Перейти к содержимому
Local

andryas

Сitizens
 • Публикации

  3 273
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  56

Последний раз andryas выиграл 14 октября 2018

Публикации andryas были самыми популярными!

Репутация

779 Очень хороший

О andryas

 • Звание
  Дьявол

Информация

 • Пол
  Мужчина

Посетители профиля

6 467 просмотров профиля
 1. andryas

  DUMMYNET и все-все-все

  Тільки за ряду умов - "старий" пров працює геть погано - у нового прова підключення безкоштовне - тарифи у нового прова нижчі
 2. andryas

  DUMMYNET и все-все-все

  Перевага pppoe - однозначність ідентифікації сесії, що дуже спрощує діагностику працюючого підключення. Друга, суттєва перевага - простота реалізації концентроатора і низькі вимоги до мережі, що суттєво спрощує і здешевлює її побудову, практично незалежно від розміру мережі. Дуже просте резервування. Є кілька мінусів, але на практиці вони не суттєві, основний мінус, звісно, складніше налаштування клієнтського обладнання. Правильний Ipoe набагато складніший і дорожчий в реалізації. Основна перевага - його менша ресурсоємкість, але насправді це не так критично, оскільки усі сучасні браси прекрасно працюють як з pppoe так і з ipoe. Якщо робити невелику мережу, то, в принципі, можна організувати подобіє ipoe і на свічах чи серверах, але перший варіант буде доволі костильний і слабомасштабований, а другий же ж навряд чи суттєво відрізнятиметься від pppoe, принаймні я явних плюсів не бачу, а мінуси є.
 3. andryas

  Возможно ли так настроить коммутатор

  Cisco 3550, 3560 або навіть 2950 апаратро пророутить вілани, коштує в районі 100 баксів або менше Якщо є бажання зайнятися сексом, то якийсь Mikrotik hEX (RB750Gr3) теж, думаю, розрулить ситуацію.
 4. andryas

  Готовимся блокировать Twitter, Facebook?

  Блокуються незаконні _сайти_, а не юзери, як в нас. Тобто питання вирішуються на рівні хостерів. У нас, чомусь, блокування юзерів називають "блокуванням сайту", тоді як сам сайт продовжує чудово працювати і доступний через vpn. Фактично в нас пішли по шляху Роскомнадзору.
 5. З европейськими вимогами вангую ріст тарифів до європейських + вроттердамське плече, звісно.
 6. andryas

  кристалл телеком

  Киевстар переводит абонентов с Онлайн 4G на более дорогой тариф Абонплата вырастет таким образом на 50% Мобильный оператор Киевстар начал перевод абонентов с предоплаченного тарифа Онлайн 4G на альтернативные предложения. Об этом сообщает ITC.ua. Абоненты, по информации издания, уже начали получать соответствущие SMS с уведомлением о переводе. Тариф был введен не так давно — 21.09.2017 года. Как сообщает ITC, новый тариф Онлайн 4G+, который предлагается пользователям взамен Онлайн 4G, включает ровно тот же пакет услуг и ровно в тех же объемах. На 28 дней - неограниченное количество минут в сети оператора, 200 минут на других мобильных операторов, а также 9 ГБ мобильного интернета 4G и 200 SMS. Абонплата в новом тарифе Онлайн 4G+ составляет уже 115 грн вместо 75 грн в старом Онлайн 4G. То есть, повысилась абонплата на 50%.
 7. andryas

  кристалл телеком

  Тим часом Київстар закриває усі старі тарифи і піднімає тарифи, в середньому, в 1,5 рази https://economy.apostrophe.ua/news/transport-i-svjaz/2018-12-28/ukrainskiy-mobilnyiy-operator-zakryivaet-staryie-tarifyi-kogo-kosnutsya-izmeneniya/150135
 8. andryas

  FreeBSD, isc-dhcp44-relay + isc-dhcp44-server на одном компе

  Иначе на BSD системах никак не принять широковещалку, насколько я понимаю предмет.
 9. andryas

  FreeBSD, isc-dhcp44-relay + isc-dhcp44-server на одном компе

  Если уж очень хочется запустить всё на одной системе, то пользовать релей от ISC на radius или на Perl Честно говоря, у меня подобная проблема, и я, к сожалению, ещё не решил её оптимальным, кмк, образом.
 10. andryas

  FreeBSD, isc-dhcp44-relay + isc-dhcp44-server на одном компе

  Чем плох релей на коммутаторе? В крайнем случае, микротик? 2 поеделки ISC одновременно на одной машине работать не будут.
 11. Дякую, проблема вирішена додаванням в опис буквопослідовності OLT
 12. Білінг на стенді, закінчив з pppoe, дійшов до PON'у, включив e alter.ini PON_ENABLED=1 ONUAUTO_USERREG=1 PON_USERLINK_CHECK=1 PON_QUICK_OLT_LINKS=1 і ось таке побачив. Може хто стикався. Це на стадії реєстрації юзера, одразу на 2-му кроці, він одразу відкривається такий В базу внесено лише 1 OLT, просто вирішив глянути як воно виглядає ONUAUTO_USERREG=0 вимикає цю красу разом з фічею
 13. Ось такий цікавий артефак, можна побавитися в рекурсію ОЛТ без юзерів, можливо через це.
×