Перейти к содержимому
Local

andryas

Сitizens
 • Публикации

  3 133
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  51

Последний раз andryas выиграл 21 мая

Публикации andryas были самыми популярными!

Репутация

686 Очень хороший

О andryas

 • Звание
  Дьявол

Информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

6 218 просмотров профиля
 1. andryas

  Новый санкционный список сайтов

  Скоро можуть узаконити блокування, внесли проект закону. Цензура доби Януковича: до порядку денного Ради включили законопроект про позасудове блокування сайтів Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/politics/10161194-cenzura-dobi-yanukovicha-do-poryadku-dennogo-radi-vklyuchili-zakonoproekt-pro-pozasudove-blokuvannya-saytiv.html
 2. Ясно. Ваша позиція - хто украв - усім прощаю. Я зрозумів, дискусія закінчена.
 3. Ну от ту, яку він будував - нехай залишать. А побудовану за відомчі гроші або гроші громади - нехай віддасть. Ну то нехай вішає кабло на свої стовпи. Не платитиме - виріжуть, як він вирізає. У мене приватний будинок. Від держави подарунків не отримував і державу дарувати квартири не зобов'язував. Віддати виключно крадене. Інакше і мені захочиться вкрасти і твоєму Васі. На те, що побудоване за свій кошт, я не зазіхаю.
 4. Я свою мережу будував сам, на відміну від Укртелефону і каналізації. Муки Укуртелефона на тому закінчаться і буде платити як і усі. Так отож Укртелефон почне платити гроші, а для ремонту підрядчик знайжеться, були б гроші. Наразі ні грошей ні ремонту. Хочеш прокласти кабель - ремонтуй каналізацію за свої гроші. Вірно, але каналізацію нехай поверне
 5. Може передати каналізацію громаді? Щоб Укртелефон не дуже мучався.
 6. andryas

  Домашний роутер как услуга

  Или съехать со съёмной квартиры, прихватив с собой роутер и кабель (при бесплатном подключении, кстати).
 7. А хоч попередження якісь були? А так, непоганий "дзвіночок" інвесторам. Хтось в курсі, якісь "дочки" в них були, які ПС ще зачепило?
 8. andryas

  IPv6 у Киевстара

  Ну в мене таких проблем взагалі нема, нафіга мені зараз v6? Будуть проблеми - внєдрю)
 9. andryas

  IPv6 у Киевстара

  Хто оплатить банкет? Головне питання: навіщо? Не влом, просто провайдери вміють рахувати гроші.
 10. andryas

  IPv6 у Киевстара

  v4 вже відключили?
 11. andryas

  IPv6 у Киевстара

  Подивився - дійсно нема, капець. От де-де, а мобільщикам то на роду написано зробити першими. Клієнти усі ipv6 ready. Що мішає запустити там?
 12. andryas

  IPv6 у Киевстара

  Мобільні девайси
 13. andryas

  IPv6 у Киевстара

  Не плутайте анонси із реальним використанням. Чомусь мені здається, що левова частка отих 0,2% - це тередо та мобільщики.
 14. andryas

  IPv6 у Киевстара

  В Україні, як і в Росії, IPv6 ще поки що не актуальний і приносить більше гемору ніж користі. Основну свою фукнцію, а зокрема, проблему нехватки ipv4 адрес, він не вирішує, в силу дуже поганої звязаності та малої кількості ресурсів.
 15. А кількість мяса в ковбасі та сиру в сирі вже нормували? А, точно, без ковбаси можна вижити, а от без інтернету - помреш. Візьму на озброєння закон при черговому підвищенні тарифів.
×