15; 80/20; 75/25; 70/30; 65/35; 60/40; 55/45; 50/50 - 3,84 $/шт (деякі % дільники по ціні 2,85$ шт) PLC Splitter (делитель) 1x4 в кассете оконеченный SC (5шт адаптеров sc-upc в комплекте) - 170грн/шт LC Splitter (делитель) 1x8 в кассете оконеченный SC (9шт адаптеров sc-upc в комплекте) - 200грн/шт PLC Splitter (делитель) 1x16 в кассете оконеченный SC (17шт адаптеров sc-upc в комплекте) - 300грн/шт Fast Connector Cor-X sc-upc - 15 грн/шт. Кабель FTTH (по цінах та наявності уточнювати перед замовленням): INFOCORD FTTH-1F (на трьох стальках) - 1000м - 2,1/м (є в наявності ftth-2f, ftth-4f) Finmark FTTH001-SM18 (на трьох стальках) 1000м 2 бухти - 2,25 грн/м Finmark FTTH002-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 2,90 грн/м Fifix FTTH002 (на трьох стальках) 1000м - 2,80 грн/м Finmark FTTH001-SM02 (на двох стальках) 1000м - 1,80 грн/м Finmark FTTH004-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 1 бухта - 3,50 грн/м Нові куски (діелектрик): 1 волоконний: Одескабель – 40м – 1,5 грн/м Одескабель – 47м – 1,5 грн/м 2 волоконні: Одескабель – 32м – 1,5 грн/м Extralink – 40м – 1,5 грн/м Extralink – 43м – 1,5 грн/м Extralink – 50м – 1,8 грн/м Extralink – 50м – 1,8 грн/м Extralink – 51м – 1,8 грн/м 4 волоконні: Extralink – 37м – 1,5 грн/м Extralink – 66м – 3 грн/м Extralink – 107м - 4 грн/м RCI S-CFP (NA) FDa -004 E9/125 - 3100м - 4,6 грн/м 8 волоконні: Elsacar – 134м – 4,85 грн/м 12 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.): Одескабель – 24м – 1,5 грн/м Одескабель – 58м – 4,3 грн/м Extralink – 64м – 4,3 грн/м Extralink – 68м – 4,5 грн/м Extralink – 86м – 4,5 грн/м Extralink – 114м – 5,3 грн/м RCI S-CFP (NA) FDa -012 E9/125 - 200м - 5,8 грн/м RCI S-CFP (NA) FDa -012 E9/125 - 705м - 6,8 грн/м CI S-CFP(NA)FPf-012 E9/125 (діелектрик усилений 3 туби по 4вол) - 94м - 4 грн/м 16 волоконні (грунт/каналізація): ОКТБг-М(1,5)П-2*8Е1-0,40Ф3,5/0,30Н19-16 - 300м - 10грн/м ОКТБг-М(1,5)П-2*8Е1-0,40Ф3,5/0,30Н19-16 - 400м - 10грн/м ------------------------------------------------------------------------------------- 24 волоконні: RCI S-LFP (NA)APF -024 E9/125 - 53м - 4.5 грн/м RCI S-LFP (NA)APF -024 E9/125 - 99м - 6 грн/м RCI S-LFP (NA)APF -024 E9/125 - 108м - 7,5грн/м Б/У куски оптики діелектрики: 1 волоконні: Одескабель – 35м – 1,3 грн/м Одескабель – 36м – 1,3 грн/м Одескабель – 37м – 1,3 грн/м Одескабель – 37м – 1,3 грн/м Одескабель – 46м – 1,5 грн/м Одескабель – 53м – 1,5 грн/м Южкабель – 55м - 1,5 грн/м 2 волоконні: Extralink – 30м – 1,2 грн/м Одескабель – 40м – 1,7 грн/м Одескабель – 42м – 1,7 грн/м Extralink – 42м – 1,7 грн/м Extralink – 45м – 1,7 грн/м Extralink – 48м – 1,7 грн/м Extralink – 54м – 1,7 грн/м Extralink – 56м – 1,7 грн/м 4 волоконні: Одесса 04 - 34м - 1,2 грн/м Одесса 04 - 35м - 1,2 грн/м Южкабель – 46м - 1,2 грн/м (стальний підвіс) 8 волоконні (при умові за всі куски до 100м ціна 1,2 грн/м): TKO 08 - 24м - 1 грн/м TKO 08 - 26м - 1 грн/м RCI 08 - 33м - 1.8 грн/м Одескабель – 39м – 1,8 грн/м RCI 08 - 42м - 1.8 грн/м Южкабель 08 - 49м - 1.8 грн/м Step4Net 08 - 59м - 2 грн/м TKO 08 - 59м - 2 грн/м Elsacar – 62м - 2 грн/м TKO 08 - 64м - 2 грн/м Южкабель – 69м - 2 грн/м Южкабель – 77м – 2,5 грн/м Extralink – 92м – 3,5 грн/м Южкабель – 107м - 4 грн/м Южкабель – 113м - 4 грн/м Южкабель – 123м - 4 грн/м Южкабель – 127м - 4 грн/м Южкабель – 139м – 4,2 грн/м Южкабель – 143м – 4,3 грн/м Южкабель – 147м – 4,3 грн/м Южкабель – 149м – 4,3 грн/м Южкабель – 159м – 4,5 грн/м Южкабель – 164м – 4,5 грн/м Южкабель – 167м – 4,5 грн/м Южкабель – 178м – 4,5 грн/м Южкабель – 202м – 4,8 грн/м 12 волоконні (при умові за всі куски до 100м ціна 1,5 грн/м): RCI 12 - 21м - 1.5 грн/м TKO 12 - 22м – 1,5 грн/м AIRD 12 - 27м - 1,5 грн/м AIRD 12 - 30м - 1,5 грн/м AIRD 12 - 32м - 1,5 грн/м AIRD 12 - 33м - 1,5 грн/м AIRD 12 - 36м - 1,5 грн/м TKO 12 - 40м - 2 грн/м Extralink – 40м - 2 грн/м AIRD 12 - 40м - 2 грн/м AIRD 12 - 42м - 2 грн/м TKO 12 - 42м - 2 грн/м TKO 12 - 43м - 2 грн/м TKO 12 - 46м - 2 грн/м TKO 12 - 48м - 2 грн/м TKO 12 - 50м - 2 грн/м Extralink – 50м - 2 грн/м TKO 12 - 54м - 2 грн/м Extralink – 54м - 2 грн/м ТКО 12 - 57м - 2 грн/м TKO 12 - 60м - 2,5 грн/м AIRD 12 - 60м - 2,5 грн/м TKO 12 - 61м - 2,5 грн/м TKO 12 - 64м - 2,5 грн/м TKO 12 - 66м - 2,5 грн/м TKO 12 - 67м - 2,5 грн/м AIRD 12 - 67м - 2,5 грн/м TKO 12 - 67м – 2,5 грн/м AIRD 12 - 68м - 2,5 грн/м TKO 12 - 70м - 3 грн/м Finmark 12 - 71м - 3 грн/м TKO 12 - 74м - 3 грн/м Extralink – 155м - 5 грн/м TKO 12 - 157м - 5 грн/м AIRD 12 - 162м - 5 грн/м 16 волоконний: Одеса 4*4Е1 - 53м - 3,5грн/м 24 волоконні (при умові за всі куски: 24вол,32вол.,48вол,64вол,72вол до 100м ціна 2,5 грн/м): RCI(ТКО) 24вол - RCI20м,TKO22м,TKO23м,RCI24м,25м,RCI25м,TKO29м,RCI30м,RCI30м,Одеса32м,ТКО30м,ТКО30м,TKO31м,TKO33м,RCI33м,TKO34м,TKO34м,AIRD36м,RCI38м,42м,TKO40м,RCI40м,RCI40м,TKO41м,TKO42,ТКО44м,RCI44м,TKO45м,TKO46м,TKO47м,ТКО48м,RCI48м,RCI48м,RCI49м - 2 грн/м (при умові за всі) Южкабель – 35м - 2 грн/м (підвіс діелектрик) Одескабель – 39м - 2 грн/м TKO 24 - 50м - 3.5 грн/м TKO 24 - 57м - 3.5 грн/м TKO 24 - 60м - 4 грн/м TKO 24 - 65м - 4 грн/м TKO 24 - 66м - 4 грн/м Южкабель – 68м - 4 грн/м (підвіс діелектрик) AIRD 24 - 77м - 5 грн/м TKO 24 - 96м - 6 грн/м AIRD 24 - 127м - 6.8 грн/м TKO 24 - 131м - 6.8 грн/м 32 волоконний: RCI 32 - 65м - 3.5 грн/м 48 волоконний: RCI 48 - 31м - 2.5 грн/м ТКО 48 - 38м - 2.5 грн/м RCI 48 - 53м - 2,5 грн/м RCI 48 - 64м - 4 грн/м ТКО 48 - 71м - 5 грн/м 64 волоконний: Commscope 64 - 49м - 4 грн/м  По наявності та кількості уточнювати в Л.С. На більшій кількості замовленого знижки!
  3. Rico3110

    Продам виту пару

    UP!!! По наявності і кількості витої пари уточнювати в Л.С.!
  4. Rico3110

    Продам оптические муфты, PON BOX (MDU,FOSC,FOB и др.)

    ОНОВЛЕНО: FOB-05-12 – 3шт - 250грн/шт MDU208B – 20шт - 250грн/шт MDU216 - 360грн/шт Crosver FOB-04-16 – 15шт - 370грн/шт Crosver FOB-04-16D –10шт - 380грн/шт Crosver FOB-SH 12 - 175грн/шт Crosver FOB-AM 06 - 110грн/шт Crosver FOB-02-04 - 165грн/шт Crosver FOB-DM037/12-1-6 - 120грн/шт Crosver FOB-D009/12-2-12 - 150грн/шт FOSC-M023/24-1-12 - 14шт - 350грн/шт Crosver FOSC-SPN112 /24-1-12 – 4шт - 650грн/шт Сrosver FOSC-SPN124 /24-1-24 – 1шт - 800грн/шт Crosver FOSC S208/24-2-12 - 1шт - 360грн/шт Crosver FOSC S206/12-2-12 - 320грн/шт Crosver FOSC-SPM037-12-1-12 – 2шт - 300грн/шт б/у FOSC-ТА400/24-1-24 (2 касети по 48 зварок) - 1шт - 650грн б/у Crosver FOSC-A024/24-1-12 – 1шт - 450грн/шт  б/у FOSC-Q027/48-1-24 - 1шт - 800грн/шт Raychem FOSC-500B TAP-OFF - 1шт Патч-панель ODF Crosver FOB-19/1-332/32-1-24 - 1шт - 500грн також в навності б/у каналізація/грунт муфти UP!!! При потребі скидаю фото в Л.С., за іншими моделями муфт пишіть в приват, ціну/наявність уточнюйте. На кількості замовленого знижки.
  5. Rico3110

    Продам ONU (абонентские терминалы) GEPON, EPON

    ОНОВЛЕНО: Нові EPON,GEPON,GPON ONU (абонентські термінали): 1) PICOTEL 1GE EPON PU-1501BD - 370грн/шт 2) PICOTEL 1GE EPON PU-E810 v.2 - 370грн/шт 3) PICOTEL 1GE EPON PU-E710 - 370грн/шт 4) BDCOM GEPON ONU P1501C1 - 1шт - 400грн/шт 5) BDCOM GPON ONU GP1501DR - 10шт - 420грн/шт
  6. Rico3110

    Продам некеровані свічі, блоки живлення

    ОНОВЛЕНО: 1) СВІТЧІ ТУПІ (некеровані): tplink, dlink, 3k,canyon,asus,planet,netis, tenda, green visison та інші: 8 портові б/у - 130 грн/шт ; TP-Link TL-SF1008D 8-port - 1шт (2 биті порти) - 90грн (з блоком живлення) 5 портові б/у - 2шт - 100 грн/шт ; 16портові б/у - 280 грн/шт ; Dlink DES-1016D - 1шт (з 4-ма битими портами) - 160грн 2) Маршрутизатор модем D-Link DSL-2500U (з блоком живлення) - 80грн 3) Блоки живлення: - 5в 2а, конектор 5,5мм*2,5мм (6міс гарантії) - 62 грн/шт; - 5в 3а, конектор 5,5мм*2,5мм (6міс гарантії) - 3шт - 80 грн/шт; - 9в 0.6а, конектор 5,5мм*2,5мм (6міс гарантії) - 75 грн/шт; - 12в 1а, конектор 5,5мм*2,5мм (6міс гарантії) - 60 грн/шт; - мережевий фільтр 1,8м 5 розеток - 70 грн/шт. НАЯВНІСТЬ ТА КІЛЬКІСТЬ МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЬ!!! Уточнювати в ЛС.
  7. Rico3110

    Продам поддерживающий зажим и натяжные зажимы

    ОНОВЛЕНО: Зажими: а) Н3 - 10 грн/шт; I-NET Н-3 - 10,25грн/шт РА37 - 55грн/шт б) пластиковой зажим (без алюмінієвого кронштейна) нові 2шт - RCI SCw-512 - 40грн/шт. в) металеві підвісні - 16грн/шт Бандажна лєнта: 20x07 50м (нержавійка) - 3бухт - 650грн/шт Скрепи (нержавійка) - 100шт - 4грн/шт Крюки під бандажну лєнту CST-08 - 100 шт - 12 грн/шт (при замовленні всієї бандажки і скреп ціна значно нижча) Траверси (кріплення на стовб) - 27грн/комплект. В комплект входить: - шпилька оцинкована М8 - 67см - траверса - 42см (при розмірі траверси 50см – 31грн/комплект) - гайка - 2шт. - шайба - 2шт Клієнтські натяжні зажими на FTTH: FST - 11 грн/шт Crosver ASF (аналог, пластикова вставка) - 10 грн/шт Наявність і кількість уточнюйте. При потребі скидаю фото в Л.С.
  8. Rico3110

    Продам sfp:3km,10km,20km,40km,80km,10g,pon sfp

    SFP: 1) 3km 1.25gb SC (б/у) - 1310; 1550 - 125грн/шт (нові різні фірми 175грн/шт) 20km 1.25gb SC (б/у) - 1310; 1550 - 185грн/шт( з DDM - 280грн/шт) 40km 1.25gb SC - 2шт-1550 - 350грн/шт 120km 1.25gb LC (одноволоконні) - 2шт-1490 - 800грн/шт 10G 10km LC-LC (двохволоконні) - 10шт - 60$/пара 2) 10км 1.25gb LC (б/у) (одноволоконні) - 3шт-1490 - 130грн/шт SFP модуля GBIC, GSX+ (850nm) двохволоконні, та одноволоконні SFP - RJ45, 1Gb - 100шт - 535грн/шт 3) б/у GEPON/EPON SFP Foxgate,Step4Net - 650грн/шт нові Picotel EPON OLT SFP PX20++ - 1100грн/шт нові GEPON SFP Foxgate C++ 20SC – 1100грн/шт Наявність та кількість перед замовленням уточнювати.
  9. Коммутатори: Коммутатори: - нові OLT BDCOM:б/у 3310B/3310С/P3608-2TE/P3616-2TE - комутатор D-Link DES3200-28F/C1 - 13шт - 5500грн/шт - комутатор D-Link DES3200-28F/А1 - 1шт - 5000грн/шт - комутатор D-Link DES3028 - 1500грн/шт - комутатор D-Link DES3828 - 1шт - 1650грн/шт - комутатор D-Link DES3528 - 1шт - 1650грн/шт - комутатор D-Link DES3526 - 50шт - 1550грн/шт - комутатор D-Link DES1252 - 2500грн/шт - модуль Dem-301g - 2шт - 400грн/шт - комутатор D-Link DES1228me B1 - 1шт - 1900грн/шт - комутатор D-Link DES1228me B1 - 1шт (27,28 биті порти) - 1500грн/шт - комутатор D-Link DES3200 28/А1 - 2150грн/шт - комутатор D-Link DES3200 26/А1 - 1950грн/шт - комутатор D-Link DES3200 26/С1 - 1шт - 2400грн/шт комутатор D-Link DES3200 10/A1 - 1шт - 1650грн/шт (+1шт з одним битим портом 100мгб - 1450грн) - комутатор D-Link DES3200 10/С1 - 12шт - 2100грн/шт - комутатор D-Link DGS3200 10/B1 - 1шт - 1850грн/шт - комутатор D-Link DGS3100 24TG - 4800грн/шт - комутатор D-Link DGS-3627G - 6200грн/шт (+1шт (без верхньої кришки) - 5000грн) - комутатор D-Link DGS-3120 24SC B1 - 1шт - 12000грн/шт - комутатор D-Link DGS-1510-28 - 1шт - 6500грн/шт - комутатор D-Link DGS-3620-28TC - 1шт - 28000грн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Edge-Core ES3510MA - 1275грн/шт - коммутатор Edge-core ECS4510-28F - 1шт - 9800грн/шт - коммутатор Edge-core ECS4120-28F - 1шт - 11300грн/шт - коммутатор Edge-core ES3510-28T - 1600грн/шт (+1шт (8битих портів 100мгб в одному слоті) - 900грн) - коммутатор Edge-core ES3528М - 1650грн/шт - коммутатор Edge-Core ES3526XA - 1400грн - коммутатор Edge-Core ES4612 - 3600грн/шт - коммутатор Foxgate S-6024-S2L2 (24порти 10/100Mbps, 2 порти GEthernet і 2порти 1000Mbps SFP) - 1шт - 1000грн - коммутатор Tp-link Tl-SG3210 (8 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбит/с),2 x SFP Gigabit) - 1шт - 1300грн ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - комутатор ZyXEL ES-3124f (Managed L4 Gigabit Fibre Network Switch 24-100mb SFP + 4Gig SFP) – 175$/шт; - комутатор ZyXEL ES-3124-4F - 3шт - 1500грн/шт - комутатор ZyXEL ES-2024А - 2шт - 1200грн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Alcatel 6224U – 175$/шт; - коммутатор Alcatel OmniStack ОS 6250-24М - 1550грн/шт - коммутатор Alcatel OmniStack 6224 - 1500грн/шт - коммутатор Alcatel-Lucent OmniSwitch 6850-U24X 2xБП - 14000грн/шт ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор НР2510-24G - 2400грн/шт - коммутатор НР2510-48 - 70$/шт - коммутатор НР2610-48 - 2250грн/шт - коммутатор НР2620-48 - 3100грн/шт - коммутатор НР2810-24G - 75$/шт - коммутатор НР2810-48G - 4000рн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Linksys SRW224G4 - 1400грн/шт (+1шт (3битих порти 100мгб в одному слоті) - 900грн) ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Netgear GSM7212 - 140$/шт - коммутатор Netgear ProSafe M5300-28GF3 - 600$ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор ZTE ZXR10 2928 - 1500грн/шт - коммутатор ZTE ZXR10 2920 (з сфп модулями) - 1300грн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Huawei S2326TP - 1500 грн/шт ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор Dell 3548 - 65$/шт - коммутатор Dell N3024F - 600$/шт - коммутатор 10Gb*4 SFP+ Dell N7024F - 680$ - коммутатор Dell Networking N3024F, L3, 24x 1GbE SFP + 2x 10GbE SFP - 600$ ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- - коммутатор CISCO N3K-C3064PQ-10GE - коммутатор CISCO 3560G-24-PS-S - 190$ - коммутатор CISCO 3560G-48-PS-S - 250$ - коммутатор CISCO WS-C3750G-48TS-E V04 - 5000грн/шт - коммутатор CISCO WS-C4948-10GE-S Catalyst 4948-10GE 48 Port Switch - 350$ (з модулями) - Juniper mx80 - 5000$ По наявності, ціні та кількості уточнювати в Л.С.
  10. Rico3110

    Продам sfp:3km,10km,20km,40km,80km,10g,pon sfp

    в л.с.
×