Перейти до

Wi-Fi Раздать легально в небольшом городе


Рекомендованные сообщения

Доброго дня.

Підскажіть хто небуть!

У мене така ситуація: із свого старого пк зробив сервер, купив точку (TP-LINK WA601G з езернет живленням), Антену(D-Link ANT24-0800) і кооксіал (D-Link ANT24-CB09N) Поставив серверний windows 2003 року, та через TrafInspektor підключив трьох знайомих і беру з них плату відповідно до наданого кожному трафіку, сам я обслуговуюсь на контрактній основі в Укртелекомі за тарифом ,"ОГО!Ультра" 24 Мбіт/сек 200 грн. Ніби й непогано оскільки оплачую собі інтернет та надаю його людям, також ще є бажаючі підключитись. Для цього мені довидеться збільшувати покриття (для цього все є, я навіть перевіряв якість з’єднання),але хоча я й живу в невеликому містечку, всеж укрчастотнагляд може завітати (тимбільше що при збільшені покриття - сигнал скоріш всього дістане до центра, і тоді точно мою мережу помітять), а це довольно стрьомно (впринципі в укртелекомі працює мій батько: тому всіх працівників які мають відношення до інтернету я добре знаю). Тому боюсь укрчастотнагляд бо незнаю що їм сказати та як повестись при нашій зустрічі (я чув що можна ставити антену для власного користування і це незабороняється, а як тільки окуплю обладнання постараюсь легалізувати) Тож підскажіть як поводитись з укрчастотнаглядом в даній ситуації та в що мені обійдеться легалізація!

Велике спасибі за коментарі:)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

як поводитись з укрчастотнаглядом в даній ситуації та в що мені обійдеться легалізація!

скажіть, що у вас блати в УТ і нехай йдуть на.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я от що подумав, чув що деякі владєльци радіотелефонів для більшого радіуса дії виставляють антени на кришу і за це платять комунальщикам (якщо спальний район) і укрчастотнагляду чи укртелекому. Так може й мені попробувати, тим більше що комунальщики відпадають бо я живу в часному домі. Буде дешево й сердито.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

За конфіскацію я недуже переживаю. А от якшо підключу людей і нет пропаде, от це буде тупо (клієнти покупляють точки а потім куда їх подіти).

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Доброго дня.

Підскажіть хто небуть!

У мене така ситуація: із свого старого пк зробив сервер, купив точку (TP-LINK WA601G з езернет живленням), Антену(D-Link ANT24-0800) і кооксіал (D-Link ANT24-CB09N) Поставив серверний windows 2003 року, та через TrafInspektor підключив трьох знайомих і беру з них плату відповідно до наданого кожному трафіку, сам я обслуговуюсь на контрактній основі в Укртелекомі за тарифом ,"ОГО!Ультра" 24 Мбіт/сек 200 грн. Ніби й непогано оскільки оплачую собі інтернет та надаю його людям, також ще є бажаючі підключитись. Для цього мені довидеться збільшувати покриття (для цього все є, я навіть перевіряв якість з’єднання),але хоча я й живу в невеликому містечку, всеж укрчастотнагляд може завітати (тимбільше що при збільшені покриття - сигнал скоріш всього дістане до центра, і тоді точно мою мережу помітять), а це довольно стрьомно (впринципі в укртелекомі працює мій батько: тому всіх працівників які мають відношення до інтернету я добре знаю). Тому боюсь укрчастотнагляд бо незнаю що їм сказати та як повестись при нашій зустрічі (я чув що можна ставити антену для власного користування і це незабороняється, а як тільки окуплю обладнання постараюсь легалізувати) Тож підскажіть як поводитись з укрчастотнаглядом в даній ситуації та в що мені обійдеться легалізація!

Веике спасибі за коментарі:lol:

 

 

звони 0933152327 Вячеслав. поделимся лицензией!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

Доброго дня.

Підскажіть хто небуть!

У мене така ситуація: із свого старого пк зробив сервер, купив точку (TP-LINK WA601G з езернет живленням), Антену(D-Link ANT24-0800) і кооксіал (D-Link ANT24-CB09N) Поставив серверний windows 2003 року, та через TrafInspektor підключив трьох знайомих і беру з них плату відповідно до наданого кожному трафіку, сам я обслуговуюсь на контрактній основі в Укртелекомі за тарифом ,"ОГО!Ультра" 24 Мбіт/сек 200 грн. Ніби й непогано оскільки оплачую собі інтернет та надаю його людям, також ще є бажаючі підключитись. Для цього мені довидеться збільшувати покриття (для цього все є, я навіть перевіряв якість з’єднання),але хоча я й живу в невеликому містечку, всеж укрчастотнагляд може завітати (тимбільше що при збільшені покриття - сигнал скоріш всього дістане до центра, і тоді точно мою мережу помітять), а це довольно стрьомно (впринципі в укртелекомі працює мій батько: тому всіх працівників які мають відношення до інтернету я добре знаю). Тому боюсь укрчастотнагляд бо незнаю що їм сказати та як повестись при нашій зустрічі (я чув що можна ставити антену для власного користування і це незабороняється, а як тільки окуплю обладнання постараюсь легалізувати) Тож підскажіть як поводитись з укрчастотнаглядом в даній ситуації та в що мені обійдеться легалізація!

Велике спасибі за коментарі:)

Честно из того что уже увидел и чем буду заниматься. Легально ты не поднимиш радио если будеш работать ради нескольких человек. Я тоже поначалу думал, что подниму так тихонько, буду раздавать, а как соберу денег подниму лицензию. Так вот в те времена мне думалось хватит человек 15-20. когда я все продумал то уже мне надо не меньше 30 человек и это количество только ради того, чтобы я конкретно задумался над работой. Так что вот так. В нашей стране если связываться с государством - готовь карман с деньгами))))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Чтож, спасибо за совет! Но даже незнаю, деньги то нужны немалые и нетолько на легализацыю но и на обородывание. Да, вопрос ещо - хоть примерно сколько обойдётся разрешение поставщика услуг?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Чтож, спасибо за совет! Но даже незнаю, деньги то нужны немалые и нетолько на легализацыю но и на обородывание. Да, вопрос ещо - хоть примерно сколько обойдётся разрешение поставщика услуг?

Во-первых, большая просьба посетить вот этот топик и потом задуматься!

Во-вторых, какой часный дом?

В-третьих и всех остальный случаях -> google, wikipedia, а ж только потом local.com.ua, nag, и т.п.

 

P.S. на раздумие, у меня на направленую антенну из окна ловится порядка 50 точек, точно не счетал в 2.4)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мы поможем Вам получить Выводов ЕМС и Разрешений Частотнадзора (как на лицензированные, так и на технологические каналы связи) в кротчайшие сроки.

Обращайтесь тел. 063-233-22-42 (work_ems@meta.ua)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...