Перейти до

Wi-fi міст 300метрів 50 Мбіт


Рекомендованные сообщения

ГГггг..., та мені не шкода, нехай, я ще й можу щось покрепче налить...Кхе-Кхе :lol:

А от за рахунок nanostation так виявилось що в Києві наразі купити їх нереально, знайшов тільки nanostation М2 в Харкові))))

Вирішили поки обмежитись точкою TL-WA501G і будем тестить)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

эмм а ежели есть дома между то куда лутьше витой с тросом кинуть)на крайняк запитать свич посередке) хотя на норм медяхе 200 метров рабоатет на 100 мбитах без повторителя

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

эмм а ежели есть дома между то куда лутьше витой с тросом кинуть)на крайняк запитать свич посередке) хотя на норм медяхе 200 метров рабоатет на 100 мбитах без повторителя

 

написано же только по вай фай и точка.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

і так була куплена TL-WA500G

тест проводиться на дір-320 (прошитий під ддврт) і на TL-WA501G

спочатку хочу пробнути на малій відстані

і так поїхали:

роутер 1 (длинк дір-320) на ньому підключений інетернет через ван інтерфейс

мета на цьому роутері для режиму вай фай поставити режим точка доступа а на TL-WA500G режим репітера ( щоб він копіював сигнал з роутера і роздавав по вай фай і лан (на один порт)

настройки поставлені наступні (дивитись в прикріплених скрінах)

іп длінка 192.168.1.1

TL-WA500G 192.168.1.254

 

при таких настройках на TL-WA500G зразу пропадає вай фай мережа від TL-WA500G (не показуеться в ноутбуці при пошуці)

коли підключений до длинка пінгую 192.168.1.254 нуль реакції, коли до TL-WA500G і пінгую маршутизатор аналогічно

пробував і на TL-WA500G ставити точка доступу (кліент ) теж нуль реакції

на TL-WA500G я воодив мак маршутизатора ( а тут питання якщо я на маршутизаторі заміняв мак бо цього требує провайдер інтернету) то тут теж заміняти ? (пробував і так і так але теж не працювало)

підскажіть щось з цього приводу

post-16424-074930700 1288554492_thumb.jpg

post-16424-054688400 1288554603_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

почему купил 500, а не 501? насколько я знаю именно 501 чувствительный к слабому сигналу wink.gif

попробуй сделать имя сети (SSID) без пробелов, включить на длинке режим G ( у тебя Только B ), подключить сначала тплинк как клиент и посмотреть через Site Survey на уровни сигнала, а потом уже репитером выставить ... ну и NAT настроить, отключить DHCP на тплинке

http://aoz.com.ua/20...1/26/nat-types/

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

купив 500 випадково, замовляв 501, дали 500, я даж не помітив що це 500, вони абсолютно однакові за винятком напису на передній панелі, приїхав додому побачив що 500, глянув на характеристики все так само, тільки у 500 4Dbi і потужність сигналу 20 а у 501 відповідно 3dbi і 17.Вирішив не міняти.Тим більше точки котшують абсолютно однаково.За поради дякую ща буду пробувати...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

відпишу із детальними скрінами просто зараз в університеті

ось ще пів пари і буду тестити сам уже дождатись не можу =)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вибачаюсь що так пізно кидаю але раніше не мав змоги скинути результати експериментів

отож приступим

D-LINK DIR-320 я поставив в режим точки доступу як на скріні А назвав forsage, TP-LINK настроїв в режим точки клієнта (скрін В) для точки доступу (якою є D-LINK DIR-320) в конфігурації настройки клієнта прописав назву точки до якої конекчуся або потрібно було б прописати мак точки доступа в дамному випадку для прикладу мак адрес D-LINK DIR-320(але на прошивці dd-wrt якщо замінити мак на роутері то в точці (в даному випадку на TP-LINK) потрібно було б вписувати мак той що замінений, мак перевірити можна також на вкладці статус наприклад як на скріні С)

 

P.S щоб на длинк не заходили чужі юзери поставив фільтр по маках в нього потрібно додати також мак точки бо іначе не законектиться вона до длінка, 2-ге пароль на вай фай мережу не ставити бо теж не законектиться

 

і так як же перевірити чи законектився TP-LINK до D-LINK DIR-320 а це оказується дуже просто повертаемся до скріна С і там в статусі показує мак адреса законекчені до роутера (обведений адрес це адрес TP-LINK)

тобто я розумію що связь між ними є(в цьому режимі вай фай мережа на TP-LINK не бачиться) тобто я можу мати мережу тільки по лан

тестую по лан:

підключився до TP-LINK по лан пробую пінгувати роутер реакції нема, в інет теж не пускає, в чому проблема?

ип TP-LINK 192.168.1.254

ип Д-LINK 192.168.1.1

напевно потрібно настроїти іп на TP-LINK скрін D

а можливо на длінку включити функцію не в мосте (що робить вона незнаю) як на скріні Е.

що порекомендуєте зробити ?

post-16424-049943700 1288644376_thumb.jpg

post-16424-031995100 1288644500_thumb.jpg

post-16424-068691700 1288645074_thumb.jpg

post-16424-082565000 1288645371_thumb.jpg

post-16424-007119300 1288645470_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я звичайно ще нуб, але мені здається в роутері різні інтерфейси повинні мати ІР з різних мідмереж, тобто ЛАН і ВАН(Вай-фай)

все детально не читав, але це перше, що кинулось в очі

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я звичайно ще нуб, але мені здається в роутері різні інтерфейси повинні мати ІР з різних мідмереж, тобто ЛАН і ВАН(Вай-фай)

все детально не читав, але це перше, що кинулось в очі

на дешевих звичайно ні, а ось на цисковських то там можна як хоч вертіти.

ну в даному випадку нам різні підмережі зовсім не потрібні це точно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

і так нові подвиги =)

поставив основий шлюз на маруштизаторі (скрін 1 ) тепер коли підключусь до длінк то можу зразу зайти на тп -линк і т д тобто пінгується і все ок,а от коли заходжу на тп линк через лан(бо вф ж не показується коли клиент-точка ) на компі на сетву плату

ставлю скрін 2 і 3 пробував і так і так але длинк не пігнується ((((

можливо якось виствити дхсп на тп-линк скрин 4 ?

ну проблема тепер точно у виставленні іп точки доступу або ще у виставленні отого іп (скрін Е попередне повідомлення)

що порадите далі зробити ?

post-16424-007329800 1288652315_thumb.jpg

post-16424-004691400 1288652323_thumb.jpg

post-16424-061260900 1288652331_thumb.jpg

post-16424-094163200 1288652549_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

тобі однозначно треба ковиряти тп-лінк в плані адрес. Переглянь уважно всі настройки

Не можу нічого конкретного сказати, бо не зовсім шарю схеми)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на 2 интерфейсах роутера не должно быть ИП с одной подсети

от і я його до того пробую підштовхнути, але він каже:

"ну в даному випадку нам різні підмережі зовсім не потрібні це точно."

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

все проблема вирішена

не конектилось із тп лінка на длік ізза конфлікту мак адрес бо на длінку поставив мак адрес однаковий на вай фай і на лан

велике дякую всім учасникам даної теми, особливо toshik86 за допомогу за межами форуму

якщо потрбіно будуть скріни чи тому подобне пишіть тут або в асю 140076

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...

При засраному ефірі в києві nano m2 loco не витримують і в них різко падає ccq, з часом прийшлось повністю перейти на nano m2

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...