Jump to content

andryas

Сitizens
 • Content Count

  3,696
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  76

andryas last won the day on October 9

andryas had the most liked content!

Community Reputation

1,045 Очень хороший

About andryas

 • Rank
  Дьявол

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

7,903 profile views
 1. Єдиний нюанс - швидкодійність скрипта. Але це не проблема.
 2. Домалюють згодом, не перший раз.
 3. Сьогодні, 22 вересня, на черговому засіданні Уряд підтримав нову редакцію закону “Про захист прав споживачів”, у якій, зокрема, пропонується посилити захист прав споживачів в інтернеті. Про йдеться на сайті уряду. Деталі Так, зокрема, документом пропонується: — Гармонізувати законодавство України у сфері захисту прав споживачів із законодавством ЄС шляхом імплементації Директив ЄС, зазначених в Додатку XXXIX до Глави 20 Угоди про асоціацію; — поширити дію Закону України “Про захист прав споживачів” на сферу харчової продукції в частині економічних прав споживача; — визначити
 4. В Україні трафік ipv6 кефірний. І левова його частка - гугль та фейсбук.
 5. andryas

  ОЛТ STELS

  По ідеї ця команда мала би виглядати ось так (насправді її немає, це я собі її так уявляю) ! ont-srvprofile epon profile-id 1 port eth 1 port-security dynamic 1 aging 60 commit exit !
 6. andryas

  ОЛТ STELS

  Поки що ніяк. Ця команда по ідеї працює лише на ону С-Дата. Треба просити разрабів реалізувати стандартну підтримку команди port-security dynamic у ont-srvprofile, практично усі ОНУ підтримують ctc port-security mode dynamic
 7. На конституцію, на жаль, увагу практично ніхто не вже звертає.
 8. Снупінг це програмна або напівпрограмна фіча, тому його легко покласти флудом. На деяких залізках є змога обмежити частоту DHCP запитів з порту, шукайте, можливо у голові є подібний функціонал.
 9. Не те що надлишковий, він 100 кратно надлишковий. Ну і гріється добряче. Фактично на нього можна садити локалку з кількох сотень компів, наперкуя таке вдома? З мінусів - відсутність USB (цим мікротік здивував).
 10. + В мене рб + керований свіч. аплінк - оптика у рб
×
×
 • Create New...