Jump to content

andryas

Сitizens
 • Content Count

  3,722
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  76

Everything posted by andryas

 1. Є кілька сотень e0:67:b3, але їх дублікатів нема. В цілому, у мережі є дублікати, але у інших брендів.
 2. ТС: У вас інженери, здатні виконувати роботи високої складності, проектувати та оптимізувати мережі, ще й кабелі тягають?
 3. Так, але DHCP Snooping та OPT82, зазвичай, йдуть "в одному флаконі".
 4. Архітектури бувають різні, OPT82 дозволяє зручно і універсально ідентифікувати клієнта на свічі чи OLT, до якого він підключений.
 5. При значній кількості клієнтів на голові (250+), при спробі масового отримання IP (наприклад, пропадала електрика у клієнтів) голова рандомно припиняє транслювати dhcp відповіді від клієнтів. Прошивки, старші за V1.6.0_220803 мають таку проблему, щодо наступних, то усіх я не перевіряв, але на лютневій від цього року проблема теж була виявлена.
 6. Проблем не було з Firmware version : V1.6.0_220803 BuildDate: Wed, 03 Aug 2022 23:17:47 +0800 Усі старіші версії та новіша версія від лютого 2023 мають проблеми з DHCP
 7. Думаю, що ціна кратно завищена. І так, це для свинцево-кислотних АКБ, причім для малоюзабельної їх комбінації.
 8. Не існує гелевих автомобільних. Правда, існують гелеві тяглові. Взагалі, малоймовірно, гелевий практично не виділяє водню, горіти та вибухати там, по суті, нема чому.
 9. Це потенційно - кілька кубометрів водню
 10. Свинцевий заливний може вибухнути, але цей вибух, зазвичай, може лише розірвати корпус і забризкати кімнату кислотою. Для руйнувань подібних масштабів, у квартирі має накопичитися як мінімум 5-10 кубометрів чистого водню, для чого потрібно одномоментно розкласти електролізом 5-10 мл води, що малоймовірно. Але ефекту, все ж, цілком можна досягти, перезаряджаючи акумулятори у малому герметичному об'ємі, типу кладової або шафи. Але є кілька літрів, розведеної водою, сірчаної кислоти.
 11. Так шукай б.у, може хто оновився до багатопортової.
 12. Роскомнадзор составил протокол об административном нарушении на радиостанцию "Эхо Москвы" за выход в эфир программы об украинской культуре. Регулятор посчитал, что она выходит на украинском языке, и усмотрел в этом нарушение условий лицензии на выпуск СМИ.
 13. У такому випадку це оренда траверси а не опори. У договорі оренда опори чи траверси?
 14. Bdcom P3310С/D у плані надійності зарекомендувала себе добре, десятки штук успішно працюють у дуже різних умовах. У інтернеті є багато інформації щодо її налаштувань. Чудово сумісна як з SFP так і з ОНУ різних вендорів. Але у зв'язку з тугим впровадженням навіть найменшої фічі - поступово переходимо на більш юзер френдлі вендорів. Якщо особливих вимог до функціоналу нема і не передбачається, то БДКОМ цілком може підійти.
 15. Обов'язки - платити податки, дотримуватися антимонопольного і галузевого законодавства Ніяких натяків на аналоги російських "Ярових" немає. Актуальність теми, думаю, не надто висока, до ЕС та НАТО нам ще не один рік рости.
 16. Теоретично так, але на практиці, навіть у житловому приміщенні, користувачі стикаються із перегрівом.
 17. Тобто на виділене волокно до будинку грошей нема, а на поставити вузол на кожен під'їзд (плюс кілометри міді по підїздам.), з усіма витікаючими з цього наслідками, є? Я вірно розумію? Звісно, ідея має право на життя, але насамперед треба брати калькулятор і рахувати.
 18. Наскільки багатопортову? Наскільки багатоквартирного?
 19. Левова частка клієнтів має 100 мегабітні роутери а середнє споживання не перевищує 2-3 мегабіти на клієнта. Звичайного епон вистачить ще на років 5 Звісно, за наявності коштів, можна і зараз впроваджувати, це круто. Але з фінансової точки зору, на даний момент, заняття малодоцільне.
 20. Єдиний нюанс - швидкодійність скрипта. Але це не проблема.
×
×
 • Create New...