Перейти до

Wi-fi міст 300метрів 50 Мбіт


Рекомендованные сообщения

Перелопативши масу постів вирішив створити свій. Ситуація наче схожа з іншими, і водночас різна а також безпрецедентна тим що досвід у справі 0-ий. Виручає тільки багатодневна підготовка на форумах. Тому сподівають тільки на вас – на спеціалістів. І так маємо 2 будинки, між ними 200-250м прямої видимості без перепон. ЗАДАЧА: забезпечити конект по Wi-fi і передавати інет на скорості 100Мбіт. Так як це нереально, як я вже зрозумів, хотілось би чим побільше(30-40Мбіт було б цілком достатньо). Вирішено було будувати мережу на технології n-формата, так щоб з роутера інет приходив на роутер і з нього роздавався по вафлі на інші компи,. На даний момент маю маршрутизатор D-link dir 615 і основу будувати треба на ньому, а також бюджет в 1500грн. Вирішено до нього взяти:

- 2шт. Quantum Parabolic 27 .(400+400=800грн)

- 1шт D-link dir 615(400грн)

- кабеля шоб все це зєднати.(роутер-антенка, точка-антенка).(?грн)

Питання стоїть в наступному:

- 1) Чи буде досягнута таким шляхом бажана швидкість?Якщо ні, яке обладнання можна використати?

- 2) Чи можна буде зєднати 2 роутери в режимі моста, і як це зробити, причому так щоб з першого роутера можна було розтавати на ще один комп?

- 3)Яку антенку краще брати для даної відстані Quantum Parabolic 27 чи Quantum Parabolic 17?? http://www.technotrade.com.ua/Products/quantum-parabolic-27.php ________http://www.technotrade.com.ua/Products/quantum-parabolic-17.php , в 17 приваблюють розміри, бо я незнаю як притулити антену 71х103 см. Чи може взагалі використати панельну антену??

- 5)підкиньте по мірі можливості ссилок на потрібні прошивки і мануали по настройці і т д так як таке практикую вперше з мостом і напрямленими антенами

- 6)чи реально організувати таку схему як на даному рисунку... :rolleyes:

Думаю моя тема буде корисна багатьом зацікавленим в даному питанні.Дякую. :)

post-16424-077083100 1288041413_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на 250 метров будут работать любые точки доступа со штатными антеннами, которые можно расположить за стеклом ваших квартир...

их можно условно разделить на такие расстояния :

антенны с усилением 27 dBi ставятся на расстояние более 15 км, 24 dBi от 10 до 15, 17 dBi от 5 до 10 км ...

я бы поставил DIR-615 со штатной антенной на передачу и на прием TPLink TL-WA501G с такой же штатной антенной, потому как реальной разницы в скорости особо не заметите в стандартах N и G.

post-13300-068544800 1288070992_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2) Чи можна буде зєднати 2 роутери в режимі моста, і як це зробити, причому так щоб з першого роутера можна було розтавати на ще один комп?

можна, ставиш перший АР WDS, другий Station WDS. Якщо не витягує - без WDS. В обох апаратах - режим bridge (не router!). З домашнього компа побачиш перший, бо він АР! А на рахунок швидкості... є в мене лінк bullet2+27dBi + canyon CNP514+enhanced small antenna = 100 м = більше 1,6 мегабайта в секунду не було (13 мбс). Канал чистий. forced G. Каньйон не підтримує стейшен ВДС, може так би більше пішло.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

поставь 2 шт. NanoBridge M5 и прокачаешь около 80 мбит. В бюджет должен уложиться.

нанобриджи на 300 метров? о_0

если нужен скоросной линк поставте 2 nanostation 5m loco и будет вам много счастья!

если же хотите с этого линка ещё и клиентов подключить в 2.4 то лепите на длинках....позже все равно поставите что-то из UBNT и забудете)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Unikalen выбирай сам : http://ntema.3n.com....69&show_all=yes

я бы порекомендовал 2 х LocoM2 http://ntema.3n.com....productID=28153

Или если бюджет меньший , то 2 х Encore ENHWI-2AN3 http://www.sokol.ua/encore-enhwi-2an3/p59575/ http://www.encore-usa.com/ua/product/ENHWI-2AN3

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

какие микротики, какие нанобриджи ... народ, вы меня пугаете ... расстояние то всего 250 метров у него, а длинк 615 уже куплен ...

поставить на приеме нужно только точку доступа в режим WDS (если есть таковой на длинке) или Repeater и будет счастье за малые деньги ...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я длинками давно не пользуюсь, поэтому как они сейчас себя ведут не знаю, но я бы их не купил. можно и mikrotik но он в настройке сложней, Ubiquiti намного проще, а AirWire вообще не нужно настраивать. Я в данной ситуации за Ubiquiti

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

toshik86, я бы не удивился, если бы кто-то ссылку на Wimax сбросил )) Чтобы пропиарить данную радость ))) А то уже все прорекламировали.

Мда... 27 дб на 250 метров.. Это кто Вам такое посоветовал? Мракобесие какое-то..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

дивлячись по відповідях думаю поставити дві http://ntema.3n.com.ua/index.php?productID=28153

одна на прийом друга на віддачу.

Як я це розумію там звідки ми хочем віддавати інет ми впихаєм кабель з інтернетом (RG45) в nanostation LocoM2

на другому кінці(через 250 метрів) ми ставим теж nanostation LocoM2 в ню теж впихаєм (RG45) який уже буде ідти до маршутизатора в WAN інтерфейс

тоді ми в маршутизаторі настроюєм WAN інтерфейс( ip який дав провайдер і т д) і ми на маршутизаторі маємо інтернет.

Тепер питання:

1) чи правильно я все поняв?

2) яка буде скорість ?

3) стосовно настройки антен: тут же не все так просто що купив дві антенки і направив одна на одну. Як потрібно буде настроювати антени щоб було так я як зрозумів.

4) стосовно виставлення антен: просто направити одна на одну? чи потрібно так як параболічну антену виставляти з великою точністю ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1) Так , якщо все вірно настроїти .

2) До 150МБит

3,4)Так , кут поляризації 60 градусів

1) а у nanostation LocoM2 є веб інтерфейс для настройки? і які параметри потрібно виставити на обох антенках?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
а у nanostation LocoM2 є веб інтерфейс для настройки?

Да есть.

Возьмите Ubiquiti NanoStation5 loco вдруг 2.4 забит другими.

http://asp24.com.ua/ubiquiti/ubiquiti-nanostation5-loco/

 

для прикладу перша антенка стоїть на 2-му етажі 2-га на 8-му відстань 250 метрів то тоді як ?

есть такие штуки http://asp24.com.ua/ubiquiti/ubiquiti-nanostation-mount/

 

Не знаю какой веб интерфейс на nanostation LocoM2, но думаю такой же http://asp24.com.ua/obzor/ubiquiti-stattji/nanostation5-web-interfeis-1/

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як я це розумію там звідки ми хочем віддавати інет ми впихаєм кабель з інтернетом (RG45) в nanostation LocoM2

на другому кінці(через 250 метрів) ми ставим теж nanostation LocoM2 в ню теж впихаєм (RG45) який уже буде ідти до маршутизатора в WAN інтерфейс

тоді ми в маршутизаторі настроюєм WAN інтерфейс( ip який дав провайдер і т д) і ми на маршутизаторі маємо інтернет.

які параметри потрібно виставити на обох антенках (в веб інтерфейсі ) щоб потім мати в результаті вище описане?

ну режим моста чи щось подібне ? опишіть подетальніше. Дякую

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

nanostation LocoM2 в ню теж впихаєм (RG45) який уже буде ідти до маршутизатора в WAN інтерфейс

я не пойму, у вас денег много на оборудование или электричества для работы точки доступа и еще маршрутизатора в двух квартирах?

маршрутизатор (он же роутер по англ) делает свою внутреннюю подсеть, чтобы не видно было её из интернета ... зачем вам делать одну подсеть длинком 615-ым, а потом вторую еще маршрутизатором у клиента, к которому будет передаваться интернет?

 

конечно можно начать и сделать это через задницу, ввалив кучу бабла фиг знает для чего ...

1)да, можно купить локо м2 на передачу от длинка 615-го, поставить локо м2 на прием, поставить после локо на приеме в WAN еще один маршрутизатор и только потом подключить проводом компьютер и ноутбук по вай-фаю ...

2)а можно поставить уже имеющийся dlink 615 в режим Access Point и купить точку доступа типа TL-WA501G, которая будет работать в режиме Repeater-а (повторителя). Почему именно тплинк 501? Потому как именно у этой точки хорошая чувствительность на прием сигнала (256K: -105dBm@8% PER). Из тплинка проводом подключить компьютер, а по вай-фаю от повторителя ноутбук.

У меня такой же тплинк 501 работает повторителем на расстоянии 600 м от роутера и проблем нет. Прокачка порядка 3 мбайт (3x8=24 мбита) с провайдерского FTP.

Видно разницу? В первом варианте вы тратите около 1300 грн за два локо м2 + еще один маршрутизатор типа DIR-615 за минимальные 350 грн, итого 1650 грн

Во втором варианте всего 250-300 грн и меньше головной боли с поиском оборудования ubiquiti в вашем городе + настроек WAN и LAN интерфейсов.

2) До 150МБит

какие 150 мбит? если там скорость порта LAN 100 мбит. Опять таки, может до 60 мбит и сделают прокачку локо м2, но увы - маршрутизатор на приеме обрежет на вай-фае скорость своей максимальной пропускной способностью теми же реальными 24 mbps.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

+ еще один маршрутизатор типа DIR-615

никто не говорил что в двух квартирах будет еще один 615-й он будет только на приейоме

\\----------------------

какие 150 мбит? если там скорость порта LAN 100 мбит. Опять таки, может до 60 мбит и сделают прокачку локо м2, но увы - маршрутизатор на приеме обрежет на вай-фае скорость своей максимальной пропускной способностью теми же реальными 24 mbps.

\\----------------------------

так если оно проходит з первой квартири в вторую на скорости 100 мбит (хотя лан на скоко я знаю дает до 1000 мегабит) сама нано передает по 150 мбит (как написано в инструкции) пусть будет 100 мбит

тогда на выходе (при входе в ван порт маршутизатора оно будет давать теоретически 100 мбит причем тут врежет до 24 mbps ето оно б врезало если б два маршутизатора по вай фай соединял в режиме моста без нано

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я свое мнение высказал, реальную пропускную способность озвучил не по теории, а там хоть радиорелейки ставьте на 250 метров, чтоб вас быстрее частотники засекли laugh.gif

никто не говорил что в двух квартирах будет еще один 615-й он будет только на приейоме

он должен стоять в первой квартире, куда заходит витая пара от провайдера и делать внутреннюю подсеть типа 192.168.1.х, но не во второй, куда будет передаваться интернет

 

да и к тому же, самое главное не озвучили, какую скорость предоставляет интернет-провайдер? это подключение через freshtel? blink.gif

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

та ні озвучили))) на картинці замальовано 100мбіт, провайдер дає реальних 100...

А хіба будуть частотники палить тих нещасних 2.4Ггц??????

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...