Перейти к содержимому
Local

SmAx

Маглы
 • Публикации

  10
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Обычный

О SmAx

 • Звание
  Пролетал Мимо

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. SmAx

  Продам BDCOM P3310B

  Новий з сфп ++ --- 17602грн
 2. "Куплю pon сети до 3к по 97$ за абона." -- Дякую за обговорення! Питання було сформовано для "покупця" який присутній на цьому форумі.
 3. Куплю pon сети до 3к по 97$ за абона.
 4. Мережа збільшилась на 260 абонентів
 5. Мережа збільшилась на 260 абонентів.
 6. Прошу всіх писати в приват.
 7. Змінено розділ публікації
 8. Продам мережу PON в Західній Україні, райцентр + 1 смт та 12 сіл, кількість абонентів 1400, кількість заявок на підключення +-500, разом з автомобільною технікою, інструментом, зварювальними апаратами.... Кількість діючих бригад монтажників =3 Всі дозвільні та первинні бухгалтерські документи є внаявності. Мережа станом на сьогодні будується, є велика перспектива розвитку, загальна протяжність магістралей до 200км. Ціль продажу: різнобіжності між засновниками.
 9. Продам мережу PON в Західній Україні, райцентр + 1 смт та 12 сіл, кількість абонентів 1400, кількість заявок на підключення +-500, разом з автомобільною технікою, інструментом, зварювальними апаратами.... Кількість діючих бригад монтажників =3 Всі дозвільні та первинні бухгалтерські документи є внаявності. Мережа станом на сьогодні будується, є велика перспектива розвитку, загальна протяжність магістралей до 200км. Ціль продажу: різнобіжності між засновниками.
×