Jump to content
Local

andryas

Сitizens
 • Content Count

  3646
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  72

Everything posted by andryas

 1. От тільки за 5G на етикетці повиганяють нафіг
 2. Не маю часу шукати, але є недавня новина про те саме з груповим фото https://www.epravda.com.ua/news/2020/07/7/662687/
 3. Я говорю про наступний рік-два.
 4. Це лавиноподібний процес, якщо резервів не буде, то хто його знає. Ну те, що буде сильно більше 30, думаю, ніхто не спорить.
 5. В борг, звісно, ОГВЗ з захмарною дохідністю. При погашенні (а росту економіки на 40% не спостерігається) через якийсь час качнеться в другий бік і качнеться сильно.
 6. andryas

  UPS на агрегацию

  Якщо потужність не перевищує 40 Ватт оптимальний (дешевий і надіний) AD-55a
 7. Це перший етап, потім підключаються виробники / поставщики і ситуація поміняється кардинально.
 8. Вона має приносити позитив населенню країни а не бути інструментом його пограбування. У нас від нац. валюти профіт має хто завгодно, тільки не населення.
 9. По темі - усі реверанси урядів з курсом валют різко припиняться в той момент, коли ціни та зарплати зобов'язати вказувати у твердій валюті (з видачею в гривні по курсу). Наразі в Україні усі маніпуляції з курсом - інструменти наживи одних та пограбування інших.
 10. Знали, бо наскільки зрозуміло з інсайдів, його планово "ушлі". Ще до недавна він заявляв, що працюватиме повний термін і не планує, а ось вчора вийшов з зеленого кабінету з підписаною заявою. Але це вже доречніше в гілку про долар та тарифи.
 11. Юзаю CRS326-24G-2S+ як клієнтський багатопотровий роутер, працює. Без віланів локальний трафік оффлоадиться добре.
 12. Тут є геніальні ідеї від московських зелених
 13. Просто частково відігралася докризова ціна з лагом. До 2014-го інтернет і коштував 10-12 баксів.
 14. Дуже добре, але не вистачає дрібниці - методу блокування. Доводиться лазити за кожним рішенням і дивитися, там блокування по домену чи IP .
 15. Відповім як оператор. Ніфіга не подлєжіт, в списку нема ні слова про IP. На одному IP може бути сотня сайтів. Мало того, не існує великої проблеми організувати додати у тому виводі, який Ви надали, IP сайту того ж НКРЗІ. Офіційні документи на те і офіційні, що розуміти та виконувати їх треба БУКВАЛЬНО.
 16. Якщо для блокування в рішенні вказане доменне ім'я - блокується по DNS Якщо в рішенні вказано IP - блокується конкретний IP Усе решта - самодіяльність конкретного оператора. Хоча погоджуюся - уся ця історія з блокуванням лише для лінивих бабусь, у яких нема онуків.
 17. Спочатку офіційно подати заяву до оператора щодо розблокування. Після цього, залежно від результатів, можна подавати в суд. Але скоріше буде змінити провайдера на більш адекватного.
 18. andryas

  бесшовный wifi

  Потужність лишили default
 19. В договорі дозвіл клієнта на використання його частини спільного майна У квитанції - послуги ОСББ окремим рядком, +ПДВ (в кого є)
 20. andryas

  бесшовный wifi

  Пропав дім (с). Зараз в гілці з'явиться дух камбіуму. По темі - обладнання більш-менш нормальне. Безшовність роумінгу буде залежати від наявних клієнтів (мобільні, ноути і т.д), не усі пристрої його підтримують. Якщо є гроші, варто дивитися на рукуси, їх треба менше, працюють краще. По роумінгу з точки зору клієтна та бази можна почитати тут https://wi-cat.ru/wi-fi-roaming/migraciya-rouming-v-wi-fi-setyah-chast-3-handover/ https://wi-cat.ru/wi-fi-roaming/wifi-roaming-handoff/
 21. andryas

  Диван ТВ и двойной NAT

  Зате телеграм чати засрані пошуками партнерів, щоб взяти "меогого на 2х"
×