Перейти до

Асоциація


Рекомендованные сообщения

Невеликі провайдери є можливість обєднатись в асоціацію чи щось в тому роді.

Задачі:

1. Створення колокейшену.

2. Організація якісного зовнішнього каналу.

3.Вирішення правових питань

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Давно вже таке пропоную тiльки шось нiхто не ведеться.

 

P.S. Мiж нами пiнг 1мс так шо можна подумати.

Адмiнiстратор Ternet'y ми на Новому свiтi i Канадi

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доречi є одна iдейка на рахунок широкого зовнішнього каналу.

 

PS. Про створення колокейшену квікому варто подумати після перегрузки ділайновської циски на цьому та минулому тижні.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это острая необходимость уже сейчас. Но она отнють не будет бесплатной. Для решения юридических вопросов неоходимо платить юристам, содержать офис, кто то должен представлять наши интересы в государственных органах. Это очень дорогое занятие.

Польза будет от этого только если асоциация будет многочисленна.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Колокейшин пропоную зробити не квікомовський а загально тернопільський, без навару на трафіку. ( є істина чим більше тим дешевше)

парітет з тернетом можна зробити вже якщо умови вашого договору не передбачають плати за внутрішній трафік.

 

Зависання Ціски повязано з не першою ДОС атакою на КВІКОМ на цьому і минулому тижні, тільки вот сенсу в них мало, є додаткові канали!. ( принаймі в нас )

 

Асоциацію пропоную зробити тернопільську можливісь помогти юридично є офіс є людей багато буде, а не буде закриєм лавочку.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну і шо ви пропонуєте?

Яке обладнання будете ставити?

Я сам думав над організацією колокейшена в тернополі наразі в мене стоїть наступна технка:

сервак P4 3.0Ghz 2Gb 4*160Gb на контроллері SATA ICP Vortex модель GDT8546RZ

UPS PowerWare 5125 1KVT

дві оптики

А шо у вас?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Обладнання можна поставити будь яке. ( точніше на яке вистачить грошей, і розуму)

Пропонуємо зробити колокейшен законектити туда купу людей яких цікавить порівняно не дорогий інтет, пробити якісний і недорогий канал, ну і звичайно обмін трафіком Тернопільським.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Обладнання можна поставити будь яке. ( точніше на яке вистачить грошей, і розуму)

Пропонуємо зробити колокейшен законектити туда купу людей яких цікавить порівняно не дорогий інтет, пробити якісний і недорогий канал, ну і звичайно обмін трафіком Тернопільським.

ну в мене є таке а далі шо робимо?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поперше можна прокинути 100М до Укртелекома, а далi взяти канал досить дешево майже вiд любого провайдера, пiдключеного до UTC-IX. (http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additio...nternet/ipnode/)

 

Ше треба якесь примiщення i бажано в центрi, бо там сходяться вci телекомунiкацii.

 

2 kvinta: Внутрiшнiй трафiк у нас безкоштовний. Тунель в нас вже один прокинутий на канаду так само можна прокинути мiж нами.

 

P.S. Хтось брав трафiк у УарНет'а? Менi казали шо в них досить дешево i якiсно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Поперше можна прокинути 100М до Укртелекома, а далi взяти канал досить дешево майже вiд любого провайдера, пiдключеного до UTC-IX. (http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additio...nternet/ipnode/)

А Вы уверены что любого , помоиму только к местному прову Вы и сможете подключится , тоесть сделать то что и без укртела Вам под силу.Я этим вопросом интересовался пару лет назад , так было имнно так , может что изменилось ?

Хтось брав трафiк у УарНет'а? Менi казали шо в них досить дешево i якiсно.

Поподробней можно , по чем у них трафик или канал для прова можно взять.

Можно в личку.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Поперше можна прокинути 100М до Укртелекома, а далi взяти канал досить дешево майже вiд любого провайдера, пiдключеного до UTC-IX. (http://www.ukrtelecom.ua/ua/tariff/additio...nternet/ipnode/)

 

Ше треба якесь примiщення i бажано в центрi, бо там сходяться вci телекомунiкацii.

 

2 kvinta: Внутрiшнiй трафiк у нас безкоштовний. Тунель в нас вже один прокинутий на канаду так само можна прокинути мiж нами.

 

P.S. Хтось брав трафiк у УарНет'а? Менi казали шо в них досить дешево i якiсно.

Немаю тіки до укртела точку обміну

наразі усе стоєть на гайовій (це там де алігатор по тій вулиці)

є приміщення біля центру а точніше біля базару

а шо далі?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До Укртелекома вийде але не по тій таблиці шо там розписана.

І звісно не по тій ціні

Уарнет класна кантора ціни в них дорогі на необмежені, але пакетні тарифи дуже низькі. Я на них сидів майже рік, але зараз спригнув бо сервіс в тернополі на нулю.(може й нижче)

Приміщення нафік нада да і де сервак тримати тоже не проблема.

 

Варіант один взяти стоячний сервер і засунути його в кімнату операторів в Укртелеком. Тоді достукатись до нього можна лише або оптикою від телесистем або прокладити виділинки.

 

Другий варіант це одна з високих точок тернополя ( одна з 16 поверхівок ) там можна поставити сейф в який заникати сервак до нього підвести оптику, або виділинку. Відповідно конекти до нього можна буде робити по оптиці по виділенці і ще по радіо.

 

На рахунок канала треба зібратись і порахувати загальну потужність каналів які нам потрібні, то кожен може приступити до пробивання дешевого каналу. ( якщо мені вийде то я зможу забезпечити дуже дешевий транспорт до Киева а там проблем з інетом немає)

 

Да доречі на всіх варіантах що я назвав крутяться всі прови

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
...( якщо мені вийде то я зможу забезпечити дуже дешевий транспорт до Киева а там проблем з інетом немає)

інтересно яким транспортом?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

іде вона і на Київ і на Львів, зроблена була для нафтопроводу орінтуватись по ньому.

обійдеться явно дешевше чим Укртелоеком

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
іде вона і на Київ і на Львів, зроблена була для нафтопроводу орінтуватись по ньому.

обійдеться явно дешевше чим Укртелоеком

ну і до вого звонити за це?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...