Перейти к содержимому
Local

andryas

Сitizens
 • Публикации

  3 281
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Дней в лидерах

  57

Все публикации пользователя andryas

 1. andryas

  Вибір 2019

  В конфлікті з Хуйлом українці діляться на дві частини: одним потрібен Порох, а іншим - Вазелін 🤣
 2. andryas

  4G прийшов

  Ще би з дротовим інтернетом порядок в ціні навели.
 3. andryas

  4G прийшов

  Київстар незабаром перегляне вартість послуг мобільного зв'язку та відмінить безлімітні тарифи. "Безліміт, без урахування потреб абонента - це утопія з негативним результатом. Ми хочемо пропонувати абоненту той обсяг послуг, який він реально буде використовувати", - заявив керівник компанії Олександр Комаров, пише ubr.ua. За його словами, у Казахстані мобільні оператори обмежують обсяг включеного в пакети інтернет-трафіку. Залишився єдиний тариф з безлімітним інтернетом, де абонплата становить 7490 тенге, або 1058 грн. Щоправда, і там трафік обмежений до 200 Гб. У Київстарі безлімітні тарифи коштують від 150 грн. Інші оператори пропонують такі послуги від 115 грн. Щоправда, у двох найбільших мобільних операторів безлімітний інтернет насправді таким не є. Оператори встановлюють для користувачів щодобовий ліміт.
 4. andryas

  Вибір 2019

  Як би я хотіів помилятися...
 5. andryas

  Вибір 2019

  Чому ті люди, які мають "патрона", завжди думають, що наявність "патрона" характерна для усіх? Я абсолютно вільна людина і вже років 20 працюю виключно на себе. Так що мимо.
 6. andryas

  Вибір 2019

  Це все мені адресовано? Чи тому хлопцеві
 7. andryas

  Вибір 2019

  Однозначно. Головне потім не співати сумних пісень.
 8. andryas

  Вибір 2019

  Повторюся - йди спитайся. Мене питання їх бізнесу мало хвилює. Мене хвилює майбутнє країни. Я сідаю у літак, і хочу долетіти до пункту призначення. Є вибір - в одному професійний пілот, в іншому the.. Я сяду в перший.
 9. andryas

  Вибір 2019

  Я ще раз відповім: ти думаєш, це реально зробити? Ти колись продавав бізнес взагалі? Це не на базарі шкарпетки продати.
 10. andryas

  Вибір 2019

  Йди і спитай у них. У обидвох бізнеси "білі", я би теж не продавав ) Якщо маєш на увазі бізнес у кацапії, то я вже відповів.
 11. andryas

  Вибір 2019

  Ти справді думаєш, що йому кацапи дадуть це зробити? Моя ти мася Нема межі людській наівності...
 12. andryas

  Вибір 2019

  Тут хлопець з передку, просить хвилинку уваги. Ну і трошки про сміливість
 13. andryas

  Dlink логи и бэкапы

  За 2 години накатати скрипт на чому завгодно, шел, перл, пайтон Як? найпростіше - давати команду збереження на tftp
 14. Ну і термінацію QinQ він не вміє
 15. andryas

  Вибір 2019

  До речі, майбутній меністыр.
 16. andryas

  Вибір 2019

  RT 4 чи 5 за популярістю "новинний" анал в світі. Не помічати цього не варто. https://russian.rt.com/press_releases/article/499335-teleauditoriya-rt-ipsos
 17. andryas

  Вибір 2019

  Про Німеччини, хто не в курсі
 18. andryas

  Вибір 2019

  От далеко не кожному німцю, німці вони дещо різні. Є багато совків, вихідців з ГДР і співчуваючих. І РТ та її клонів дивиться доволі багато мешканців. Німеччина набагато більше проросійська, навіть ніж Польща.
 19. andryas

  Вибір 2019

  Щодо покращення життя - прохання до ВР та КМ. Ф-ї обороноздатності та зовнішньої політики виконані відмінно. Чим я не задоволений - це суди, правоохоронні структури. Відповім за Юду. Мешканці усіх країн думають телевізором а не головою. РТ працює без вихідних.
 20. andryas

  Вибір 2019

  Why the West loves Poroshenko again Kremlin’s efforts to derail Ukrainian president’s reelection bid spell trouble for country’s liberals. https://www.politico.eu/article/why-the-west-loves-ukraine-petro-poroshenko-again-presidential-election/?fbclid=IwAR2lN-Yc14GQPx19_Du8BVnK-fYycxA6xNF67fD_CaU8ADo7Q-oj1dYCZ-g
 21. andryas

  Вибір 2019

  Раджу прочитати трошки про функції Президента і подумки накласти їх на кожного кандидата. http://project.liga.net/projects/obicyanki_kandidativ2019/ Ще раз: ми не вибираємо Царя, як в Рашці. Ми вибираємо Президента, з цілком визначеними обов'язками.
 22. andryas

  Укртелеком новые тарифы

  По такій ціні 10 можна брати )
 23. andryas

  Вибір 2019

  Щось забагато голосів за Коломойського.
 24. andryas

  Вибір 2019

  Если президентом Украины станет кто-то из популистов, то это приведет к разрушению экономики, - экс-посол США Хербст Популизм – явление очень опасное, особенно для страны, находящейся в состоянии войны. Поэтому, если украинские избиратели выберут президентом популиста, это приведет к разрушению экономики, которая лишь сейчас начала демонстрировать положительный эффект от реформ, об этом рассказал во вторник в эксклюзивном комментарии Укринформу бывший посол США в Украине, ныне директор Евразийского центра "Атлантического Совета" Джон Хербст. "Популизм отражает серьезное и законное беспокойство относительно благополучия граждан", - отметил эксперт. В более широком смысле, популизм отличается от страны к стране, и он является упрощенным взглядом на то, чего возможно достичь, добавил он. "И когда такие упрощенные взгляды продвигают нереалистичную политику, это опасно. И это справедливо в случае с Украиной", - подчеркнул бывший высокопоставленный дипломат. Как наиболее яркий пример, он привел обещания популистов снизить цены на газ. "Величайшее достижение Революции Достоинства на Майдане и руководства Порошенко –это проведение реформ в сфере газоснабжения. Они устранили большую часть коррупции, а также сняли прямую зависимость от России. Но после этого могут прийти популисты, и в этом есть опасность", - отметил Хербст. Отвечая на вопрос, что же будет, если в Украине президентом станет кто-то из популистов, эксперт подчеркнул: "Если они действительно будут такими догматичными, это приведет к разрушению экономики". Экс-посол США отметил, что в таком случае Украина заплатит высокую цену, особенно учитывая то, что она находится в состоянии войны. Отмена реформ создаст хаос в то время, как экономика Украины сейчас только начинает функционировать как надо, отметил бывший посол США.
 25. andryas

  Вибір 2019

  Ще рано, нехай побільше бруду вилиють. А взагалі, враховуючи теперішній стан, як економічний так і військовий, не останню роль у нашому подальшому житті займає співпраця з Європою та США. Навіть скажу більше, якщо такої співпраці не буде, то лугандон у нас може получитися по усій країні. На моє переконання, оскільки ф-ї президента - зовнішня політика та оборона, слід обирати саме такого кандидата, який зможе ДУЖЕ добре виконувати ці функції.
×