Перейти до

MikroTik RB951 2N настройка


Рекомендованные сообщения

Вибачте, що я певно не в тій темі написав. Просто мені потрібна допомога в настройці MikroTik RB951 2N.

Що саме потрібно: Є інтернет 2 мбіт/с. Є, поки, 2 компи.

Ціль: щоб мікротік виділяв на кожен комп 1 мбіт/с швидкості або на 1 ІП 1 мбіт/с.

 

Я мікротіка перший раз в руках тримаю тому прошу знавців допомогти організувати даний план.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Такие вопросы уже порядком надоели постояльцам форума, у гугла и ютуба очень много такой информации.

Пишите в поисковике "настройка mikrotik", и читайте, ну или смотрите, здесь вам никто разжевывать не будет.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вибачте, що я певно не в тій темі написав. Просто мені потрібна допомога в настройці MikroTik RB951 2N.

Що саме потрібно: Є інтернет 2 мбіт/с. Є, поки, 2 компи.

Ціль: щоб мікротік виділяв на кожен комп 1 мбіт/с швидкості або на 1 ІП 1 мбіт/с.

 

Я мікротіка перший раз в руках тримаю тому прошу знавців допомогти організувати даний план.

Вы наверно думаете, чем больше размер шрифта, тем быстрее вам ответят?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Вибачте, що я певно не в тій темі написав. Просто мені потрібна допомога в настройці MikroTik RB951 2N.

Що саме потрібно: Є інтернет 2 мбіт/с. Є, поки, 2 компи.

Ціль: щоб мікротік виділяв на кожен комп 1 мбіт/с швидкості або на 1 ІП 1 мбіт/с.

 

Я мікротіка перший раз в руках тримаю тому прошу знавців допомогти організувати даний план.

Вы наверно думаете, чем больше размер шрифта, тем быстрее вам ответят?

 

:D 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я копіював назву борда і він вставився таки м шрифтом і тому так писав далі. тут зі шрифтами непонятно що робиться. то вони маленькі то великі. я вже сам настроїв

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...