Перейти до

Рекомендованные сообщения

Доброго всім дня!

Я являюсь інтернет провайдером. Працюю біля одного року. В мене таке враження, що мій адмін щось налаштував не так як має бути.

Швидкість получения в мене завжди нормальна, а швидкість передачі на порядок нижче.

Міряю швидкість SpeedTest на різних серверах і на різних акаунтах ситуація майже однакова.

Жодного разу ще не було щоб вони були однакові.

Можливо підкажіть, як цю проблему можна вирішити.

Можливо є більш достовірніший метод тестування швидкості.

 

Наперед дякую Всім за відповіді.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Спробуте торрентом.

 

А для виявлення проблеми Вам потрібен повний аудит Вашої мережі. Причин може бути так багато, що їх перечислення може зайняти не одну сотню сторінок.

 

Якщо привести аналогію з автомобілем - то приблизно звучатиме так: "моя машина чомусь не так їде, як має, в чому може бути причина". Але машина значно простіша, тому там варіантів менше і відповісти простіше.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

"Скорість" - пане Азірів? :)

Якщо серйозно, то про яку швидкість йде мова? Швидкість абонентів чи вашого аплінку?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

"Скорість" - пане Азірів? :)

Якщо серйозно, то про яку швидкість йде мова? Швидкість абонентів чи вашого аплінку?

швидкість абонентів

Доречі, скорість  - це правильно,  а скорость - то по рус. Так шо не знаю хто Азірів :)

Відредаговано Василь
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Спробуте торрентом.

 

А для виявлення проблеми Вам потрібен повний аудит Вашої мережі. Причин може бути так багато, що їх перечислення може зайняти не одну сотню сторінок.

 

Якщо привести аналогію з автомобілем - то приблизно звучатиме так: "моя машина чомусь не так їде, як має, в чому може бути причина". Але машина значно простіша, тому там варіантів менше і відповісти простіше.

Я розумію, що  причин може бути багато. Все тяну опткою, останню милю - витою парою, каналу вистачає, піків немає. Обладнання стоїть різне: мильнички і комутатори, топологія - зірка

Відредаговано Василь
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

"Скорість" - пане Азірів? :)

Якщо серйозно, то про яку швидкість йде мова? Швидкість абонентів чи вашого аплінку?

швидкість абонентів

Доречі, скорість  - це правильно,  а скорость - то по рус. Так шо не знаю хто Азірів :)

А швидкість це тоді що?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

"Скорість" - пане Азірів? :)

Якщо серйозно, то про яку швидкість йде мова? Швидкість абонентів чи вашого аплінку?

швидкість абонентів

Доречі, скорість  - це правильно,  а скорость - то по рус. Так шо не знаю хто Азірів :)

Тоді "воробей" українською(а не по українськи) воробій?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вообще-то правильно швидкiсть, нам дончанам это хорошо известно :)

Шви́дкість — фізична величина, що відповідає відношенню переміщення тіла до проміжку часу, за який це переміщення відбувалось.

Та шо патрибно правильно писати :) якщо ти щирий украинец

Відредаговано IAS
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А поговорити з адміном Василю віра не позволяє?

Ваш адмін у якого ви канал купляєте?Чи ваш адмін якого ви до себе на роботу взяли?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вообще-то правильно швидкiсть, нам дончанам это хорошо известно :)

Шви́дкість — фізична величина, що відповідає відношенню переміщення тіла до проміжку часу, за який це переміщення відбувалось.

Та шо патрибно правильно писати :) якщо ти щирий украинец

+100500

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Я являюсь інтернет провайдером

смех и грех с такими "провайдерами"...

Відредаговано sfc
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А для кого-то может и счастье, что у них есть такой интернет, а не 3G

ну, вы представляете, как дается им этот "скорiсний iнтернет" :unsure:

 

я думаю, что здесь не только меня возмущает, что человек нихрена не тямить, а взялся предоставлять услугу. и еще пришел сюда и с гордостью заявил, что он "провайдер".

 

если хочешь вести бизнес и неразбираешься в этом технологически - найми себе квалифицированного директора и дай ему право подбирать необходимых работников, принимать правильные решения по развитию предприятия.

Відредаговано sfc
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаю это обычный стартап где-то в пригороде.

Безусловно поведение ТС это неверно и неправильно.Такие вопросы задавать и продавать услугу людям ?Тут или клиентов только 5 соседей или же правда пригород просто увидел что такое интернет. 

В любом случае уметь говорить и изьяснять свои мысли - это уже 1% того,что тебе люди помогут.

А так пойди пойми чего ты хочешь ?

п.с. мб ТС имел ввиду не скipiсть,а щiрiсть ?)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня вот тоже speedtest показывает аплоад ниже даунлоада. Шейпер dummynet. Аплоад абонам поднял на несколько единиц что бы выровнять, а то сильно уж все любят этот спидтест. Раньше при тех же настройках такого не замечалось. Может реально спидтест кривой?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня вот тоже speedtest показывает аплоад ниже даунлоада. Шейпер dummynet. Аплоад абонам поднял на несколько единиц что бы выровнять, а то сильно уж все любят этот спидтест. Раньше при тех же настройках такого не замечалось. Может реально спидтест кривой?

никакой спидтест вам не даст реальной картины. интернет - это сеть с динамический маршрутизацией, следовательно постоянно меняется длина (задержки) пути от вас к запрашиваемому сервису. кроме того, сами серверы спидтеста нагружены динамически.

идеального решения по определению скорости доступа для абонента по логике вещей быть не может. существуют специализированные аппаратно-программные средства, позволяющие измерять пропускную способность канала связи. именно канала связи, а не то, что пытаются "измерять" абоненты.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А еще лучше в спидтест зарегистрироваться и отправить им Свой ІП. чтобы люди рекомендованый сервер меряли по локалке прям сервак ))  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Как проверить свою скорость интернета? Тут интересная статейка по этому поводу.

Відредаговано ukrtelekom
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тут интересная статейка по этому поводу.

статья хорошая, главное честная. хоть такие честности на этом форуме не очень приветствуют... :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...