Перейти до

Умови співпраці


Рекомендованные сообщения

Моя мережа (всьо мідь) без будь-яких паперів (база клієнтів залишилась близько 40).

На ринку появився легальний провайдер (який має папери на кабельне тв і інет), і який заважає існувати.

В той час появився ще один легальний провайдер (ліц. тільки на вай-фай) і пропонує співпрацювати...

Питання постає на яких умовах? як правильно бути з тим що в мене є, і що я можу вкладати свій труд в їх мережу.

Наразі пропонує моїх клієнтів перепідключити заключити договора (під нього звісно) зі мною теж оформити папери мов я буду під ним їх обслуговувати і прибуток 50 на 50 ділити.

Якщо це кращі умови тоді як це правильно юридично оформити?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

...без будь-яких паперів (база клієнтів залишилась близько 40)...

Якщо це кращі умови тоді як це правильно юридично оформити?

Наверное - лучше устроиться к нему на работу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Легализируйся как провайдер хотя бы! или иди под его, он тебя может скушать наа раз - два, ты нелегален, или делай типа не ты собственник-а все 40 твоих абонов собственники и инициаторы сети! если ты нелегален, то какой ты с ним договор заключишь!? как абонент разве что!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

...без будь-яких паперів (база клієнтів залишилась близько 40)...

Якщо це кращі умови тоді як це правильно юридично оформити?

Наверное - лучше устроиться к нему на работу.

А з абонами які залишились тоді що робити відати просто так ...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Варіант, який Вам запропонували - також не поганий.

фактично Вам запропонували злитись, але Ви "інвестуєте" в спільну справу своїх 40 аб, а він - документи.

Юридично це оформити можна по різному, наприклад - ПП, де ви будете співвласниками з однаковими правами і долями.

Спробуйте подивитись на ситуацію без власних амбіцій. Якщо вдвох Ви зможете мати більше прибутку і активніше розвиватись - то погоджуйтесь!

Варіант з "я буду під ним їх обслуговувати і прибуток 50 на 50 ділити" - також нормальний, але питання, ЩО означає обслуговування? Якщо це означає робити і далі повністю всю роботу самому, а від партнера тільки документи - то треба думати. Хоча так само не такий вже і поганий варіант.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

[А з абонами які залишились тоді що робити відати просто так ...

"слиться" это жаргон и грубо, можно же, сказать что это своеобразная "покупка должности в определенной компании". И Вы продолжаете работать в том же направлении как и раньше, а не идете становиться на учет по трудоустройству.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...