Jump to content

andryas

Сitizens
 • Content Count

  3,680
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  74

andryas last won the day on May 31

andryas had the most liked content!

Community Reputation

1,042 Очень хороший

About andryas

 • Rank
  Дьявол

Информация

 • Пол
  Мужчина

Recent Profile Visitors

7,782 profile views
 1. Які ще фінансові операції?
 2. Даталайн рекомендую.
 3. Доброго дня. Чи планується оновлення списків у відповідності до рішення Указу Президента 203/2021 від 21/05/2021 року?
 4. https://ubr.ua/labor-market/ukrainian-labor-market/v-ukraine-slozhilsja-defitsit-ajtishnikov-chislo-svobodnykh-vakansij-prevyshaet-20-tys-4003520 В то же время зарплаты в сфере IT-индустрии остаются самыми высокими по Украине. В апреле рост окладов таких специалистов составил 26%, средняя ежемесячная оплата их труда достигла 51 тыс. грн. Также сфера IT/телеком является и самой популярной среди соискателей работы – плюс 10,2% заинтересованности фиксировалось в конце апреля.
 5. Вакансия: водитель. Требования: профессиональные навыки управлении легковыми и грузовыми автомобилями, троллейбусами, трамваями, поездами метрополитена и фуникулера, экскаваторами и бульдозерами, спецмашинами на гусеничном ходу, боевыми машинами пехоты и современными легкими/средними танками, находящимися на вооружении стран СНГ и НАТО. Навыки раллийского и экстремального вождения - обязательны, опыт управления болидами F1 - приветствуется. Знания и опыт ремонта поршневых и роторных двигателей, автоматических и ручных трансмиссий, систем зажигания, бортовых компьютеров, антиб
 6. В принципі, якщо кандидат може вибрати собі якийсь один довільний пункт із цього оголошення, то озвучена зарплата нормальна. Якщо треба усе озвучене в одному, то потрібно стартувати десь з 2,5к з перспективою швидкогоїї росту.
 7. Це виключно проблема власника, захоче наводити - наведе.
 8. Можна, продуктивність при послідовному з'єднанні буде не вище продуктивності слабшого вентилятора, але вони зможуть створити більший тиск. Якщо потрібна більша продуктивність, вентилятори потрібно підключати паралельно. Для даної задачі підбирай вентилятор(и) з діаметром від 200 мм і вище, вартість від 4500 грн за кожен.
 9. Почитайте про тандемне (послідовне) включення вентиляторів. Найвища ефективність системи лише тоді, коли вентилятори однакові. Продуктивність не сумується, але росте тиск (за наявності додаткового опору повітря)
 10. Обидві турбіни мають бути по 1200 кубів.
 11. Споживання вентиляції з такою продуктивністю буде близько 200-250 Ватт/год, це 4-5 разів ефективніше за кондиціонер.
 12. Приточка і витяжка має бути однакова, інакше лише погіршуватиме характеристики.
 13. Орієнтвоно 1200 куб/год дасть різницю у 10 градусів між вулицею і приміщенням, якщо не буде додаткового нагріву, наприклад, сонцем.
 14. Чим не догодив GEPON, або в чому сенс такої міграції?
 15. Не окупится ніколи. Зараз побудовані провайдери з 1000 активними юзерами продаються, масштаб 4 підїзди для нового - це гроші на вітер.
×
×
 • Create New...