Jump to content
Local

andryas

Сitizens
 • Content Count

  3460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

Everything posted by andryas

 1. Один із, я так розумію, партнерів http://www.p-bohdan.info/smarttv/
 2. Хтось в курсі, що сталося з Netgroup? Представники компанії є на форумі? У них нібито 15 тисяч підписників IPTV було. https://cyberpolice.gov.ua/news/kiberpolicziya-vykryla-internet-provajdera-u-nezakonnij-retranslyacziyi-ukrayinskyx-telekanaliv-5016/ Група осіб - представників місцевого Інтернет-провайдера - без укладення відповідного договору, надають своїм клієнтам доступ до перегляду центральних українських телеканалів. Тим самим, порушуючи авторські права цих каналів мовлення. Вони мали договір з Омегою? Цікавить також думка Омеги по цьому випадку
 3. Усіє теми не читав, але цікаво, чи включені у вартість співпраці Омеги з операторами авторські відрахування телеканалам? Тобто, як технічно вирішується питання роялті? Оператор заключає договір з Омегою, робить рекламу послуги на своєму сайті, налаштовує клієнтам обладнання, здійснює облік та розрахунки з клієнтами. До нього в гості приходять "люди у чорних масках" і заявляють, що вони по питанню порушення авторських прав оператором. Чи здійснює Омега авторські відрахування телеканалам від імені оператора, і, якщо так, то якими дієвими документами (прийнятними для "наших захисників") оператор може "похвалитися" у випадку "наїзду"?
 4. Дыгыталызацыя та дебюрократизацыя
 5. andryas

  speedtest від МінЦифри

  Під вечір (22:15) стало 370 / 110
 6. andryas

  speedtest від МінЦифри

  А фактично, лєчіть треба того діджітилізатора, який ліпив цей "спідтест"
 7. andryas

  speedtest від МінЦифри

  7 Звідси: https://radar.qrator.net/as15169 Давайте свої цифри (своєї AS, якщо маєте 2 і більше аплінки)
 8. andryas

  speedtest від МінЦифри

  пінг 77, швидкість 140/110, 2ip.ru показує 700 до Москви, стільки ж до заходу Європи Спідтест на нормальних серверах 900+ от тобі і діджіталізація, її мать
 9. andryas

  Цены интернетов

  Кожент ниниі по 1200 євро 10 гіг порт.
 10. andryas

  Вибір Аккума 12v 100AH

  В мене теж обидва цих бренди працюють довший час, BB - десь років 8, Sunlight - років 5. BB вже втратили половину ємкості.
 11. andryas

  LoRaWAN лицензирование

  І про блютуз теж дуже цікаво.
 12. andryas

  Вибір Аккума 12v 100AH

  SPB 12-100
 13. andryas

  Цены интернетов

  9-12 грн, трапляється і дорожче. мегабіт, звісно
 14. Якийсь час працювали клієнти без одного з поділтників, -10, -9 було. Проблем не замічено
 15. Я щось зовсім заплутався у вітчизняному судочинстві
 16. Суд обязал крупнейших провайдеров заблокировать почти 70 сайтов Сайты обвиняют в распространении наркотиков Печерский районный суд Киева обязал украинских интернет-провайдеров и телеком-операторов заблокировать доступ к 69 веб-ресурсам на территории страны. Согласно постановлению суда по делу № 757/59245/19-к, через эти сайты осуществлялась продажа наркотиков. Адреса самих интернет-страничек в деле не указываются, но отмечается, что в досудебном расследовании Нацполиции участвуют 32 человека, которых подозревают в создании преступных группировок и сбыте наркотических веществ. Суд постановил закрыть доступ к вышеупомянутым ресурсам таким провайдерам и операторам: Водафон Украина; Киевстар; Лайфселл; Воля-Кабель; Триолан; Укртелеком; Интертелеком; Фринет; Дата Групп; Ланет; Вега; НПП «Тенет»; Мега Линк («Фрегат»); других интернет-провайдеров, осуществляющих деятельность на территории Украины.
 17. По перше, спочатку треба вивчити матчастину. Тут в двох речненнях сплутано операторів останньої милі з хостерами, сплутано сорм з блокуванням та приправлено авторськими правами. А по-друге, з прайсом у 50 баксів живуть дуже класно. На АДСЛ в основному. Хоча і оптика трапляється https://habr.com/ru/company/nag/blog/374369/
 18. У якій ще нормальній країні хтось там може говорити приватній структурі щось там купити? Це нонсенс. Те, що потрібне державі, має бути закладено в бюджет держави (а перед тим добре обгрунтоване і прораховане) І діаметрально суперечить ідеям лібертариазму, під прапорами і з гаслами якого прийшла до влади правляча лібертаріанська партія. Ліберальна ідея передбачає 2 основних "регулятори" - податкова політика та антимонопольний комітет. Усе решта регулює ринок. Прогресивний податок автоматично стримує надмірний ріст, а запобіжник, у вигляді АМК обмежує долю на ринку.
 19. andryas

  Подскажите по 10г

  Судячи по всьому, це непорозуміння скоро пофіксять.
 20. Ізотропія - однаковість фізичних властивостей (теплопровідність, електропровідність, пружність, оптичні властивості тощо) в усіх напрямах. Неоднорідність ДН в будь-якому напрямку, це вже напрямленість антени Ти плутаєш кругову напрямленість із ненапряленістю (всенапрямленістю)
 21. О, пішли відмазки)) А як перекласти на нашу мову слово "ізотропна" Це кругова напрямленість, а не всенапрямленість. всенапрямленість - це сферична, а не кругова напрямленість. Я бачу, що по антенам ти такий самий спеціаліст, як і по свічам з NAT'ом
 22. Окей. Є в нас НЕ ідеальний ізотропний випромінювач . Який в нього коефіцієнт підсилення, позитивний чи від'ємний? Потужність не приплітай, говоримо лише про антени.
 23. І ти далі стверджуєш, що існує ізотропна (всенапрямлена) антена з КП +5 dBi?
×