Jump to content
Local

SmAx

Muggles
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Обычный

About SmAx

 • Rank
  Пролетал Мимо

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Потрібен стабільний нет з publik IP 30mb/s
 2. SmAx

  Продам BDCOM P3310B

  Новий з сфп ++ --- 17602грн
 3. "Куплю pon сети до 3к по 97$ за абона." -- Дякую за обговорення! Питання було сформовано для "покупця" який присутній на цьому форумі.
 4. Куплю pon сети до 3к по 97$ за абона.
 5. Мережа збільшилась на 260 абонентів
 6. Мережа збільшилась на 260 абонентів.
 7. Прошу всіх писати в приват.
 8. Змінено розділ публікації
 9. Продам мережу PON в Західній Україні, райцентр + 1 смт та 12 сіл, кількість абонентів 1400, кількість заявок на підключення +-500, разом з автомобільною технікою, інструментом, зварювальними апаратами.... Кількість діючих бригад монтажників =3 Всі дозвільні та первинні бухгалтерські документи є внаявності. Мережа станом на сьогодні будується, є велика перспектива розвитку, загальна протяжність магістралей до 200км. Ціль продажу: різнобіжності між засновниками.
 10. Продам мережу PON в Західній Україні, райцентр + 1 смт та 12 сіл, кількість абонентів 1400, кількість заявок на підключення +-500, разом з автомобільною технікою, інструментом, зварювальними апаратами.... Кількість діючих бригад монтажників =3 Всі дозвільні та первинні бухгалтерські документи є внаявності. Мережа станом на сьогодні будується, є велика перспектива розвитку, загальна протяжність магістралей до 200км. Ціль продажу: різнобіжності між засновниками.
×