Перейти до

RouterOS загрузка ЦП


Рекомендованные сообщения

Всім привіт!

Така проблема:

Є сервер Інтел Е5200 2,5 ГЦ, 1 Гб ДДР2, мережева Інтел ПРО100ГТ ПСІ. ОС РоутерОС 3.2 !

Нагрузка в час пік близько 100 Мбіт/с у дві сторони, і 130 пппое . До недавна процесор загружався максимум до 45%. Але чомусь одного дня нагрузка ЦП збільшилась до 75% почали вилітати пакети.

Сервер не перегрівається - перевіряв ! Одного разу виключив виключив інтернет викинув всі зєднання, тобто щоб небігав ніякий трафік і нагрузка ЦП пригала в районі 25%!

Тепер просто незнаю що ще робити, в чому може бути проблема!

Всім дякую наперед!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Перезагружати пробував?? Якщо ні то який аптайм? Є якісь графіки з моніторингу?? Можна спробувати розшифрувати support.rif

перезагружав звичайно, і графіки тоже всі виключив! support.rif - як його розшифрувати, і шо воно може дати нам ???

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

pps то сколько, правил может много, шейпера?

PPC в районі 20000! шейпера тільки ті що з білінгу тобто юзерів, але іх не побільшало до того як таке почалось !!!

Але я ж казав що без нагрузки також система грузиться до 25%

 

Точно 75% загрузка была ??? Сколько ядер CPU в системе ?

 

Вчора навіть більше було! Е5200 2,5ГЦ 2 ядра

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

pps то сколько, правил может много, шейпера?

PPC в районі 20000! шейпера тільки ті що з білінгу тобто юзерів, але іх не побільшало до того як таке почалось !!!

Але я ж казав що без нагрузки також система грузиться до 25%

 

Точно 75% загрузка была ??? Сколько ядер CPU в системе ?

 

Вчора навіть більше було! Е5200 2,5ГЦ 2 ядра

Я бы рекомендовал поставить нормальную версию микротика , перейти на версию 5rc , соответсвенно прийдется купить лицензию , почему ? 99.9% ваш трафик упирается в произодительность ОДНОГО ядра , при этом второе ядро не загруженно . Подобная хрень была и у меня , после перехода на пятерку и оптимизации загрузки по процам , я получил прирост производительности 70-80% и более предсказуемый роутер :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

pps то сколько, правил может много, шейпера?

PPC в районі 20000! шейпера тільки ті що з білінгу тобто юзерів, але іх не побільшало до того як таке почалось !!!

Але я ж казав що без нагрузки також система грузиться до 25%

 

Точно 75% загрузка была ??? Сколько ядер CPU в системе ?

 

Вчора навіть більше було! Е5200 2,5ГЦ 2 ядра

Я бы рекомендовал поставить нормальную версию микротика , перейти на версию 5rc , соответсвенно прийдется купить лицензию , почему ? 99.9% ваш трафик упирается в произодительность ОДНОГО ядра , при этом второе ядро не загруженно . Подобная хрень была и у меня , после перехода на пятерку и оптимизации загрузки по процам , я получил прирост производительности 70-80% и более предсказуемый роутер :)

Я в курсі що загружається одне ядро, але цього було повністю достатньо! Купити ліцензію класно було б, я над цим вже думав, але по фнансам дуже тяжко )))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Проблема вирішена! Вся проблема була в пакеті User-manager, недавно я перший раз за весь час роботи зайшов на Веб, і думаю шо він активувався і почав нагружати систему! Після того як його виключили все стало на свої місця!

Проблему вирішив супер-пупер-дупер адмін ТОТОРО, за шо йому і дякуємо !!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Проблема вирішена! Вся проблема була в пакеті User-manager, недавно я перший раз за весь час роботи зайшов на Веб, і думаю шо він активувався і почав нагружати систему! Після того як його виключили все стало на свої місця!

Проблему вирішив супер-пупер-дупер адмін ТОТОРО, за шо йому і дякуємо !!!

Да , кто мог знать :) , первый раз такую багу встречаю .... но лично я никогда не ставил на роутер данный пакет (и другие не связанные с l2-l3)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...