Перейти до

Скільки коштує 2,4Гц ліцензія?


Рекомендованные сообщения

Ну впринципі так, це логічно. Мдя.. не все так мило і чудово, гармонійне вимелювання грошей за папірці дуже притупляє бажання починанти самому все без зовнішніх інвестицій.

 

 

п.с. В Укртелекома брати канал інтернету по оптиці, це реальність чи міф?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Реальність, але якщо тебе так розхвилювала сума грошей за ліцензіїї, то краще тобі не чути су :( му за канал від УТ.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну я це ы припускав :(

Не те що розхвилювала, просто багато людей різну інформацію казали, яка досить відрізнялася і в цінах і в кількості "бумажок-документів", а тепер зате бачу реальну картину.

Просто якщо бачити реальну віддачу від справи, тоді це не гроші. Але от справу не почнеш, не маючи легалізації...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А БС в чому оцінюється... не залежить від кількості обладнання..? Може бути 3 антени + мікротік , - і це буде рахуватись одною БС?... а якщо через 2км поставити антену направлену , яка буде ловити сигнал з перших... то це вже буде рахуватись другою БС ?

 

 

В Телеконе 10 000 грн лицензия.

Це разом з оплатою ліцензії на радіочастоту і ліцензії виду діяльності? 3700 +4250 + їхні послуги(2050грн) = 10к. Вірно?

нет!!!за услуги они берут по 6 тысяч за каждую лицензию!!!

 

мы получали сами!если изучить все мануалы по получению лицензии,то никаких проблем нет!на сайте все полностью описанно!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну заради економії 6к гривень варто вивчити самому все, що потрібно для цього.

 

Підкажіть на рахунок дозволу про використання обладнання, - хто його видаЄ все ж таки? і яка його більш точна ціна...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

І все таки, якщо я буду роздавати інтернет по радіо - ліцензію на вид діяльності мені не потрібно.

 

п.с. а от про дозвіл на викрочистання обладнання так і не роз"яснив ніде.(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
І все таки, якщо я буду роздавати інтернет по радіо - ліцензію на вид діяльності мені не потрібно.
є таке мудре народне прислів'я: "Дурний думкою радіє" :( Без образ... :(
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Усі приклади в законі про РЧР. Там сказано приблизно так: якщо РЧР потрібен для технологічних потреб, то не ліцензуєм, а якщо з метою надавання послуг - ліцензуєм і тільки при наявності відповідної ліцензії на сам вид діяльності.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Краще наведіть приклади. Або порадьте так воно є насправді чи ні... :(

наводимо приклад де э все!!!

www.ucrf.gov.ua

www.nkrz.gov.ua

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якби я вже і скидав щось, то принаймні таку ссилку http://www.nkrz.gov.ua/uk/1216196124/1216196165/

А не просто посилання на сайт, де можна загубитись.

 

Саме тому я тут і питаю про деталі реєстрацій, і т.д. Щоб відписали чи навели приклади люди, які з цим стикались, і перевірили на практиці і на власні очі побачили що , як і куди...

Написано на сайті багато може бути, якщо до них (УДЦР) звониш - можуть багато говорити, але в дійсності все трохи може відрізнятись... ніхто не забув в якій країні ми живемо, де все різко міняється, і переузаконюється.

 

Тому мені потрібна допомога "очєвідцев". :(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...