Jump to content
Local

andryas

Сitizens
 • Content Count

  3641
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72

andryas last won the day on March 15

andryas had the most liked content!

Community Reputation

1011 Очень хороший

About andryas

 • Rank
  Дьявол

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

7355 profile views
 1. Знали, бо наскільки зрозуміло з інсайдів, його планово "ушлі". Ще до недавна він заявляв, що працюватиме повний термін і не планує, а ось вчора вийшов з зеленого кабінету з підписаною заявою. Але це вже доречніше в гілку про долар та тарифи.
 2. Юзаю CRS326-24G-2S+ як клієнтський багатопотровий роутер, працює. Без віланів локальний трафік оффлоадиться добре.
 3. Тут є геніальні ідеї від московських зелених
 4. Просто частково відігралася докризова ціна з лагом. До 2014-го інтернет і коштував 10-12 баксів.
 5. Дуже добре, але не вистачає дрібниці - методу блокування. Доводиться лазити за кожним рішенням і дивитися, там блокування по домену чи IP .
 6. Відповім як оператор. Ніфіга не подлєжіт, в списку нема ні слова про IP. На одному IP може бути сотня сайтів. Мало того, не існує великої проблеми організувати додати у тому виводі, який Ви надали, IP сайту того ж НКРЗІ. Офіційні документи на те і офіційні, що розуміти та виконувати їх треба БУКВАЛЬНО.
 7. Якщо для блокування в рішенні вказане доменне ім'я - блокується по DNS Якщо в рішенні вказано IP - блокується конкретний IP Усе решта - самодіяльність конкретного оператора. Хоча погоджуюся - уся ця історія з блокуванням лише для лінивих бабусь, у яких нема онуків.
 8. Спочатку офіційно подати заяву до оператора щодо розблокування. Після цього, залежно від результатів, можна подавати в суд. Але скоріше буде змінити провайдера на більш адекватного.
 9. andryas

  бесшовный wifi

  Потужність лишили default
 10. В договорі дозвіл клієнта на використання його частини спільного майна У квитанції - послуги ОСББ окремим рядком, +ПДВ (в кого є)
 11. andryas

  бесшовный wifi

  Пропав дім (с). Зараз в гілці з'явиться дух камбіуму. По темі - обладнання більш-менш нормальне. Безшовність роумінгу буде залежати від наявних клієнтів (мобільні, ноути і т.д), не усі пристрої його підтримують. Якщо є гроші, варто дивитися на рукуси, їх треба менше, працюють краще. По роумінгу з точки зору клієтна та бази можна почитати тут https://wi-cat.ru/wi-fi-roaming/migraciya-rouming-v-wi-fi-setyah-chast-3-handover/ https://wi-cat.ru/wi-fi-roaming/wifi-roaming-handoff/
 12. andryas

  Диван ТВ и двойной NAT

  Зате телеграм чати засрані пошуками партнерів, щоб взяти "меогого на 2х"
 13. Якої ще заявки? Кілька років пройшов усю процедуру, намалював усе покриття, надав усі дані, які просили і в результаті - телефонує Ваш працівник "дай грошей". Після цього не бачу жодного сенсу працювати з Вашою компанією.
 14. Ніхто не заважає, тільки це нічого не дає без проплати грошей.
×