Перейти до

PON vs MULTITEST MT3005S


Рекомендованные сообщения

Усім привіт.

Сподіваюсь більшість аудиторії назва теми не злякала та не здивувала. 

Панове, таке запитання, чи світив хтось лазерними ручками від абонента в сторону робочої голови? 

А то при запуску дерева виник один нюанс на одній гільзі, і прийшлось відключати голову щоб знайти мікро-тріщину в гільзі. Світив я  MULTITEST MT3101 він досить потужний, тому я відключав голову, бо навіть його молодший брат VF-65-BU2S палить 3-х кілометрові сфп модулі в більшості. Знаю одне стосовно MULTITEST MT3101 світив з голови до абонентів і онушний сфп модуль залишився справний...це я забув відключити одну лінію і тепер знаю що ця досить таки потужна ручка не палить ону якщо абонент вже на своїй кінцевій потужності 1/64. 

Тому мені цікаво як буде поводитись голова коли в її напрямку світити лазером ручки MULTITEST MT3005S??? Адже її лазер є найслабшим з вище представлених. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 для такого в принципе, как минимум мы, делаем при схеме OLT-8x8-ONU, то с ОЛТ первый сплитер - на нем отрезаем пигтейлы и все варим, а на втором сплиттере (уже абонентском) все на адаптерах - это как раз и позволяет отключить то что нужно и тем самым спастись от многих проблем и легко найти если они и возникают.

Відредаговано fastvd
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у мене проблема була на магістральному сплітері, ось в чому ізюминка ситуації, при усадці гільза дала невеликий пузирь, який я не помітив при укладці. І довелось трошки посивіти....коли приглушив голову на 5 хв.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у мене проблема була на магістральному сплітері, ось в чому ізюминка ситуації, при усадці гільза дала невеликий пузирь, який я не помітив при укладці. І довелось трошки посивіти....коли приглушив голову на 5 хв.

так потрібно було просто 1 сфп з проблемного напрямку витянути а не глушити весь ОЛТ.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

виходи сплітера заварені на волокна магістралей без пігтелійв,а на абонентських муфтах лінії починаються з пігтейлів, і суть проблеми була таки на першому сплітері 1/8. де потужність лазера ручки ділиться до голови лише у відповідності сплітера 1/8.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...