Перейти до

PPPOE і декілька ІРішок


Рекомендованные сообщения

Доброго дня! Маю ще одне нубське питання)

Чи можливо при підключення через РРРОЕ отримати від провайдера не одну ІРішку, а декілька? як це можна організувати?

Таке завдання постало на декількох точках, але там всюди стоїть МТ.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

IPішки змаршрутизовані, але тепер не зовсім розумію як їх видати абоненту...

Підкажіть, будь ласка) Думаю зробити спеціально РРРОЕ сервер, бо мережа некерована...

п.с. Нет отримую через РРРоЕ, На нього мені змаршрутизували декілька ІРішок. Тепер потрібно видати реальну ІРішку абоненту. Знайомий радив зробити для абонента РРРоЕ, і таким чином видати реальник.

Пробував так зробити, але видати реальний на пптп, яким я віддалено підключаюсь. нічого не вийшло. Підкажіть як налаштувати? Де потрібно щось налаштовувати крім самого Secrets для абонента?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую за підказку!

п.с. Але не запрацювало. я перевіряю все на пптп зовнішньому, і не працює так як треба...

Чи є принципова різниця звідки підключатись? зовні ВПН чи з внутрішньої мережі РРРоЕ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Допомогли добрі люди розібратись, все працює.

Видає той адрес, що потрібно, але всякі там спідтести і 2ІР показують всеодно ІР, за НАТом якої сидить вся мережа. Так має бути чи ще щось не так?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене в локалці - дві підмережі. Я спеціально зробив окремо два правила НАТу для них, але нічого не допомогло... буду ще пробувати іншими способами

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не виходить. щось не так роблю.

Дано: Вся мережа сидить за НАТом ІРішки 91.200.114.х, мені змаршрутизували 91.200.113.у/30

В локалці є дві підмережі 192.168.3.1/24 і 192.168.10.1/24, для яких працює правило НАТу, де вказано в Src.Address !91.200.113.y/30

Як правильно написати правило роутінгу, щоб абонент, який буде конектитись через РРРоЕ отримав інтернет з ІРішкою з підмережі 91.200.113.у/30?

Пробував вже по всякому. добився двох варіантів - 1. працює чрез НАТ, 2 - Ірішки видає, пакети відправляє, але нічого не приймає.

П.С. Перевіряв на віддаленому пптп зєднанні

Хелп!) Буду дуже вдячний всім за допомогу!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вам нужно создать pppoe-сервер с пулом 91.200.113.у/30 и адресом из этой подсети. Далее даешь маршрут этой подсети во внешку через внешний pppoe интерфейс. Это все теоретически.... Но микротиком давно не занимаюсь, точно про командам сказать не могу

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ок, буду пробувати) дякую і на тому!

і ще питання, чи можна видавати через РРРоЕ адресу з пулу 91.200.113.у/30 , але що б шлюзом був, допустим 91.200.114.х? Я правильно розумію, для цього потрібно ще один маршрут?

П.С. Чи відрізняється настрояка для внутрішнього РРРоЕ сервера і пптп сервера, через який я конекчусь віддалено?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Чото я не пойму, что вы пытаетесь сделать, натить каждую подсеть в свою айпишку, или выдать клиенту белый айпи через пппое/пптп ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Потрібно видати клієнту білу ІРішку через РРРоЕ. Але наразі я то все перевіряю на віддаленому пптп.

як працює - описав вище

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ок, буду пробувати) дякую і на тому!

і ще питання, чи можна видавати через РРРоЕ адресу з пулу 91.200.113.у/30 , але що б шлюзом був, допустим 91.200.114.х? Я правильно розумію, для цього потрібно ще один маршрут?

 

Нет. При pppoe шлюзом всегда будет адрес сервера выдавшего адрес

 

П.С. Чи відрізняється настрояка для внутрішнього РРРоЕ сервера і пптп сервера, через який я конекчусь віддалено?

Это довольно разные вещи

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Потрібно видати клієнту білу ІРішку через РРРоЕ. Але наразі я то все перевіряю на віддаленому пптп.

як працює - описав вище

Если pppoe сервер поднят, в secrets клиенту прописываете в remote address белый адрес, и всё...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

прописать один из адресов на любом внутреннем интерфейсе, и с интернета сделать пинг на тот адрес, он должен будет пинговаться, и по нему будет доступен ваш микротик винбоксом/ссш

 

nevidomij, дай доступ к микротику вечером постараюсь тебе помочь.

Відредаговано Ромка
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ромка, дуже дякую, але пізно побачив повідомлення. і наскільки я перевірив - ІРішки не змаршрутизовані. Як я це зробив? - створив лєвий вілан і на нього повішав той реальник, який мені видали. результату - нуль. Хоча зараз буду пробувати, бо моя Ірішка для НАТу, пул і шлюз знаходяться в трьох різних підмережах... буду чаклувати)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...