Перейти до

Сайт МВС в офлайн назавжди - ?


Рекомендованные сообщения

Источник http://uareview.com/mvs-offline/

Привожу текст оригинала, читайте внимательно ))

 

 

Історія з DDoS-атаками на офіційний сайт МВС отримала продовження.

Після того, як свою підтримку хакерам висловило всесвітньо-відоме об’єднання “Анонімуси”,

стало зрозуміло, що атаки не припиняться.

Про те, як міністерство буде протидіяти інтернет-злочинцям,

у ексклюзивному інтерв’ю для потралу UaReview

розповів начальник департаменту IT технологій та освоєння космосу МВС Іван Гудзик.

 

- Іван Данилович, як МВС збирається протидіяти атакам хакерів на офіційний сайт?

- Сьогодні на позаплановій нараді було прийнято рішення, згідно з яким, для запобігання хакерських атак на сайт МВС,

буде перекрито доступ з інтернету до нього.

А для того, щоб користувачі й надалі змогли отримувати інформацію про міністерство,

сайт буде розповсюджуватись на компакт-дисках.

Кожен бажаючий за якихось 20 гривень зможе отримати диск із сайтом МВС у будь-якому райвідділі,

показавши паспорт і заповнивши спеціальну форму.

 

- І відколи почне діяти така послуга?

- Буквально завтра ми плануємо провести закупівлю записуючих пристроїв.

Думаю, на днях обладнання вже буде у регіонах.

 

- А хто постачатиме обладнання і диски? Чи проводився тендер?

- Враховуючи складність ситуації і її невідкладність, ми вирішили не проводити тендер,

а закупити усе у фірми яка першою надішле заявку.

Такою фірмою виявилась турецька фірма “Туркампактдиск“, що вже декілька днів успішно працює на ринку.

 

- Чи буде ще якась можливість отримувати інформацію з сайту?

- Я відкрию вам невеликий секрет (змовницьки всміхається), зараз ведуться підготовчі роботи,

і вже за 2-3 місяці сайт МВС почне виходити в друкованому варіанті і розсилатися користувачам поштою!

Друкований варіант буде на сто відсотків захищений від будь-яких хакерських атак. Без перебільшення можу сказати,

що це наше ноу-хау, такого в світі ще ніхто не робив! Нашими здобутками вже зацікавились спецслужби інших країн.

 

- А що буде з іншими сайтами, зокрема з сайтом президента?

- До кінця року ми плануємо перевести на нову систему доступу сайти усіх державних органів,

і сайт глави держави у тому числі.

 

Інтерв’ював Ярослав Львівський, спеціально для UaReview

 

 

No comments, как говорится...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это п@зд#ц.

Кожен бажаючий за якихось 20 гривень зможе отримати диск із сайтом МВС у будь-якому райвідділі,

показавши паспорт і заповнивши спеціальну форму.

Шедеврально.

 

Враховуючи складність ситуації і її невідкладність, ми вирішили не проводити тендер,

а закупити усе у фірми яка першою надішле заявку.

Мы же МВД, нам законы не писаны.

 

Такою фірмою виявилась турецька фірма “Туркампактдиск“, що вже декілька днів успішно працює на ринку.
Мыколо Яновыч, канал отмывки бабла готов, можно запускать первый бюджетный транш!

 

Я відкрию вам невеликий секрет (змовницьки всміхається), зараз ведуться підготовчі роботи,

і вже за 2-3 місяці сайт МВС почне виходити в друкованому варіанті і розсилатися користувачам поштою!

Друкований варіант буде на сто відсотків захищений від будь-яких хакерських атак. Без перебільшення можу сказати,

що це наше ноу-хау, такого в світі ще ніхто не робив! Нашими здобутками вже зацікавились спецслужби інших країн.

МВД Украины изобрело интернет по почте!!! В Книгу Рекордов Гинесса их!!!
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
розповів начальник департаменту IT технологій та освоєння космосу МВС Іван Гудзик.

бл@#ь, они еще и космос осваивают!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Пацталом!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Іван Гудзик -развели мну :ph34r:. Хотя с нашим правительством и такое возможно

Відредаговано aike
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так это правда или просто стёб? )))

Стёб конечно.

Попробуйте элементарно вбить в Гугл Ваню Гудзика. Типа начальника типа чего-то там.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так это правда или просто стёб? )))

Стёб конечно.

Попробуйте элементарно вбить в Гугл Ваню Гудзика. Типа начальника типа чего-то там.

В нашей стране от власти можно ждать что угодно )

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В нашей стране от власти можно ждать что угодно )

С одной стороны я согласен, с другой надо ж всё таки сначала проверять новости :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну - вот вам и показатель уровня работы пресс-службы МВД ) не "заморачиваются" мониторингом "чернухи" в сети .. , имидж конторы им "до лампочки" )

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну - вот вам и показатель уровня работы пресс-службы МВД ) не "заморачиваются" мониторингом "чернухи" в сети .. , имидж конторы им "до лампочки" )

Когда переходя на красный пешеход кроет меня матом за то, что я не пропускаю его я тоже не заморачиваюсь :) Это не показатель.

Ежели по каждой чёрной статье пресс-служба начнёт давать отписки, им некогда будет выполнять основную работу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну .. учитывая общий маразматический фон + занятость (и как следствие - некритичность восприятия) - я думаю, процентов 70 - 80, а то и больше, с ходу проглотит, и это неудивительно .. а это уже показатель отношения.. хотя - нового-то ничего (

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ежели по каждой чёрной статье пресс-служба начнёт давать отписки, им некогда будет выполнять основную работу.

Им и так некогда, они освоением космоса бюджета занимаются. гыгыгыгы :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это пизднец. Видно на 1.5местных не нашли специалиста, а тырнет у них от укртелекома по adsl

 

Следующий сайт который пустят в офф наверное будет zakon.rada.gov.ua

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Им и так некогда, они освоением космоса бюджета занимаются. гыгыгыгы :)

Пресс-служба? :) Да Господь с вами. Кто ж их к распилу допустит. Им только форма красивая положена от государства да бумажки на льготное медицинское обслуживание :)

Пошто ж вы так на девушек наговариваете :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ежели по каждой чёрной статье пресс-служба начнёт давать отписки, им некогда будет выполнять основную работу.

Так это и есть основная работа пресс службы
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Такою фірмою виявилась турецька фірма “Туркампактдиск“, що вже декілька днів успішно працює на ринку.

 

 

:) O_O )))) о да ......хорошо зарекомендовавшая себя компания......которая работает несколько дней на рынке......БРЕД какой то...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ежели по каждой чёрной статье пресс-служба начнёт давать отписки, им некогда будет выполнять основную работу.

Так это и есть основная работа пресс службы

так и я о том же .. это работа пиар-отдела или пресс-службы, если их ВОЛНУЕТ репутация министерства..

а то была цитата Умника, не моя ..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так вот почему товарЫзч ян щимит интернет, может надеется что остальные в результате давки, тоже перейдут на негров с дисками :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...